Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Biraz once geldim yanina. O kadar lafina susup annemlere gitmeme nedenim, gidersem haksiz tarafin ben oldugumu dusunmemdi. İnternette oyle yaziyordu. Ama oyle bir sey yokmus. Ben 1 sene dolmasini bekleyemicem. Cekismeli acalim dedim. Cekismeliyle ugrastirma beni dedi. Uğraşacak bir sey yok. Uzamasin daha fazla dedim. Cehenneme kadar yolun var dedi. Lutfen sen git cehenneme dedim. Aradim bizimkileri misafir varmis. Bende normal konustum. Kuzenler yarin bir kac araba gelecekler. Esyalarimi toplayacagim toplayabildigim kadarini. O da iste olacak zaten. Annemlere geccem yarin.
S.ke s.ke uğraşacak lan dellendim yine. Aferin burcu iyi yapmışsın.

Biraz once geldim yanina. O kadar lafina susup annemlere gitmeme nedenim, gidersem haksiz tarafin ben oldugumu dusunmemdi. İnternette oyle yaziyordu. Ama oyle bir sey yokmus. Ben 1 sene dolmasini bekleyemicem. Cekismeli acalim dedim. Cekismeliyle ugrastirma beni dedi. Uğraşacak bir sey yok. Uzamasin daha fazla dedim. Cehenneme kadar yolun var dedi. Lutfen sen git cehenneme dedim. Aradim bizimkileri misafir varmis. Bende normal konustum. Kuzenler yarin bir kac araba gelecekler. Esyalarimi toplayacagim toplayabildigim kadarini. O da iste olacak zaten. Annemlere geccem yarin.
Canım benim önce avukata danışıp öyle mi hareker etsen ? Çekişmeli davalar çok zor oluyor.

Kuzenime yazdim simdi mesaj, can guvenligim yok annemlere gideceğim tarzinda.
Kizlarr teşekkürler gercekten cok saolunn. Cidden agliyorum. Cok teşekkürler sanki uzun yıllardır tanisiyormusuz gibi bu kadar yanimda oldugunuz, destek olduğunuz için.
Burcu Hanım, eşinize gidip boşanalım falan diye diyaloğa girmeyin şu anda bir daha.
Yine sinirlenip büyük hareketler yapabilir. Şimdi gereği yok zaten. Hırslısınız, öfkelisiniz, anlıyorum ama hamile olduğunuzu unutmayın. Biraz geriden durun olur mu?

Takip ediyor yorum yazmıyordum ama dayanamadım artık.
O evde kalma motivasyonunuz ne?
Restleşilmiş, davalar konuşulmuş, aileler yüz göz olmuş, adam gece yarıları kol sıkıp (bariz fiziksel bir şiddettır)ittiriyor küfür ediyor. Siz susup evde surat asıyorsunuz.
Küfür hakaret ve zorbalığın karşılığı susup küs evde durmak mı?
Aileniz de küfür etti arkasındayız diyene kadar gelip sizi alsaydı.
Sizin boşanasınız yok. Belli. O zaman neden blöf yapıp ortalığı bu kadar saçma saçma geriyorsunuz.
Eğer göz korkutmaksa amacınız boşanma lafıyla orda lafı sözü işitip oturmayacaksınız. Babanızın kapısına gidince çalacaktınız kapıyı. Adam sizin niyeti yoklamış orda. Bakmış ses yok, anlamış blöfü geçmiş olsun
Bu kadar lafa söze hakarete durmayın orada. Ne mana yani beraber oturmanız
Annemleri durduran benim. Gelmeyin diyen benim. Diger mesajlari okursaniz neden gitmedigimi de anlarsiniz.

Canım benim önce avukata danışıp öyle mi hareker etsen ? Çekişmeli davalar çok zor oluyor.

Kadinin can güvenliği yok. Kadin 3 aylik hamile. Adam bi tekme atsa sonucunu siz düşünün artik.

Böyle yazip aklini bulandirmayin lütfen.
Önce bir ciksin o evden. Kadin bi kendine gelsin.

