Kaynana sorunsalı

Canim hic kendini uzme. Esini kafaya al bu arada . Ben 5 sene oturdum ayni evde buyuk oglum karnimdaydi ben ac kaldim esimin ayri eve cikacak durumu yoktu. Ayrilma derecesine gelmistik. Ama ne yaptim biliyormusun evimiz mutahite verildi. Bende esimi kafaya aldim evimi ayirdim. Cokmu uzagiz hayir ust katimda ama kv yi uzaklastirdim evimden esim uzaklastirdi hatta. Her darligin bir varligi vardir diyerek bu gune geldim. Bugunde kayinpederimle tartistik ogluma vurdu diye esim gereken cevabi verdi. Esine devret tartis ama kotu kelime kullanma. Vurma refleks olarak yapmissin ama digru birsey degil seninde bir annen var ve sende er yada gec insallah anne olacaksin. Esini kafaya al ayrilmaya bak evden. Ise gir calis cicugun yokmus.

Ben yine de elini opup ozur diledim. Ama cok kalbi kotu bir insan. Bundan sonda huzurumu bozmak icin elinden geleni yapacak esim de annesi oldugu icin gormeyecek. Zaten bana sesini cikarma diyor
ev ustune maalesef ev olmuyor. Mahremiyet sozcugu anlamini yitiriyor. Bunu zamanla esininde anlamasini umuyorum. Siz ozur dilediyseniz ustunuze duseni uaptiysaniz artik sira annesinde. Evet ne olursa olsun vurmamaliydiniz ama onunda size vurma hakki yok. Esiniz annenizde de suc oldugunu kabul edip onunda sizden ozur dilemesini istemezse iliskinizin sonu zaten oek parlak gozukmuyor

Yüz göz olmadan önce düşünmek lazım gelirdi keşke azıcık aşım kaygısız başım diyerek araya mesela koyarak ayrı ayrı evlerde yaşasaydınız bunlarda olmazdı görülen şu ki para gelirken yanında huzur getirmiyor

sen eşini seviyorsun ama eşin seni çok sevmiyor sanırım,madem bu hayata devam ediceksin kaynana ile iyi geçinmeye çalış birbirinizi pataklamayın arada ,ailenle görüşüyormusun bilmiorum ama görüş çünkü arkan olmadığında daha da üzerine gelirler

Neden ayrı eve çıkmıyorsunuz? maddi durum dersen sende işe girersin.
Sesin çıkmayacak ne demek sizde insansınız.
Eşiniz sizi alıp ben gidiyorum diyemiyorsa bu durumda pek seçeneğiniz kalmıyor ama sessiz durabileceğinizi sanmıyorum kv verdiğiniz tepkilerden yola çıkarak. Allah yardımcınız olsun ama bence evi ayırın sorun kalmaz zaten

Ben yine de elini opup ozur diledim. Ama cok kalbi kotu bir insan. Bundan sonda huzurumu bozmak icin elinden geleni yapacak esim de annesi oldugu icin gormeyecek. Zaten bana sesini cikarma diyor
Hmm bu durumda o kadından hayır beklemek mümkün değil tabi. Rabbim yardimcin olsun yaa içinde olduğun durumu anlayabiliyorum dua her kapıyı açar elbet duadan eksik koyma kendini

Ayrılmak istemiyorsan ayrılma tabi. Ama yaşananlardan ve yaşanacaklardan da şikayet etme.. eşine de helal olsun, nasıl erkekmiş o öyle. seni korumayı bile beceremiyor bi de annem naparsa ses çıkarma diyor. Miden alıyosa böyle bi adamı ayrılma tabi zor değil..

benim başıma da gelebilirdi derken? gelmezdi. zira bana ayrı kapı açamayan adamla evlenmez kaynana tokadı yemezdim. bu hastalık değil ki insanın başına gelsin. tercih bu tercih. ben asla tercih etmem.

benim başıma da gelebilirdi derken? gelmezdi. zira bana ayrı kapı açamayan adamla evlenmez kaynana tokadı yemezdim. bu hastalık değil ki insanın başına gelsin. tercih bu tercih. ben asla tercih etmem.

ahahah yorumlarına çok gülüyorum ya.

bu konu şaka mı ya forumda kayınvalidesiyle tokatlaşan gelin de gördük daha ne diyeyim. eşim ayırmaz annesini bizden falan demeyeceksin ne yapıp ne edip o kadını göndereceksin madem sağlık sorunu yok. şimdi ayrıl desek ayrılmayacağın için 2. alternatifi söylüyorum direk. buna da yok dersen bizim de söyleyecek bişeyimiz yok.

Ya simdi bu konuya girmek istemiyorum ama neyse mezhep konusunu soz konusu edip sevdiginde ayrilmayi istiyorsa kacardin. Sevdigin birini bulunca herseyi goze aliyorsun canim ben 5 sene mucadele ettim ailemle eski kafaliklari yuzunde esimden ayrilmak istemedim. Neyse ben fikrimi beyan ettim. Yanlis anlamayin sizi fazla tanimiyorum yanlis birsey soylediysemde kusura bakmayin

ya ben zaten şuna bişey demiyorm. herkesin ailesi mükemmel değil. belki sebepsiz yere karşı çıkıyolar. o zaman resti çeker evlenirsin. ama o resti çekmek için de boşanma ihtimalinde zor duruma düşmemen lazım. iş güç sahibi, ekonomik özgürlüğü olan kadın çeksin o resti. bi de kaynana ile yaşamak için çekmesin yani. adam seni kaynana ile aynı eve sokuyosa ben çok çok sevdiğine inanmıyorum açıkçası.

Cok kotu boyutlara gelmis durum. Esinizi sevdiginiz kadar oda sizi seviyor belliki yoksa annesine vuran birini kolay kolay hic bir erkek affetmez.sahsen ben kendimi dusunuyorum babam ne kadar haksizda olda kocam kalkip babami tokatlayacak isler cikmaz bir hal almis. Bence yapacaginiz sey kocanizda yaninizdaykrn kayinvalidenizde konusacaksinz. Biz madem ki bu evde bir arada yasayacaz hayati birbirimize zorlastirmanin anlami yok. Ben kendim adima yaptigim seyin cok yanlis oldugunu kabul ediyorum ve ozur diliyorum. Ama bundan sonra bu tur seyler yasansin istemiyorum tarzinda. Sonrasini zaman gosterecek.

Ya ayrı eve çıkacaksınız yada bu evlilik yürümez canım.hem Sana yazık olur hemde esin ailesiyle senin aranda kalmaktan heba olur.

Bir gun sonra ozur diledim cunku bana yakismayan birseydi gelip elini optum ve ozur diledim neler neler saydirdi. Calisiyorum esime isten sl evde otursun diyo hic lazim degil calismasi filan diyo. Ben haletmedigim dunya kadar sey isittim

Dogru orasi ama yapacak birsey yok artik esini kafasina girecek ayrimaya ikna edecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…