Kaynana sorunsalı

Merhaba hanimlar. Kimseyle paylasamadigim icin buraya yaziyorum. Ailemin gonullu olmadigi bir evlilik yaptim. 10 ay oldu. Kayinvalidemle beraber yasiyorum. Dün esimle aramda olan kucuk bir tartismaya karisti. Esim evde yoktu. Tartisma buyudu ben zaten esimden dolayi sinirliydim bana bi iki hakaret edince dayanamadim bende ona ettim sonra uzerime yurudu bende ittim bana bir tane tokat atti. Bende panikle ona vurdum bi tane. Sonra beni evden kovdu filan. Soylemedigi sey kalmadi esime dedi ayrilacaksin ondan esim de o soylemeden once kavgadan dolayi bitti dedi zaten. Esimle o gun konustuk cikti geldi yanima bi arladasinda kaldik annesine soylemedi o. Simdi bana diyo annem ne derse sesin cikmayacak. Annesi de bilerek eziyet edecek bana biliyorum simdi 10 gun yok ama gelecek. Kocami da cok seviyorum. Ayrilmayi hic dusunmedim ama simdi boyle huzursuz olcz. Bana nasihat verecek olan yada benzer durumla karsilasmis olan var mi. Biraz yazin lutfen kafayi yicem yoksa
iyi de sen suçlusun da o da suçlu sana tokat atmış eşine sözünü dinlettir sen de tek suçlu sen değilsin ki sana vurdu karıştı ne demek sesin çıkmicak eşine sözünü dinlettir sert ol

Merhaba hanimlar. Kimseyle paylasamadigim icin buraya yaziyorum. Ailemin gonullu olmadigi bir evlilik yaptim. 10 ay oldu. Kayinvalidemle beraber yasiyorum. Dün esimle aramda olan kucuk bir tartismaya karisti. Esim evde yoktu. Tartisma buyudu ben zaten esimden dolayi sinirliydim bana bi iki hakaret edince dayanamadim bende ona ettim sonra uzerime yurudu bende ittim bana bir tane tokat atti. Bende panikle ona vurdum bi tane. Sonra beni evden kovdu filan. Soylemedigi sey kalmadi esime dedi ayrilacaksin ondan esim de o soylemeden once kavgadan dolayi bitti dedi zaten. Esimle o gun konustuk cikti geldi yanima bi arladasinda kaldik annesine soylemedi o. Simdi bana diyo annem ne derse sesin cikmayacak. Annesi de bilerek eziyet edecek bana biliyorum simdi 10 gun yok ama gelecek. Kocami da cok seviyorum. Ayrilmayi hic dusunmedim ama simdi boyle huzursuz olcz. Bana nasihat verecek olan yada benzer durumla karsilasmis olan var mi. Biraz yazin lutfen kafayi yicem yoksa
ayrıca sen haklısın büyükse büyüklüğünü bilicek kimse sana vuramaz bana da vursa karşılığını veririm. kv sana tokat alabildiğine göre eşin seni kv karşısında eziyo eşin sana sahip çıkmıyo o yüzden sen de sesini yükselt evi ayır

Kızımın eline diken batsa içim acır.ben bagırmaktan kızmaktan korkarım da degil elin kadını kızıma tokat atacak vuracak!!ailenize haber verin o basiretsiz karaktersiz koca müsvettesini de bırakın gidin.hala seviyor diyorsunuz bir de ya.bu adama kaçmıssiniz bir de ailenizi çiğneyip.ay sinirim bozuldu gece gece.

Ayrıca aaa büyüktür sen vurmayacaktın diyenleri anlamıyorum.tamam vurması itmesi uanliş.ama dayagını yiyip otursa mıydı kenarda.kimse kimseye vuramaz öyle.bu kıza vururken kızcagızı düşündü mü bu kadın.ne düsündü biliyor musun canım? "Bu kız kaçtı ogluma ailesi arkasında degil nasılsa dayagı yer oturur.ben bunu bir güzel terbiye ederim."

Ne yazıkkı aynı evde oturmaya devam ettikce ve esinin dedigi gibi boyun egip ses cıkarmadıkca da bu kadın bu düsüncesini arttırarak kötü davranmaya devam edecek.

Benim evliliğimde ailemin rızası olmadan oldu. Ama Allah'a şükür ailemle iyiyiz. Eşimin ailesiyle dublex evde oturuyoruz. Hamileyimde bazen kafamı kaldıracak gücüm olmuyor. Kaynanamda özellikle o zaman iş buyuruyor bana. Zaten bana iş buyurulmasını sevmem birde o ana denk getirmesi felakettttt. Eşlerimizin yanlışları var bu konularda aman idare et aman üzülmesinler aman laf söyleme cevap verme... üzülen biz kahır çeken biz yinede onların gözünde kötü olan biz. Allahım sabır versin. Ayrılma gbi bi şansımız Yok bizim gbilerin ki eşimi çok seviyorum aileme sırtımı dönüp gelmişim. Sadece eşinin bu olayları anlaması lazım benimki hak veriyor artık bana oda kapıları ayırıp merdiveni kaldırtmak istiyor. Eşin seviyorsa seni anlayış gösterecektir. Ama büyüğüm diye susma bence. Bizim annelerimiz nasıl özenle büyüttü bizleri. Eşim beni dövemez kaldıki kaynana. Hey yavrum hey...

X