Bu Adam daha cok falso verir zaten.

Hala fazla güveniyorsunuz eşinize, üzgünüm. Gidip neden laf dalaşına giriyorsunuz ki, belli değil mi boşanmaya gideceği bu konunun, noldu çekişmeli açalım deyip onayını alınca? Ben yapmadım bi şey diyormuş bi de dediğinize göre, belki gerçekten kafa gitti sizi itip kakar, tehdit ederken. Aynısının olmayacağının garantisi sizde neden var?
Esimin onayini almak icin degil, oncesinde anlasmali bosanalim diye konusuldugu icin konusma geregi duydum. Ben kuzenlere gittim diye deliren, kafana gore gidip.gelemezsin diyen, beni ittiren kendisi ya hani. Ben yarın gitseydim aciklama yapmadan, yine sacma sapan hareket etmeyecegi ne malum.
Benim hala gitmemis olma nedenim evi terkedersem haksız tarafin ben olacagimi dusunmem.
Bunu da ona acikladim ki, kendini bir sey sanma. Duruyorsam bosanmadan vazgeç diye degil, bu sebepten ötürü diye kafasina sokmak istemem.

Esimin onayini almak icin degil, oncesinde anlasmali bosanalim diye konusuldugu icin konusma geregi duydum. Ben kuzenlere gittim diye deliren, kafana gore gidip.gelemezsin diyen, beni ittiren kendisi ya hani. Ben yarın gitseydim aciklama yapmadan, yine sacma sapan hareket etmeyecegi ne malum.
Benim hala gitmemis olma nedenim evi terkedersem haksız tarafin ben olacagimi dusunmem.
Bunu da ona acikladim ki, kendini bir sey sanma. Duruyorsam bosanmadan vazgeç diye degil, bu sebepten ötürü diye kafasina sokmak istemem.
Evet aynısını söylüyorum , deliren, ittiren kendisi ya. Şu an gereği var mı bu konuşmanın? Hala güveniyorsunuz eşinize ama güvenilecek biri olmadığını göstermiş olması lazım bebeğinizi tehlikeye atarak

Kadinin can güvenliği yok. Kadin 3 aylik hamile. Adam bi tekme atsa sonucunu siz düşünün artik.

Böyle yazip aklini bulandirmayin lütfen.
Önce bir ciksin o evden. Kadin bi kendine gelsin.

Bu Adam daha cok falso verir zaten.
Elbette çıksın. Ailesinin evine gitsin lakin ben çok yakın bir arkadaşımın davasını biliyorum. Alkolik eşi olduğundan can güvenliği olmadığı için valizle ablasına gitmişti. Karşı taraf evi terke ettiğini valizle gittiği içinde hakim hak verdi. Kadın haklıyken haksız duruma düştü. Ablasına giderken “ abla güvende değilim sana geliyorum “ yazsaydı eğer bu kanıtlandığı için suç olmayacaktı. Evden çıkmadan önce eşinin ona yaptıklarını birine yazmalı🫶🏻

Şuanda herhangi bir konuşma yapman gereksiz.
Sen o evden ciksan bile belki 3-4 ay sonra anlar yaptiği sacmaliği.

Şuanda - arka fonda- ona gaz verenler mevcut.

Annemleri durduran benim. Gelmeyin diyen benim. Diger mesajlari okursaniz neden gitmedigimi de anlarsiniz.
Durmamaları gerekiyordu işte.
Adamın ailesi duruyor mu? Evlatlarının arkasında duruyor.
Sizinkiler sizi dinleyip geride durmuşlar.
Benim kızım yok ama kızım olsa, o bahsettiğiniz toplantı için damat beni çağırsa eve zaten kızımı almaya giderim. Kızım hayır dese de almaya giderim.
Durmam yani.
Yine aynı şekilde ailenizi şu anda durdurmanız da normal değil. Adam size şiddet uygulamış, küfürler etmiş, tehditler etmiş farkında mısınız? Durulacak zamanda değilsiniz hala misafir vardı evde duruyorum diyorsunuz.
inanılmaz gerçekten ya

