Kaynana sorunsalı

Ayrilik kelimesini dillendirmemin sebebi o zaten. Beni gormeyen bir adam. Ama hata benim ben onun icin herseydem vazgectim o beni ne hale getiriyo. Evet seviyorum. Allah icin seviyorum Rabbim biliyo icimi. Ama omur boyu bunun ezikligiyle yasamayi goze alamiyorum. Acaba duzelir mi diyorum sadece.

haha aynen. daha önce de yazdım. babası höt deyin cam çerçeve indiren türk kızı kocası dayağı atınca bi suspus oluyor. hayır anlamıyorum ya koca milleti bu kadar tatlı mı ki her eziyeti reva görüyolar kendilerine. zamanında elin adamı için aileyi sil kocaya kaç ama bu kadar olay olsun hala boşanama. ilginç bi kafa yapısı.

Baştan böyleyse düzelmez tatlım. Ümidini kes. Yol yakınken dön. Kendine değer ver. Aşk sevgi çok önemli değil inan ki unutursun...

düzelmez , daha kötü olanları çok okuduk burada. iyiye gittik herşey geçti sayısı daha az. eşinizin işi nedir? geliri nasıl, ayrı bir ev kurmaya maddi gücü yoksa sizin için düzelme şansı bence yok. maddi bağımlılık varsa işiniz çok zor.

Doğrudur babam höt dese cam çerçeve indirirdim. Eşimde de aynısını yapmaya devam ediyorum ama ben. Hatta şiddet uyguluyorum bir keresinde çöp kovası fırlatmıştım hem de haksızken.

Sen agac kavugunda mi buyudun yavrum. Daha cok yenisiniz bunun sonu ailene soylemezsen ayrilikla biter. Tamam ailen istememis olabilir ama sonucta evlendin. Hangi aile evladinin yuvasinin yikilmasini ister. Gel gelelim arkanda senin ailen oldugunu bilmeliler en azina ailenle konusurken arkamda durdugunuzu gorsunler ki beni ezemesinler diye konus. Ama mutlaka konus.

Doğrudur babam höt dese cam çerçeve indirirdim. Eşimde de aynısını yapmaya devam ediyorum ama ben. Hatta şiddet uyguluyorum bir keresinde çöp kovası fırlatmıştım hem de haksızken.

ee çok mu mantıklı? çocuk ortada iken birbirine çöp kovası fırlatan anne baba, gerçekten ne güzel örnek olacaksınız. iyi bişey gibi anlatıyosunuz bi de.

Ya herkes yaşıyor problem canım eyvallah bende yaşadım kv çok problem tek avantajım kocam arkamdaydı yoksa yüzüne de söylemiştim eşimin sen arkamda durmasaydın ben senden boşanırım diye ben gelmişim 26 yaşına anamdan babamdan dayak değil bir fiske yememisim elin adamından kalsın da anasından yiycem oldu canım.derler adama yanlız tek şey bilirim bu hayatta anan baban istemiyorsa vardır mutlaka bir bildiği diyip kırıp dizini oturacaksın yerinde burda nerden tutsam elimde kalıyor istenmeyen evlilik kaçan kız kv bir oturma kocan tam bir ama kuzusu vallahi at kendini bu bermuda şeytan üçgenine düşeceğine daha iyi

ee çok mu mantıklı? çocuk ortada iken birbirine çöp kovası fırlatan anne baba, gerçekten ne güzel örnek olacaksınız. iyi bişey gibi anlatıyosunuz bi de.
Hayır canım hatamın farkındayım. O dönem çocuk yoktu ortada. Ve psikolojim ciddi anlamda bozuktu hayatımızda hiçbir şey yolunda gitmiyordu ve ben eşimin beni aldattığını sanıyordum. İlk ve sondu yani o çöp kovası fırlatma olayı. Zaten olayın hemen ardından çok pişman olmuştum hatırladıkça da içim yanar. Ama demek istediğim, haksızlığa uğrasam şiddet görsem kendimi ezdirecek bir insan değilim susup oturmam ya da sırf seviyorum diye katlanmam.

zaten ben genel konuşmuştum.

yani cidden anlamıyorum ben. birini seviyosun. ailen vermedi. hadi çok seviyosun illa evlencem dedin. git evlen tamam. niye kv evine yerleşiyosun? adam sana ayrı kapı açamıyor ki, derdim ne yani. bence çok saçma. hani işin gücün olur, ne bileyim kendi başının çaresine bakacak maddi gücün olur, evlilik yürümeyecek olursa kimseye eyvallahın olmaz o zaman anlarım ayrı evini açar oturursun. ama o da yok.

Yillarin boyle gecer gider. Anladigindada is isten gecer. En guzel yaslarini bunlar icin feda etmis olursun.

Kaynana gelinin evine çöreklenmiş sanırım bence aşk böyle birşey değil ben böyle aşkın izdirabina baslarim

Buz kendi evimizi actik zaten

İyi kader böyle de yıllarca çek o zaman bunun adı kader değil ailen kabul etmiyorsa kadın sığınma evine git bir sürü yer var ne demek annem ne derse sus herkesin annesi değerli bi sen ağaç kavuğundan mı çıktın sanki az sesin çıksın ya ben senin için ailemi sildim sen bi annene beni ezdiriyorsun falan de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…