Kaynanamın yüzüne tükürmek istiyorum

Ay şu kuzenler komşu kızları arkadaşlar hiç bitmiyor zaten maşallah kik kikhhh

Banada geldi o mesaj....Bak arkadasim...seni tanimayiz etmeyiz ne bilelim dogrumu yalanmi söyledigni...fakat keske burda bunca kisiye özel mesaj atmak yerine o anda bir aciklama yapsaydin...

size özelden msj attım cunku konum kapatılmıstı buraya yazamadım ama yönetım sagolsun actı benım ıcın onlara cok tşk ederm

turkıyem kusra bakma ama kuzenın girmiş nete o yazmış ok dogrudur ama böle bısıyı bızm bılıpte sneı haklı görmemızı bekelyemzsın canım.hem sen hemn çıkmadın siteden ben dıger topıkede baktımo msjın oldugu topıke bı sure o topıkte kaldın canım.ordakalana akdr çıkma gerk sonra açıklama yapıcam dıyebırdın
evt burda kımseye kendını kabulettıremzsın.kımseye benı haklı görun demeye hakkındayok.hemkımsede senle dalga geçmedi.konunun ismindne dolayıgalıba halabaksana suan bıle 16kişi okuyor konuyu.cunklu konun adı çokagır tatlım

turkiyem bana da ozel mesaj atmissin yazdiklarinin hicbirini ustume alinmadim, bi kez daha dusun kafasinda o kadar soru isaretleri biraktigin insanlar mi haksiz yoksa sen mi haksizsin ve lutfen ozelden rahatsiz etme beni...

aynen katılıyorum tatlışım sana

bu ozel mesaj herkese gelmıs
pekı ne yapmak ıstıyor bu arkadas anlamıs degılım
hepımıze ozel mesaj yazıcagına burda gereklı acıklamayı yapsa ya:sm_confused:

o an işim cıktı ve cıkmak zorunda kaldım netten ama bı geldım hepınız hakkımda neler demıssınız benım zaten sınırlerım bozuk sızde cok ii yaptınız ustune cok ii geldı ben sıze güvendım derdımı sıze actım tmm evet ben agır konustum ama hatamı kabul ettım baslıgımda agırdı onuda kabul ettım sınırle yazdım ama sızz anlamadınız

hepimize aynı mesajı atmış
birde ALLAHA havale etmiş
tövbe tövbe
merhametten maraz doğar diye bu gibi durumlar için denmiş herhalde

ALALH ALHH EE BUNE ŞİMDİ ARAKDAŞIM BI AÇIKLAMAN VARDIR MUHAKKAK
ARKdaşlar bu arkadaşuın yazdıgı lınkı tıklayım o msjı okurmusn bnce boşuna yorum yazmıısız biz :)
turkıyemın 2.evlılıgımı olcakmış bu yanı bunca yorumu yaln ustune kurmuş değildir dimi arakadşalr benım aklıma böle bısi geldı evt turkıyem nerdesın gelde bı cvp ver istersen

arkadasım sen benım yazdıklarımı okumuyomusun bu konumu kapatmıslar 2.bı konu actım bakarsanız görursunuz sonra denetımde dıye yıne kapandı konu sonra özelden msj attım hepınıze kımsenın benım hakkımda kötu dusunmesını ıstemedım ama sız hepnız ustume geldınız

sıze kızmamın nedenı benı dınlemeden arkamdan yorum yapıp ınanmanız önyargılı olmanız ve bazılarınızın dalga gecmesı benı cok üzdü

ALALH ALHH EE BUNE ŞİMDİ ARAKDAŞIM BI AÇIKLAMAN VARDIR MUHAKKAK
ARKdaşlar bu arkadaşuın yazdıgı lınkı tıklayım o msjı okurmusn bnce boşuna yorum yazmıısız biz :)
turkıyemın 2.evlılıgımı olcakmış bu yanı bunca yorumu yaln ustune kurmuş değildir dimi arakadşalr benım aklıma böle bısi geldı evt turkıyem nerdesın gelde bı cvp ver istersen
başkasının adınamı yazmış acaba o yazıyı o topıke.yada bu 2.evlılıgı olcak ben öle anladım ama işte bı garıplık varkı tutkıyem dıger kunuyu okukokunokudu sonrada gıttı :)
ayy biz saatlerce boşamı kafa yorduk sımdı yaa sadece guluyorum ...
anacımbızde sabahatn berı arakdaşa yorum yazıyoruz ya bnd ebunu analayamdım.ee turkıyem nerdesın anacım evt gedle bı açıklama yapppp
Konuyu Toplam 28 Kullanıcı okuyor. (26 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
olay topık oldu yanlız...
canım bak benı sen çıktıktan sonarkı yorumalrım kusra bakama ama ben burda dalga unsuru göremdım gören varsa yazsın arkadaşlr ve diğer arkadaşlrda dlga gecmk adına bısı yazmadı.biz sadece ekndımzle dalga geçtık.ok send eyorumunu yazmıssın kuzenin yazmışl onu.onada ok diyelım

türkiyem bana da bu mesajı, atmışsın. ve konunla ilgili hiç yorum yapmamıştım. sadece alıntıyı okumuştum ve şaşkınlığımı belli etmiştim...

AbuoUuVV ıcıme dogmuus dımek kı taaa ılk mesajımdaaa nerde tebrıklerımmmm teesuf ederım üüü

Konuyu Toplam 18 Kullanıcı okuyor. (16 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
ee bak yıne kaçkıs okuyor.çunku konunun ismi cekıci
gelıyor oyuzdne çok taıp edıldı galıba.iyide olayı bide sen kendınbaşına gelmiş gibi dusunsene.sen nedusunursu n

evet ıste sıze özelden msj atmadan önce actım o konuyu amakapattılar sonra sızlere attım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…