Kaynanamın yüzüne tükürmek istiyorum

ben bu yorumları yaptım sana...............
ne dalga nede baska bır sey var....
sonra senın baska bır kısı oldugun ortaya cıkınca ve acıklama gelmeyınce....
yalanmıs kandırıldık ve fıkırlerımız bosa gıttı dedım...ve acıklama bekletık.....
senden de o acıklama gelmedı...
sımdı sen haklı olsanda ozele mesaj....atman hos olmamıs.......:enbuyukkk:

pes doğrusu diyorum sadece bizler hık deyince uyarı ve ban alıyoruz ama sen bütün site kurallarını ihlal edip bir özür dileyerek bu işten sıyrılıyorsun

senden kimse özür beklemiyo canım
sadece baya bi karışık durum oldu
kim nişanlı kim evli vs aklımız karıştı ister istemez şüpheler oldu kafamızda
ama zaten bi düşün eltini sana konuşan kadın neden seni konuşmasın başkasına
yani gıybeti huy edinen insan iyide olsan seninde bi kusurunu bulur konuşmak için okee

pes doğrusu diyorum sadece bizler hık deyince uyarı ve ban alıyoruz ama sen bütün site kurallarını ihlal edip bir özür dileyerek bu işten sıyrılıyorsun

Özel mesaj banada gelmiş, açıkcası kaale bile almadım.
Ayrıca Barçman'a katılıyorum, aylar önce işyerindeki tek modemden bağlanan diğer arkadaşlarım yüzünden rencide edilerek beni banlayan site yönetimi kuralları ihlal eden arkadaşa hiçbir şey yapmamış.
Şimdi gene gelecek ban gibime geliyor ya neyse genede söyleyip rahatlıyayım bari.

arkadaşlar artık yorum yapmayalım boşverin sizden gerçekten yardım isteyenlere edin yardımlarınızı:enbuyukkk:
barçman ablacım boşveeeeeeeeeeeer

sölemeden geçemiycem buna ...............'nın aklına karpuz kabuğu sokmak denir
ah gurbik ahhh:mymeka:

Türkiyem ben birsey sorucam...bu iddayi kim ortaya atti...senin tutarsiz konular actigni falan??

Belki ne önemi var diyeceksin ama ben öyle görmüyorum...burda herkes sana göre olumsuz yada olumlu yorum yapti konunda, ta ki bir arkadas böyle bir idda ortaya atana kadar..burda bunca insana mesaj atmak yerine direkt o sahisla kozunu paylassan daha iyi olmazmi??

Ben olsam öyle yapardim cünkü...bunca insan nerden bilebilirki isin aslini..Ben burda konu acan hicbir arkadasin eski yorumlarina bakip nerde hangi konuyu acmis diye bakmiyorum..

kızlar konu yalan rüzgarına dönmüş bakmayalı bu olayları açıklasın biri çatlıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…