KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Rabbim öncelıkle gonlune gore versin bu sürec cok stresli bi süreç bizde de bi süre olmadı aslında evlılıgımın 1.5 yılında hamıle kaldım ama buna ragmen bazı hadsizler olmuyorsa doktora gidin demişti ve ben interfilite kliniğinin önünde beklediğim günü eşimin meni testi için kapıda bekledıgım gunu bize yasattığım ıcın hep kendıme kızıyorum neden bukdr stres yaptım diye. Ben suna inanıyorum eger ıkınızde doktora gittiyseniz ve gebelıge engel bi durum yoksa hayırlısı deyıp zamana bırakmak . Olmuyorsa emin ol bi sebebi oluyor. Hayatına dönüp bi bakarmısın hersey yerlı yerindemi tek eksik bebek mi ? Belki hayatında farkında olmadıgın düzeltmeni gerektiren noktalar vardır . Ve bebişin bu düzeni beklıyordur. Emin ol ters yattım düz yattım şoyle durdum yastık koydum diyenlerin hepsi hüsran . Tek önemlı nokta kafayı rahat bırakmak . ❣️ Ve D vitamını kullanmanı öneririm . Cok cok onemlı . Sevgiyle kal 🌺
Bu dedikleriniz önemli.. ben de bir süredir bunu düşünüyorum 🥰
Ama sperm testi için üzülmeyin hiç sonuç olarak biz kadınlar da çok stresli tahlillerden geçiyoruz 🙏🏻

Rabbim öncelıkle gonlune gore versin bu sürec cok stresli bi süreç bizde de bi süre olmadı aslında evlılıgımın 1.5 yılında hamıle kaldım ama buna ragmen bazı hadsizler olmuyorsa doktora gidin demişti ve ben interfilite kliniğinin önünde beklediğim günü eşimin meni testi için kapıda bekledıgım gunu bize yasattığım ıcın hep kendıme kızıyorum neden bukdr stres yaptım diye. Ben suna inanıyorum eger ıkınızde doktora gittiyseniz ve gebelıge engel bi durum yoksa hayırlısı deyıp zamana bırakmak . Olmuyorsa emin ol bi sebebi oluyor. Hayatına dönüp bi bakarmısın hersey yerlı yerindemi tek eksik bebek mi ? Belki hayatında farkında olmadıgın düzeltmeni gerektiren noktalar vardır . Ve bebişin bu düzeni beklıyordur. Emin ol ters yattım düz yattım şoyle durdum yastık koydum diyenlerin hepsi hüsran . Tek önemlı nokta kafayı rahat bırakmak . ❣️ Ve D vitamını kullanmanı öneririm . Cok cok onemlı . Sevgiyle kal 🌺
Evet canım şuan gerçekten tek eksiğimiz çocuk sabrediyoruz Allaha tevekkül ediyoruz o zamanini bilir gönderir diofol verdi doktorum hem folikasit hem d vitamini yem b12 hemde çok vitamini varmış

allah isteyen herkese nasip etsin kızlar önemli olan stres yapmamak psikolojik olarak kendini rahat hissetmen inşallah en kısa zamanda bebiş haberleri daha da çoğalır:KK45:

A R Y A A R Y A MaviSasa234 MaviSasa234 @skulentvera @Yusra30 @Selizay ve diğer kızlar. Nasılsınız Kasım ayı nasıl gidiyor. Kimler neler yapıyor. Ben bu ay tam teşkilatlı MFK ile ilerliyorum. Arı sütü,bal,polen,propolis karışımı. D.vit.folikasit.folat.ve 3.2.3.2.3.2 ilişki ile gidiyorum bakalım ne olcak.😊
Günaydın canım. Ben bu ay yine femara kullandım, çarşamba günü doktora gittim sağ ve solda birer tane 16 mm yumurta vardı. Yarın tekrar çağırdı. Eşimde bu sabah spermiogram örneği verdi ama çok zorlanmış. Hava zaten soğuk, bir de pencereyi açmışlar buz gibiydi. Gerildim, sıkıldım dedi. Bilgisayar falan varmış ama açmamış, hayırlı bir bebek için yola girmişken gözümü zinaya sokarak hayır niyetiyle çıktığım yolu bozamam dedi.( Canım kocam) Biraz dindardır da kendisi 😃

