Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Ya zaten tuzlari kuru. Bu kadar olayin ustune hic bir sey yokmuscasina köye gitmisler. Daha anneme gece acile gittik, serum takildi diye duygu somurusu yapiyormus.

Ben bosanmayi %100 istiyorum. Onlar biz saydik lafi, Burcu hala annesine gitmedi. Ohh dedigimizi de yaptik. Her seyi de soyledik, zaten bosanmayacak diye dusunuyorlar. Bu beni daha da delirtiyor.
Ah keske banlanmasaydim.

Ailesi evet sakin kalmış. Benim annem çok cevvaldir, babama demese bile elindeki kol çantasıyla döverdi kocamı.
Arandığında kızını bırakmayacaktı annesi. Şafak bey meydanı boş bulmuş at koşturuyor.
Babam hasta diyor, anlıyorum ama önünde sonunda duyacak.

Gerçekten bilgi güçtür bir insan haklarını iyi bilmeli hele ki biz kadınlar, büyük ihtimalle siz yazmışsınızdır hatirlayamadm ama aklımda kaldı böyle bir hakkımın olduğu bilgisi, bu bilgileri paylaşmanız o kadar elzem ki , bu yüzden çok seviyorum kadınlar kulübünü, resmen bedava danışmanlık hizmeti , yeter ki insanın kendini kurtarmaya gönlü olsun ...

Merve Veziroğlu davasını diyorsunuz.
Onu dinledim ben, kadın o gün o adama kahvaltı hazırlamış biliyor musunuz? Aynı gün yatak odasına kilitleyip defalarca kez bıçaklamış kadını.
Ben de izledim evet, kadın kahvemi içiyordum içeri çağırdı diye gittim diyor, gayet sıradan bi günün sabahıymış yani aslında. Bu üyenin konusunda da kötüyü çağırmak istemiyorum ama mutfakta karşılaşıyorlarmış, gel bi konuşalım son kez her şeyi halledip bitirelim deyip içeri götürse kim ne yapabilir şu durumda? Ben beklerim artık her şeyi bu adamdan maalesef

Yaaa Anneniz çok tatlı, kol çantası ile erkek döven kadınlar çok datluuuu hele bir de yaşlı ve anne ise

Ah keske banli olmasaydim. O gece direk giderdim. Ben de nette giden taraf haksiz diye okudum. Oturdum oturdugum yerde.
Şu an da gidebilirsin. Ama yok şu an evi terk edemem diyorsan ki diyebilirsin mesaj yoluyla delil topla.” Beni o gün tartakladığın için kolum hala acıyor mutlu musun yaptığından” vs gibi.
“O gün ettiğin küfürleri hala hazmedemedim”
İşte bu tarz sonradan kanıt olabilecek şeyler.

aburcuburju babanizi düşünüyorsunuz ama emin olki siz boyle eziyet cekip ondan gizlediniz diye dahada uzulur.

kizinin yaninda olmak ister. Belli sanslisiniz aile yonunden.
Babamı dusundugum icin kufurleri ve eve dayandigini soylemedim sadece. Yoksa dort gozle gel beni al.dememi bekliyor.

Doğru olur mu bilmiyorum ama hamilesin ağrım var diyip hastaneye gidebilirsin. Orada anneni arar annene geçersin.

Sen gene de düşünmeden davranma. Ben annede üzüldüm. Aklı çıkıyordur kadının.

Birde madem annenin kapısına kadar götürdü keşke zile sen bassaydın.

Evet boşanmaya niyetin olmadığını düşünüyorlar. Seni sindirdiklerini düşünüyorlar. Peki haksızlar mı? Şu an haklarını öğrendin. Hemen şimdi neden babanı aramıyorsun? Ara gelsinler yada direkt kendin git. Şu an hayıflanarak burada yazmak yerine neden eyleme geçmiyorsun? Şu an tutan şey ne seni?

