Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

Keçiboynuzu yararlı aslında sorun oldun olmasın içilebilir. Aslan pençesi ve hayıt otunun doğurganlığı arttırdığı yazıyordu yumurtaya iyi geldiği. Onun için içiyorum

Kızlar bugün adetimin başından 9.gün ovulasyon testi yaptım dağınık oldu içi ikinci çizgi çok hafif gözüküyor. Yanlış mı yaptım anlamadım neden dağıldı içi

Ne demek çok güzel anlatmışsınız aslında haklısınız gerçekten bazı şeyleri okumak iyi gelmiyor ama güzel haberlerde umut oluyor insana

Ultrasonda gorunuyor ayrıca ovulasyon testındede bellı oluyor kuzum piki görüyorsun yanı cıft cızgıyı ovulasyonda ama sılınmesı gereken cızgı sılınmıyor catlamamıs oluyor.
Anladım ben adetimden bir hafta önce randevum var orda belli olur heralde ultrason bakarsa tabi

Keçiboynuzu yararlı aslında sorun oldun olmasın içilebilir. Aslan pençesi ve hayıt otunun doğurganlığı arttırdığı yazıyordu yumurtaya iyi geldiği. Onun için içiyorum
Bu hayit tohumunu vs bende icicemde hormonlarima zarar vermek istemiyorum ya, amh 1,42 hormonlarimda cok duzgunmus. Kullansam mi acaba

Bozuk görünmüyor daha yumurtlama döneminde girmemissiniz galiba denemeye devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…