Sonuçları pek iyi beklemiyorum açıkçası ama Rabbimden ümit kesilmez 🤲

Senin mfk sonucunu heyecanla bekliyorum.🥰

Ben yarın doktora gideceğim kontrole. 3 gün önce kan testi yaptırdım. Senelik izne çıktık eşimle. Geziyoruz tekrar test yaptıramadım. Artış ne kadar bilmiyorum da. Öyle tuhaf bir ikinci gebelik oldu ki. Oğluma hamileyken zırt pırt doktora giderdik. :KK48:

Tatile geldiğim ildeki doktora randevu aldım. Göçebe gibiyim. Eskiler gibi doktorsuz kontrolsüz gebelik yaşıyorum kızlar..:KK48:

Daha usg de görmediğim için hamilelik günlüğü de oluşturamıyorum. Acele etme diye geri bırakıyorum resmen. Temmuz anneleri topiğine de geçemedim bu yüzden. Bir görsem her şeyin yolunda olduğunu..

Kızlar günaydın bişe sorcam. Dün gece acile gittim idrarda yanma vardı enfeksiyon çıktı kan testi de yaptrdım betahcg 4.93 çıktı doktor var da diyemem yok da diyemem dedi belirtiler de var ilaç da verdi çok ortada kaldım napsam kullansam mı yoksa kadın doğuma göründkten snra mı kullansam çok genç Bi doktoru alanı da değil ya ondan kafam karıştı biraz
Bekleyin artmaya meyilli bi değer. 2 gün sonra tekrar kan verin, inşallah minik sizinledir 😌

Yaa bende ateş basıyor neden böyle oldum diyorum hasta falan oldum sanıyorum kendimi kac gündür iştahsızlıkta var. Yok enfeksiyonluk akıntı gibi degil bu ovulasyon donemi gelen seffaf yapiskan uzayan akıntı sadece silerken geliyor tek farkı zatn normalden hafif sarımsı olması 🤔🤔🤔🤔 off adete kadar beklemekte çok zor cidden 🥲 iğneyi bebek olmasina yardimci olmak için yapiyorum dedi yıllardır doktorum kendisi kistlerim miyomlarimi yok etti o yüzden bende koşulsuz dinledim sözünü 🥰

Günaydın canım. Ben bu ay yine femara kullandım, çarşamba günü doktora gittim sağ ve solda birer tane 16 mm yumurta vardı. Yarın tekrar çağırdı. Eşimde bu sabah spermiogram örneği verdi ama çok zorlanmış. Hava zaten soğuk, bir de pencereyi açmışlar buz gibiydi. Gerildim, sıkıldım dedi. Bilgisayar falan varmış ama açmamış, hayırlı bir bebek için yola girmişken gözümü zinaya sokarak hayır niyetiyle çıktığım yolu bozamam dedi.( Canım kocam) Biraz dindardır da kendisi 😃

Sonuçları pek iyi beklemiyorum açıkçası ama Rabbimden ümit kesilmez 🤲

Senin mfk sonucunu heyecanla bekliyorum.🥰
Benim eşimde aynısını söyledi.. Aynı şeyleri düşünmüş 😅
Bakalım bu ay bir daha verecek sonuçlar nasıl çıkacak ☺️
Hiç olumsuzu düşünme.. İnş güzel gelecektir.

Mutlu haberleri alan herkesi toplu tebrik ederim, darısı biz bekleyenlerin başına 😌 Bat 16 kasım ovulasyon testi yapayım dedim gebelik testine cesaretim yok 🥺 Her gün artışı burdan takip mi etsem bilemedim. Beta 80 üzerinde baya pik oluyormuş galiba ovulasyon testi

Eklentiler

• 6950FFF2-632A-499E-AC4C-BAE44BED7CAC.jpeg
    6950FFF2-632A-499E-AC4C-BAE44BED7CAC.jpeg
    55,7 KB · Görüntüleme: 50
Evet canım şuan gerçekten tek eksiğimiz çocuk sabrediyoruz Allaha tevekkül ediyoruz o zamanini bilir gönderir diofol verdi doktorum hem folikasit hem d vitamini yem b12 hemde çok vitamini varmış
Bende diafol kullanmıstım ekstrada su kırıp içilen d vitamınınden haftada 1 tane içiyodum .

