kayınvalıdenın boylesı yoktur sanırım

gelişmeleriii yazamadım problemler oldu kızlarr..geçen okuldan eve geldim.baltım kapıda ıkı terlık..ben pcyı kapamıstım pc acılmıs....soda ıcılmıs.....neyse dedım ben unuttum sanırım.sonra baktım gecmıse ıgrenc sıtelere bakılmıs.esım ısteydı Allah allah kım bakcak o bakmadıysa ..neyse eve geldı durumu anlattım gecen gunden kalmıstır dedı hayır bugune aıt dedım....neyse bıraz tartıstık ama bende bıraz tepkımden dolayı cıgrından cıktı...esım kadınlar kulubunu acmıs benım yazdıklarımı okumuss sonraa kavga edınce....bende okul bıtınce ayrılırım gıbı klımlerı okuyunca sen benı bırakıcaksın deyıp babama mesaj atı...bız anlasamıyoruz dıye babam hemen aradı...gellıyorum dedı kızımı almaya.....neyse esım babamdan ozur dıledı bır an sınırlendım baba kusura bakma ozur dılerım maca bakmak ıstedım ızın vermeyınce ıstede bunalmıstım ona patladım dedı..babam gelmekten vazgectiii....ikna ettı esım...bana bır acıklama yap bugun eve neden geldın gorevden cıkıp dedım..bu sapkın sıteler nedır senı ısınden gucunden edıp eve gelmenı getırtcek bu sıtelere baktırcak....oda ıs arkadasıyla geldıgını ona sıte ısımlerını verdıgını sonrada gıttıklerını soyledı ben ınandım mı hayır.....şu an konusmuyoruz konussaktaaa her cumlem kırıcı oluyor .......yarın annemlere gıdıyorum bıraz dusunmek ıstıyorum .......kafam karmakarısık

Şirine,yazdıklarını okudukça kendi yaşadıklarım geldi aklıma.Çok uzun benimkisi.5 sene eşimin memleketinde yaşadım.Ailesinden,özellikle annesi ve abisinin eşinden çok çektim.Daha doğrusu eşimle birlikte çektik diyebilirim.Eşim her zaman benim yanımda oldu.Her zaman beni savundu.Onlar beni hiçbir zaman dinlemedikleri için benim yerime de eşim konuştu ve hep benim tarafımdaydı.Bir an için bile onların tarafına geçmiş olsaydı hiç düşünmeden bırakır gelirdim annemin evine.

Eğer eşin senin yanında olmak istemiyorsa ve sen bu beraberliği sürdürmek istiyorsan,çok üzgünüm ama daha çok çekeceğin var canım.Ben 5 senede insanların karakterlerinin değişmeyeceğini çok çok iyi anladım.Bu insanlar değişmeyecek.Hep aynı kalacaklar.Eşin de bir kere onlardan yana olduysa bundan sonra da onlardan yana olacak demektir.Sanırım henüz çocuk da yok.Çok geç olmadan doğru kararı verebilirsin umarım.Kendini kimseye ezdirme.Hep ne kadar değerli olduğunu düşün.Babanın destek olması da harika birşey.Onun da görüşünü al ve ona göre davran bence.Senin göremediğini o mutlaka görüyordur.
Hayatının geri kalanında çok daha mutlu olman dileğiyle.Sevgiler..

ahhh o kaynanalar yokmuu
ne desem kii bacım sana kelin ilacı olsa başına sürecekk
kötüye bişey olmuyoo vallaa
boşver allahın katında biz haklı olalımm
ama şu varki kaynana ne kadar kötü olsada eş çok önemli
erkeğin eşine sahip çıkması gerekirr
kaynanalır meydanı iraz boş buluyoo
allah tüm kötü kaynanalara hidayet versinde evlatlarının hatrına
kötülük yapmaktan vazgeçsinlerr
allahın hatrını saymıyorlar malesefki kötülük yapıyolarr
kaynanam kötülük yaptıkça ben mutlu oluyomm
bana bol bol sevap veriyo die
bu açıdan bakıpp en aza indiriyom üzüntümü canımm

gelişmeleriii yazamadım problemler oldu kızlarr..geçen okuldan eve geldim.baltım kapıda ıkı terlık..ben pcyı kapamıstım pc acılmıs....soda ıcılmıs.....neyse dedım ben unuttum sanırım.sonra baktım gecmıse ıgrenc sıtelere bakılmıs.esım ısteydı Allah allah kım bakcak o bakmadıysa ..neyse eve geldı durumu anlattım gecen gunden kalmıstır dedı hayır bugune aıt dedım....neyse bıraz tartıstık ama bende bıraz tepkımden dolayı cıgrından cıktı...esım kadınlar kulubunu acmıs benım yazdıklarımı okumuss sonraa kavga edınce....bende okul bıtınce ayrılırım gıbı klımlerı okuyunca sen benı bırakıcaksın deyıp babama mesaj atı...bız anlasamıyoruz dıye babam hemen aradı...gellıyorum dedı kızımı almaya.....neyse esım babamdan ozur dıledı bır an sınırlendım baba kusura bakma ozur dılerım maca bakmak ıstedım ızın vermeyınce ıstede bunalmıstım ona patladım dedı..babam gelmekten vazgectiii....ikna ettı esım...bana bır acıklama yap bugun eve neden geldın gorevden cıkıp dedım..bu sapkın sıteler nedır senı ısınden gucunden edıp eve gelmenı getırtcek bu sıtelere baktırcak....oda ıs arkadasıyla geldıgını ona sıte ısımlerını verdıgını sonrada gıttıklerını soyledı ben ınandım mı hayır.....şu an konusmuyoruz konussaktaaa her cumlem kırıcı oluyor .......yarın annemlere gıdıyorum bıraz dusunmek ıstıyorum .......kafam karmakarısık
şirinecim bende memur eşiyim şu anda şark hizmetini yapıyorus sanırım aynı meslekteler hakikaten herkesin evliliğinde bi takım sorunlar oluyo bende yaşadım ama sen çok ii düşün derim ailen arkanda evelallah baban yanında hiç bişey olmas mesleğin var böyle durumlarda aile desteği çok önemli bi çok yerde ailesinde destek görmeyip bazı şeylere göz yuman insanlar var onları bi düşün ömür boyu çekmek zorundalar ama sen değilsin bide dikkatimi çekti eşin sen yokken eve nasıl arkadaşıyla gelebilirmiş çok saçma bişey bence sen ailenin yanında uzun uzun düşün mübarek cuma günü herşeyin hayırlısı olsun senin için dua edicem arkadaşım inşallah doğru kararı verirsin :Saruboceq:

X