Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

Ben tam bir sene önce boş gebelik geçirdim ve kürtaj oldum ardından 9 ay psikolojik tedavi gördüm ve korunduk 2 aydırda yeniden deniyoruz sat 13 Ekim inşallah Kasım ayı uğurlu gelir ovulasyon testi aldım yapıcam inşallah

Selam 6 aydır düşünüyorum henüz hamile kalamadım bu 6.aydı pek değerlendiremedim. Kasım ayına giriş yapmak için ekim reglimi bekliyorum 23 ekim kasıma kalan hanımlar neler yapıyorsunuz ?
Duphaston sonucu suan regl oldum. Insallah devam ederde 27 ekimde hsg cektiririm. Sonraki Bat 17 kasım

Bende 3 ay kullandım kasım için tekrar aldım bakalım

Kürtaj ile sonlanan gebeliğimde 9 ay korunmadık ve 10.ay oldu hemde sadece 2 gün değerlendirebilmiştik hiç umudum yoktu inşallah sizinde en yakın zamanda olur sağlıkla
Bende 3 yıl önce kimyasal geçirmiştim sadece 2 ilişki ile hamile kalmıştım. Sonra hazır olmadığımı hissedip tekrar ara verdim valla bu kadar zor olacağını bilsem beklemezdim. 2 ilişki ile hamile kalınca hemen oluyormuş diye saldım gitti. Şimdi 6.aymış bu ay takvime işaretliyorum aynı zamanda. Çatlama var yumurtlama var ama olmuyor. Regl bitince olmuyorsa elden ne gelir diye kendimi rahatlatıyorum ama bir sonraki regl gelince yine aynı stres sarıyor insanı.

Bende sizin gibi düşünüyordum.nasıl olsa hamile kalabiliyor kuşum diye kendimi rahatlamıştım ama sonra adetlerim düzensizleşmeye başladı 1 hafta 10 gün gecikmeler yaşadım doktor aktif olmada pko olduğunu söyledi bende hemen psikolojik tedavimi yarıda bırakıp tekrar denemelere başladım korktum çünkü adet düzensizleşince hamile kalamam diye ama inşallah hepimizin olur en yakın zamanda sağlıkla

Selam 6 aydır düşünüyorum henüz hamile kalamadım bu 6.aydı pek değerlendiremedim. Kasım ayına giriş yapmak için ekim reglimi bekliyorum 23 ekim kasıma kalan hanımlar neler yapıyorsunuz ?
Selam ben de bir yıldır düşünüyorum ama her ayda deneme olmadı tabi şartlar dolayısıyla ben de Kasımı bekliyorum Kasım'da gebelik başka olur diyerekten

Ewet bende şuan adet düzensizliği falan yok ama olmayacak diye garantisi de yok. Onun için insan korkuyor olmazsa diye. Yaş da ilerledi 31 yaşına girdim. Amin inşallah

Selam ben de bir yıldır düşünüyorum ama her ayda deneme olmadı tabi şartlar dolayısıyla ben de Kasımı bekliyorum Kasım'da gebelik başka olur diyerekten
Aynen bende ocakta korunmayı bıraktım ama çok ay kaçtı başka nedenlerden dolayı takvime baktım bu ay 6 olmuş ama bu ayı da çok iyi değerlendiremedik. İnşallah kasım uğurlu gelirde bekleyen herkes hayırlı haber alır

İnşallah öyle olur 16 17 gün var reglime çok zaman kaybetmişim ben de iki yılı geçti evleneli

Kimyasal sonrası gebe kalmak daha kolay diyor doktorlar aslında. Takviye ve jel derken canım
Prefert adında bir vajinal jel. Baya araştırdım hamile kalan sayısı fazla bu jel ile. Takviye olarak omega3 Qenzim 10 bal propolis hayıt otu çayı multivitamin keçiboynuzu özü aslan pençesi çayı D3 K2 vitaminlerini alıyoruz eşimle

Propolis bende kullanıyorum.hayıt tohumuda aldım ama nasıl içeceğimi bilemedim.regl söktürür de diyorlar adete yakın içmeye korkuyorum eğer hamileysem diye siz nasıl içiyorsunuz acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…