Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Bende hamileyim bende normal zamanda düşünemiyorum canım. Unutkanlık duygusallık hak getire. Suçlama kendini. Kendine dikkat et. Eşinin yaptıkları hazmedilir gibi değil. Bunları kabul etme ve kesinlikle karşı çık yeter. Kimse sana bağıramaz küfür edemez ittiremez ailenin kapısına bırakamaz. Bunu unutma olurmu ? Ne derse desin eşinn bunları söyle. Başka hiçbirşey söyleme.

Anliyorum seni ama en az hasarla nasil atlaticağini yaziyoruz sana.

E egecell hanim hakime. Ben yurtdişinda olsam bile avukatim. Siz - şiddet gördüğünüz halde- sebepsiz o evde kaldiğiniz sürece elinizdeki iyi kartlari kayip ediyorsunuz.

Burcu bende bosanmis bir anneyim hemde kizim var. Sen benim kizim olsan "bir omur aglayacagina 3 gün agla kızım" deyip yanima alirdim kizimi.
Safak dangozun teki.
Cehenneme kadar yolun var demeler, gece 3te ailenin kapisina goturmeler neymis? Sen onun eşi misin, ödünç aldigi esya misin da seni kapiya birakiyor? Duzgun bi adam olsa zaten ceketini alir, kendi defolup gider.

İşteee o yüzden dikkatli olmalı. Danışmanlık almalı. Bir tanıdığım gelinlerinin aldattığını kanıtladıkları halde anlaşmalı açtılar davayı. Çekişmeli uzuyor kimse yıpranmasın diye. Canım benim bir de hamile. Bayramı ailesiyle geçirsin biraz toparlansın.

Türkiyedeki kız aileleri genelde böyle, en iyisi yine konu sahibinin ailesi, gidip kızına fırça atıp evine dönenler var , ülkece kız çocuklarını sahiplenememe sorunumuz var ...

Evet yargılayarak daha da strese sokmaya gerek yok , ben hamileyken unutkan, kırılgan bir haldeydim , konu sahibini çok iyi anlıyorum, sizlerde kadinsınız anlayin lütfen...

Ailesi de tuhaf. Neler neler olmuş onlar eve misafir almışlar bugün kızları arıyor hala daha evde misafir var diyorlar. Ben komple saçma buldum tüm olayı.
Annemler misafir olduğunu soyleyince durumu caktirmadim arkadasim. Niye hala carpitiyosun. Mesajimi duzgun oku. Ben hadi gelin demisim de onlar misafir var demisler gibi niye kendin yaziyorsun.

Ben seni anliyorum. Hamilesin, bana kiymet vermiyosa da cocugunu dusunsun psikolojisine giriyosun. Haklisin da. Ama bunun cocukla mocukla alakasi yok. Safakin kafa gidik, normal bi adam degil, psikolojik sorunlari var. Normal bi adam bu kadar kufurden sonra kalkar yalandan da olsa ozur diler, herif burnundan kil aldirmiyor.
Sen simdi evden gidersin, 3 gun sonra safak kapina dayanir gel diye, dogumdan sonra yine ayni seylerin daha siddetlisini yasarsin. Bosa gitsin bu adamı

İşte o yüzden 2 düşünmek yerine 12 düşünüp 1 yapması lazım. Kolay değil kimse kolay olduğunu söyleyemez şu an yaşadığı şeylerin, bi gebelik var kim bilir ne heveslerle kurulan hayaller var, tanıdığı sandığı birini tanıyamamasıyla yüzleşmesinin ağırlığı var, var da var. Ama bi yanda da kendi canı var bebesinin canı var düşünmesi gereken.

Annemler misafir olduğunu soyleyince durumu caktirmadim arkadasim. Niye hala carpitiyosun. Mesajimi duzgun oku. Ben hadi gelin demisim de onlar misafir var demisler gibi niye kendin yaziyorsun.
Bir haftadır seni koruyorum zaten, o zaman okurken hiç sorunum yoktu şimdi mi oldu? Can güvenliğin olmadığı halde gidip tekrar esinle konuşup sinirlendiriyor ve gece aynı evde kalacağını söylüyorsun. Sen rahatça uyursun belki ama bizim bütün gece aklımız kalacak. Ailenin de hiçbir şeyden haberi yok değil, gece anneni aramış adam bir sürü şey söylemiş 2.30da, bugün ise eşinle aynı evdesin diye akılları çıkması lazımken misafir agirlamalari aklıma yatmiyor. Burada 1k yorum yapıldı, herkes merak ve korku içinde, aileniz de en azından biraz huzursuz olur diye bekliyorum. Bu kadar.

Kesinlikle annesinin o moralle misafir ağırlaması ilginç kerkenes ben katılıyorum sana.
Zeynep güvene dönmesin de bu konuda.

Evet tabii ki. Şu an hem yaşadığı olağandışı durumdan hem de hormonlarından fevri hareketler yapabiliyor. Bu yüzden bizim de yargılamak yerine doğru ve mantıklı tavsiyelerde bulunmamız lazım ki bu süreci en az hasarla atlatabilsin

Kesinlikle annesinin o moralle misafir ağırlaması ilginç kerkenes ben katılıyorum sana.
Zeynep güvene dönmesin de bu konuda.
şu bakış açısıyla bakıyorum. Ramazan ayındayız bugüne bir müsafirim var diyelim mutlaka önceden belirlenmiştir belirlenmediyse de bilirsiniz davet edildiğimizde ağırlamamız gerekir. Ne dicek misafirlere ? Kızımız boşanma aşamasında gelmeyin mi ? Ya da işte iyi değilim dese akraba didikleyecekte didikleyecek. Ben hep geniş bakıyorum o yüzden bu noktadan bakmaya çalıştım. Anne babam birbirine girdiğinde eşimin ailesini çağırmış bulunsam gelmeyin annemle babam birbirini yedi iyi değilim diyemem ki. Bunlar yansııtılcak durum değil. Cenaze olur ağr hasta olur o ayrı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…