Elbette çıksın. Ailesinin evine gitsin lakin ben çok yakın bir arkadaşımın davasını biliyorum. Alkolik eşi olduğundan can güvenliği olmadığı için valizle ablasına gitmişti. Karşı taraf evi terke ettiğini valizle gittiği içinde hakim hak verdi. Kadın haklıyken haksız duruma düştü. Ablasına giderken “ abla güvende değilim sana geliyorum “ yazsaydı eğer bu kanıtlandığı için suç olmayacaktı. Evden çıkmadan önce eşinin ona yaptıklarını birine yazmalı🫶🏻
Kuzenimle mesajlasiyoruz. Yazdim ♥️

Cidden şu an saglikli dusunemiyorum da bazi noktalarda. Yaptiklarim size sacma gelmis olabilir ancak o sekilde davranmis olmam belki barisiriz diye degil.
Artik cidden dönüşü yok. En az hasarla atlatma kısmındayım.

Benim kızım yok ama kızım olsa, o bahsettiğiniz toplantı için damat beni çağırsa eve zaten kızımı almaya giderim. Kızım hayır dese de almaya giderim.
Durmam yani.
Yine aynı şekilde ailenizi şu anda durdurmanız da normal değil. Adam size şiddet uygulamış, küfürler etmiş, tehditler etmiş farkında mısınız? Durulacak zamanda değilsiniz hala misafir vardı evde duruyorum diyorsunuz.
inanılmaz gerçekten ya
Ailesi de tuhaf. Neler neler olmuş onlar eve misafir almışlar bugün 🤔 kızları arıyor hala daha evde misafir var diyorlar. Ben komple saçma buldum tüm olayı.

Anladiğim kadariyla kuzenine yazmiş zaten.
Evden bulunmadiği sürece eşine bile mesaj yazabilir.
Bana şunu şunu yaptin diye. Adam saf değil. Ses kaydi alinabilir diye şimdiden başlamiş olanlari yalanlamaya.

Ben bu adamdan herşeyi beklerim

Bu gece yatarken kapını kilitle saki güvenme, en kısa sürede ayrıl o evden, güvende değilsin...

Kuzenime yazdim simdi mesaj, can guvenligim yok annemlere gideceğim tarzinda.
Kizlarr teşekkürler gercekten cok saolunn. Cidden agliyorum. Cok teşekkürler sanki uzun yıllardır tanisiyormusuz gibi bu kadar yanimda oldugunuz, destek olduğunuz için.
Kıyamam ağlama lütfen, bebegin hissediyor, derin derin nefes al bireyler iç sakinleşmeye çalış , bu adamdan kurtulduğunda hepsi geçecek emin ol ...

Durmam yani.
inanılmaz gerçekten ya
Konu annemleri durdurmam ya da onlarin neden gelmemesi mi ? Cunku annemler benim kararimin arkasindalar. Ve onlar ittirme, tehdit kismini bilmiyorlar. Oyle olsa direk kapima gelmislerdi hadi gidiyoruz diye. Eşim gibi annesinin lafiyla hareket de etmiyorum.
Zaten az bir sey benim gibi olsaydi bu noktaya gelmezdi. Ancak her serde bir hayir vardir. Iyi ki bunlar yasandi. Ve ben gerçek yuzlerini gordum. Zaten annemlere gidecegim. Ama defalarca dedigim gibi en az zararlı cikacagim sekilde.

Ailesi de tuhaf. Neler neler olmuş onlar eve misafir almışlar bugün 🤔 kızları arıyor hala daha evde misafir var diyorlar. Ben komple saçma buldum tüm olayı.
Aynen öyle. Baştan sona saçma.
Babası o tartışmada orada. Kalbi olan adamdan saklanan bir şey yok. Her şeyi biliyor da neden asıl saklanmaması gereken şeyi saklıyor.
Adam zaten sorun var biliyor. Adam delirmiş gibi geldiyse eğer eve gitmem annemin evine giderim yani babam biliyor zaten derim. Canıma susamış gibi gitmem o durumda bir adamla

X