Şimdi git o zaman.
Ses kaydı almakla iyi yapmışsın ya. İnkar etme huyu var eşinin. Bir güzel rezil olsun.

Burcucum tamam buraya yazamadın da, bir avukat bulup soramadın mi? Biraz kendine dürüst olur musun, pişman olsun ağlasın zırlasın barışalım istiyorsun. Yani son olaylar olmasa anlardım, yeni evlisin, bir daha denemek tabi ki hakkın. Ama çok çirkin bir adam bu, olmaz. Gerçekten olmaz. Yani canınının sağlığından korkmussun ya ötesi mi var? Bilerek çocuğu düşürecek nafaka vermemek için diye bile aklından geçmiştir. Geçmedi mi? Olayları olduğu gibi anlattığını varsayarak şimdi ordan ayrıl diyorum.

Ben de korktum işte bu sebepten Orange Hanım.
Çünkü adam önce iyi orada kal deyip anahtarı vermiyor. Bir nevi kadını eve almıyor, kovuyor. Burcu kuzende kalıyor mecburi. Sonra gidip zorla oradan alıyor, annesine götürüyor hırplayarak. Sonra oraya da bırakmayıp küfür ve seni öldürürüm diyerek eve getiriyor.
Şimdi sıradaki hamle ne?

Evet evet mesajla herseyi yüzüne vurup kanıt niteliğine ulaştırmalı, burcu kesinlikle git o evden ve bunları mesaj yoluyla eşine yaz , normal konuşma akışı içinde tüm yaptıklarını yaz detayı ile , en kolay delil bu senin için bir de darp raporu almak ..

Babamı dusundugum icin kufurleri ve eve dayandigini soylemedim sadece. Yoksa dort gozle gel beni al.dememi bekliyor.
Aileniz şuan siz o adamla aynı evdeyken rahat mı saniyorsunuz ama şuan o yaninizdayken çarpın kapıyı çıkın diyemiyorum eğer yarın ise gidecekse o gittikten sonra çağırın ailenizi onlarla gidin tek çıkmayın o evden

Düsünmek bile istemiyor insan.

Haberlerden goruyorum ki , bu erkeklerin bin bir türlü cani seyler yapabilme kapasitesi var.
Hic biride zerre pismanlik veya uzuntu duymuyorlar

Yaaa Anneniz çok tatlı, kol çantası ile erkek döven kadınlar çok datluuuu hele bir de yaşlı ve anne ise
Teşekkürler. :)Seneler önce biri askıntı olmuştu bana. Ben korkup söyleyemedim aileme, karşı taraf tehdit ediyordu sürekli. Sonunda anneme söylemiştim. Sakince durup aramıştı o pis zorbayı. Bak benim bir kızım var, bin tane de olsa birini sana vermem. Şu zamana kadar haberim olmadı, bugünden sonra etrafında görürsem seni sen hesap et demişti.
O oldu işte. 31 yaşındayım şimdi. Hala anneme güvenirim, ne halt edersem edeyim söylerim. :)

Ben üzülerek K kerkenes e katılıyorum. Burada da defalarca yazıldı "barışırsınız bunlar büyük olaylar değil ama burnunu sürt" diye. Konu sahibi bence hala eşi bi şekilde pişman olur, gelir özür diler ayaklarına kapanır diye bekliyor. Ama son olayla beraber bunun geri dönüşü yok artık, ölüm tehdidine susunca devamı geliyor bunu görebilmek için haberlerin ilk 5 dakikasını izlemek yeterli zaten. Umarım en kısa sürede doğru kararı verir

Evliliğimde eşimle ailesi yüzünden her türlü kavgayı yaşadım ama bir kere bile tartaklanma , ittirme , vurma eyleminde bulunmadı ki beni biliyor şiddet kırmızı çizgim yaparsa affı yok bende , her seferinde peşimden geldi çiçeklerle en son ailesine durun dedi , demem o ki sustukça tepene çıkmış, ve tüm bunları bir de bebeğin ile yaşıyorsun, susma lütfen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…