Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Kesinlikle var ya bu kul hakkından nasıl kurtulacak bilmiyorum

Inutmamak için yazıyorum kuzeninize ya da birine mesajla “ akşam kolumu sıkıp ittirdi ailemin kapısına getirdi beni, seni öldürürüm diye de tehtit etti korkuyorum” diye mesaj atmalısınız. Elinizde delil olmalı. Yarın nir gün çıkmanız gerektiğinde canım tehlikedeydi diye sunarsınız

Geçenlerde bir hukukçu öyle bisey yok demişti, yani evden gitmekle suçlu olunmuyor demişti , eğer yanlışsa avukat hanımlar varsa düzeltsin ama böyle yazmıştı
Çok yakınım alkolik kocasını boşarken sırf alkol aldığı için kendini korumak adına ablasına gittiği için suçlu sayıldı.

Okudukça sinirleniyorum, aileniz onun ailesiyle daha fazla muhatap olmasın lütfen. Ben de evi terk etmek kusur sayılıyor diye biliyordum, madem değilmiş, lütfen ailenizin yanına gidin.

Kuzum hakime hanim yazdı, evden gitmek başlı başına bir suç değil dava açılacasa eğer ...
Tek başına değil ama komple haklıyken neden mahkeme önünde hatalı duruma düşsün aşkım ? Boşversene gidiceksede can güvenliği olmadığı için gittiği bilinsin en azından şahidi olsun.

Biraz once geldim yanina. O kadar lafina susup annemlere gitmeme nedenim, gidersem haksiz tarafin ben oldugumu dusunmemdi. İnternette oyle yaziyordu. Ama oyle bir sey yokmus. Ben 1 sene dolmasini bekleyemicem. Cekismeli acalim dedim. Cekismeliyle ugrastirma beni dedi. Uğraşacak bir sey yok. Uzamasin daha fazla dedim. Cehenneme kadar yolun var dedi. Lutfen sen git cehenneme dedim. Aradim bizimkileri misafir varmis. Bende normal konustum. Kuzenler yarin bir kac araba gelecekler. Esyalarimi toplayacagim toplayabildigim kadarini. O da iste olacak zaten. Annemlere geccem yarin.

Dogru diyorsun, cok haklısın. O an bulabilirdim avukat ama neden yapmadim bilmiyorum cidden. Zaten cumaya baglayan gece oldu bu olay.
Kesinlikle barismak istemiyorum. Yuzune bakmaya bile dayanamiyorum artık çünkü.
Simdi boyle boyle yaptin o gun deyince ben oyle kufur etmedim, ben seni ittirmedim diyor. Hala inkar hala inkar.

Bu olay cumaya baslayan gece oldu. Ben sadece ses kaydi attim onlara. Ve aradilar ardindan beni iyi misin diyerek. Yazili olarak yok malesef.

Hala fazla güveniyorsunuz eşinize, üzgünüm. Gidip neden laf dalaşına giriyorsunuz ki, belli değil mi boşanmaya gideceği bu konunun, noldu çekişmeli açalım deyip onayını alınca? Ben yapmadım bi şey diyormuş bi de dediğinize göre, belki gerçekten kafa gitti sizi itip kakar, tehdit ederken. Aynısının olmayacağının garantisi sizde neden var?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…