Kaynana sorunsalı

Nasıl bı tartısma kı bu olay karşılıklı tokatlasmaya varmış
Nasıl ılıskıler bunlar
Nasıl aynı evde yasamaya devam edeceksınız

kendi evinizi kuramıyorsanız hiç bir şey düzelmez. yani karşılıklı hakaretler, tokatlaşma falan yeterince çirkinleşmiş ortam. nasıl olabilir bundan sonra aynı evde diye düşünüyorum. cevap yok bende de.

Aileme soyleyemem kacarak evlendim onlarin istemedigi bir evlilikti zaten.

Hani ayni evi gectim bundan sonrasina bile umudum yok benim. Nasil olacak ki. Kadin zaten problemli

Annen baban izin vermesin onları karşına al bu adamla evlen. Kaynananın evine kurul kadını döv, koca hala sahip çıksın sonra kalk gel de ki ben napıcam. Benim babam da eşime neler dedi eşim bir gün onu itmedi vurmadı ki kadını ilk sen itmişsin kendini savunmak için vurmuş. Eşim bir kez babama vursa ben hayatta onla aynı yatağa girmem. Eşin sana sahip çıkıyosa hala sus otur. Aynı evde oturmayı kabul etmeseymişsin evlenmeden önce.

Nasıl bı tartısma kı bu olay karşılıklı tokatlasmaya varmış
Nasıl ılıskıler bunlar
Nasıl aynı evde yasamaya devam edeceksınız
Ben bile saskinim size nasil anlatayim. Keske olmasaydi ama oldu. Ayni evde degil ayni sehirde durmak istemiyorum ama ama ama iste.

Bi derdim var onu anlatiyorum sadece. Kader boyleymis ne yapayim bende istemezdim kacarak evlenmeyi inanin kimse de istemez sorun. Ama o zaman gozune perde iniyo dogruyu yanlisi goremiyosun. Yargilayabilirsin. Ama basina gelmeden anlayamazsin. Bende yargilardim senin gibi. Ama simdi yasiyorum. Ben kimseyi dovmedim bende kendimi savunmak icin ittim kadini karsi duvara firlattim demedim. Bir adim oteye gitti. Bunda vurulacak ladar birsey yok.

dur daha bugün tokat yarın analı oğullu dalarlar artık ne münasebet aynı evde yaşamak bir de ses etmemek oldu canım..s......ay küfür edecem mübarek gün nerden buluyorsunuz bu basiretsiz adamları ben kocam demeye UTANIRIM

Aileme soyleyemem kacarak evlendim onlarin istemedigi bir evlilikti zaten.
Kötü olmuş. Olan olmuş arayı bulmaya çalışmalısın bence ailenle. Hiçbiriyle görüşmüyor musun? Kayınvalidenle eşin seni sahipsiz bulduğu için eziyor da olabilir. Eğer kaynanan gerçekten bu kadar kötü biriyse allah yardımcın olsun... Bence ailenin gönlünü almaya bak. Bir an önce sahipsiz olmadığını göstermen gerek. Ayrıca benden bir tavsiye, eşini çok seviyor olabilirsin çocuk istiyor olabilirsiniz. Ama bence böyle bir durumdayken bir de çocuk yapma. Daha kötü şeyler yaşayıp ayrılmak istesen çocuk olduğu için daha zor olacak. Bir an önce ailenle aranı düzeltmeye çalış et tırnaktan ayrılmaz.

Hani ayni evi gectim bundan sonrasina bile umudum yok benim. Nasil olacak ki. Kadin zaten problemli
kayınvalideniz bu konudaki tek problemli insan değil bence. evini kuramayan insanların ailelerine rağmen evlenmesi problem. kendi problemlerini annelerine yansıtan karı-koca problem. sizin konunuzda elle tutulur birşey yok kusura bakmayın. ben düşünüyorum da çocukları büyüttüm rahat ettim diyeceğim zamanda ben evleniyorum dese sonra evime yerleşmeye kalksa istemem çocuğumu da yanında getirdiği eşini de. kendi başınıza evlenemiyorsanız evlenmeyin derdim.
eşiniz anneme ses etmeyeceksin diyor. sanki ortada hiçbir sorun yokta siz daha çok ezilip kafayı yedikçe ortam gülbahçesine dönecek. ama eşimi seviyorum demeyin, sizin için hiç bir şey yapmayan bir adam var ortada.

Bu dunyada aşk' dan daha onemli seyler var ....kendini sevmek,degerli olmak,saygi gormek,huzurlu olmak ,aşksız yaşanir ama bunlarsiz yasanmaz....
Kesinlikle haklisiniz ayrilik icin icime soz geciremiyorum. Boyle de kendimi cok degersiz hissediyorum. Artik aglamaktan heder oldum. Tek basima

tek nasihat ,boşa olur. Ne o kocan ne de anasi bulunmaz hint kumaşı değil.

Biz onun yanina yerlesmedik o bneim evimde. Dugunumdeki takiya kadar kendim aldim evimi de kendim kurdum.

Esim onu kabul etmez. Teklif bile edemem yani
Teklif bile edemezsen kaynanandan yer dayağı oturursun valla nasil kendinize yatırıyorsunuz bunu ananız babanız bir tokat atsa yıkarsınız ortalığı kayın tarafı yapınca nasil sesiniz çıkmayacakmış aynı evdemi yaşıyorsunuz aklınaklı fikrin varsa çık git o evden ama kuzusu kocanda anasının koynunda yatsin yapmayın kendinize bunu ha5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…