Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

Allah geciktiriyosa güzelleştirir de. Sağlıkla olsun inşallah
Amin canımmm aminn toparladım cok şükür. Ilk kez hamilelıklerde genelde vucut bu kımyasal gebelıkle hamılelıge hazırlıyormuş kendını. En azından hamıle kalabılıyorum onu bılıyorum. Insallah saglıklı bir gebelık olur bundan sonra

Amin inşallah canım. Dualarımda olucaksın en güzel şekilde Rabbim nasip etsin herşey çok güzel olsun inşallah

Kızlar ben bu ay klomen kullandım iğne vuruldum gebelik olmadı kasımda Bi daha kullanacağım bu klomeni kaç kere kullandırıyor doktor sormayı unuttum bilgisi olan var mı

Arkadaşlar allah aşkına ben ne yaşıyorum. Ikı saatır adet olacakmısım gıbı kasık agrısı alt karın agrısı cekıyorum aha dıyorum oldum bakıyorum ne leke ne kahverengı ne pembe ne kan. Madem degerım dustu kımyasal olacak atacagım ben bunu neden atmıyorum ne bu agrı dedım ve test yaptım. Ve şoku yaşıyorum suan ıkıncı cızgı kızardı bıldıgınız. Fotolarda fıltre yok .ben bıraz once yaptıgım testı uzaga bıle koysam p cızgıyı gorebılıyorum cunku pembe. Ne yasıyorum ben arkadaslar hastane tahlıl sonucumu yanlıstı sızce

Gün gün kaset testlerım ve bugunku

Eklentiler

• F656AE0F-6979-4580-84A3-53903E47A6A1.jpeg
    85,9 KB · Görüntüleme: 45
  • EE119B24-1932-4318-8B77-38139AB770E9.jpeg
    52,4 KB · Görüntüleme: 48
  • B78CA64E-64BB-4D00-83DE-B3E210607E8A.jpeg
    40 KB · Görüntüleme: 46
Göz le kamera arasında fark var fotosunu cektıgımde daha az cıkarıyor hepsını
Henüz vücudun atmadı. Atılmayı bekliyor olabilir. Ya da bilmiyorum değer mi yanlış ölçüldü bir daha kan ver olmadı. Cidden kafa karıştırıcı. Benim değer düştükten sonra 1 gün sonra düşük gerçekleşti ama şöyle bir durum var. 10 gün gecikme normal sayılıyor. Ben gecikmenin 10. Günü düşük yaptım yani adet oldum. Sen kaçıncı günündesin gecikmenin?

Bakın boyle gorulebılen sadece bır testte cızgı var oda bugunun yarım saat once yaptım

Eklentiler

• ED228841-F875-4DD6-9DBE-25A54B60CBDB.jpeg
    137,8 KB · Görüntüleme: 55
Kuzum tamamda bunun sılınmesı gerekmıyor mu gıtgıte neden kızarıyor. Beta artarsa kızarmazmı? Bebegım benım adet duzensız bı oncekı dongu 40 ondan oncekı 50 idi. Sogan kuru yaptım 30 yapıyorsa donguyu 17 sınde olmalıydım. 40 sa 27 si 50yse ayın 6 sı olmalı. Oyle dusun regl mı ne zaman olcagımı bılsem ona gore konuscamda yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…