Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

Neden korkuyorsun ki bende cuma günü çekecem anestezili devlet hastanesi yapıyor yatış için evraklarimi ve dosaymi hazırladım doktor çok rahati içimi sende korkma bence iyi düşün ki iyi olsun

merhaba kaset test yaptınız mı bir daha
Hala silik çizgi çıkıyor canım. Laboratuar sonucunda mı bı sıkıntı var acaba dıye aklımada gelmıyor degıl. Haftaya perşembe cuma gunune kadar beklıcem kanamam oalcak mı dıye olmuyorsa gidip baska bı hastanese tekrar kan verecegım .

canım benimde betam 17 diydi salı günü gidip sence bir daha kan testi yaptırayım mı bekleyeyim mi

canım benimde betam 17 diydi salı günü gidip sence bir daha kan testi yaptırayım mı bekleyeyim mi
Kesınlıkle bekle. Sılık cızgıyı gordugum ıkk gun keske kosa kosa gıdıp kan vermeseydım cok pısmanım. Bosuna stres oluyor ınsan. Degerler cok dusukken. Kımyasalsa sıfırlandıgında kanamayla atıyormussun zaten. O yuzden kesınlıkle bekle canım. Hem varsa değeri güzelce artmış olur ıcın rahat eder.

özür dilerim seni rahatsız ediyorum ama batım yarın ( senin ne zaman (
Benim regl son 3 aydır cok duzensız bı ay 50 son ay 40 . Gunde oldum. Son regl bıter bıtmez sogan kurune basladım. Sogan kuru tam 28 e cevırıyo dıye okudum cevırıyosa 17 sıydı. Cevirmediyse dongulerıme gore yarın obur gun baslamalı.

Bende bir şey sorayım kimyasal gecıren arkadaslara. Benim değerim düşmüş ama bende ne kahverengi ne pembe akıntı kanama yok. Hala kasıklarımda agrı mevcut. Nedendır acaba ve her kımyasal lekelenme veya kanamayla mı atılır .

Kanama başlıyor kuzum et parçası şeklinde düşüyor beta sıfırlanıyor. Senin baya düşük beta benim 1000 lerde çıkmıştı

soğan kürü her bedene uygun değiş yalnız bazılarında rahim duvarı inceliği bile yapmış :/ bence değerlerinize bir baktırıp doktorunuzla konusun ama kimyasal gebelik her yüz kadından 30unun başına gelen çok doğal bir durummuş o yüzden de içiniz rahat olsun son derece doğal birsey yasadınız bence bir de önemli olan hamile kalabilmek bunu gördünüz

Ağrı sonrası önce kahverengi sonrasında parça şeklinde kırmızı kan pıhtısı geliyor. Biraz sancılı ama adet sancısının bir tık üstü gibi düşün

merhaba kızlar ben dört beşş gün önceden dayanamayıp test yaptım ama adet döngüm çok düzeli değil 23 24 26 25 27 bu değişiyor tam net bilemiyorum adet günümü testlerim şu şekilde kimyasal yaşamadım ama olmasından korkuyorum dün silik çizgi idi bu sabah ilk idrar ile hem erken hem kaset test yaptım daha koyu çıktı özellikle kaset test . sonra farklı marka denemek istedim tabi ilk idrar ile değil bu sefer biraz daha açık çıktı pazartesi kan vermeyi düşünüyorum

Bence de kan ver canım çünkü burada testler ile yanılan çok oldu. İnşallah hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…