Kayınvalidemin sinsiliği

Son dakika planı bozan karasiz davranan sizsiniz duyduklariniz az bile

Nişan sürecinde sade şeyler seviyorum istiyorum derken düğün sürecinde bu şekilde söylenenden vazgeçince ilk tepkisinde haklı görürüm. Çok üzgünüm ama böyle bir durumda sinsi olan kayınvalideniz olmaz. Muhtemelen etrafınızdaki insanlar içinde kalır düğün yap dediği için etkilendiniz. Ancak sevdiğiniz şeyin nasıl bir şey olduğuna net karar vererek meseleyi çözebilirsiniz.

Kv de'den çok nişanlında sorun var gibi duruyor laf taşıması hiç hoş değil.

Ben şuan kv yüzünden boşanma aşamasında bir insan olarak, şimdiki aklımla sizin yerinizde olsam ayrılırdım. Bu ufak tefek ananın ağzına bakma olayı sonradan çok çok daha önemli meselelerde tekrar baş gösteriyor.

Ha bi de, nişanlınızın "nikah diye karar verdik düğün istiyorsun" çıkışı makul, buna bir şey diyemem.

Ama olayı, onlar şöyle yaptı biz niye böyle diyerek yarışa çeviren kaynananızla işiniz var. Bunu çok net söylüyorum. Oğlunun eşini ve eş ailesini daha en baştan rakip olarak gören zihniyetle olmuyor, şekil A.

Bizim gelinimizin de yoktu ne çatal kaşık seti ne tencere seti ne de yemek seti. Hatta kardeşimden istedi çeyiz setini tabii biz sok olduk. Onlar da bizde boyle dediler ki gelin geldiği yerden tanidiklarimiz var sordum yokmuş öyle bir adet . Benim kız kardeşim de e bizde de damat bohçası var dedi yok onu da kabul etmediler.

Küçük bir düğün isteyebilir.Her insanın hakkı adı üstünde yegeniniz sizin karisma hakkiniz yok.
Küçük bir düğün istemedi sözde nisanda hiç akıllarına gelmeyen adetlerini uygulamak dahası sosyal medyadan gördüğü fenomenlerin yaptığı herşeyi istedi zaten karismadim burada benzer konusu geçtiği için ben de bir yorum yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…