Benim eşimde aynısını söyledi.. Aynı şeyleri düşünmüş 😅
Bakalım bu ay bir daha verecek sonuçlar nasıl çıkacak ☺️
Hiç olumsuzu düşünme.. İnş güzel gelecektir.
Yarına belli olurmuş, önce onun sonuçlarını alıp daha sonra benim doktoruma gidicez. Bakalım süreç nasıl ilerleyecek bizim için 🌸

Letu da neden iğne yaptı ki güzelce büyümüş zaten..bende kullanıyorum ama iğne yapmıyor kendisi çatlıyor 1 buçuk hafta boyunca gün aşırı ilişki veriyor..Akıntın normal ilaç cok etkili adetine kadar gebelik belirtisi yasatıyor kasıklarında çok şiddetli ağrilar batmalar olacak, gogsunde hassasiyet gece ateş basmaları, iştahsızlık bunlar olabilecek şeyler adet olacağın güne kadar test yapma bekle..Bu arada sarı akıntı enfeksiyon olabilir..Bende 2 aydır su gibi akinti var şeffaf adet donemine yakin gunde 3 4 defa çamaşır degistirtiyor
Yaa bende ateş basıyor neden böyle oldum diyorum hasta falan oldum sanıyorum kendimi kac gündür iştahsızlıkta var. Yok enfeksiyonluk akıntı gibi degil bu ovulasyon donemi gelen seffaf yapiskan uzayan akıntı sadece silerken geliyor tek farkı zatn normalden hafif sarımsı olması 🤔🤔🤔🤔 off adete kadar beklemekte çok zor cidden 🥲 iğneyi bebek olmasina yardimci olmak için yapiyorum dedi yıllardır doktorum kendisi kistlerim miyomlarimi yok etti o yüzden bende koşulsuz dinledim sözünü 🥰

hayırlı bir bebek için yola girmişken gözümü zinaya sokarak hayır niyetiyle çıktığım yolu bozamam dedi.(
ne kadar güzel bir söz taktir ettim eşinizi . umarım sonuçlar güzel çıkar canım . mfk ya başlamışsın aynı zamanda ovulasyon testi yapıyor musun. bende adet bugün bitiyor başlıycam sadece karışımı ve d viti aldık onu kullanıyoruz . ayrıyetten eşime ürolojinin verdiği takviye ilaçlar var.

Kız dün ictim bugün adet oldum valla helal olsun bu hayıt otuna ama felaket bi ağrıyla geldi sanki doğum yapıyorum öyle böyle kıvrandırmıyor suan beni:mad:
Kuzum onu adetin birinci günü baslıcaksın 11 gün hiç ihmal etmeden kullancaksın sabah aksam olmak şartıyla ( bide 1 tatlı kasıgı hayıt tohumunu havanda ez özü çıjsın bir su bardagı kaynar suda 15 dk bekleyerek hazırla) 11 günün sonunda içme sakın eger adet olmazsan bebis vardık yok olursan adetin birinci günü tekrar basla bu sekilde 3 ay tekrarla ben 2. Ay hamile kaldım

merhabalar bi kaç gündür giremedim banlandım da 😁 iğnenin bugün 14. Günü 11. Gün kan vermiştim sonuç 2.2 yani negatif 12. Gün ve 13. Gün evdeki testler hala pozitifti ama bugün doktor kontrolüm var ama adet oluyorum heralde siyah kahverengi leke geldi ve 2 3 gündür adet sancılarım başladı

Kizlar benim ovulosyon pazar günü gösteriyor şimdi regli 6. Gün yani bitti de 4 den sonra zaten şimdi ben bu teste ne zaman baslayim günde 1 kere yapacağım öğlen yapacağım ama ne zaman baslayim yapmaya ovu testini

merhabalar bi kaç gündür giremedim banlandım da 😁 iğnenin bugün 14. Günü 11. Gün kan vermiştim sonuç 2.2 yani negatif 12. Gün ve 13. Gün evdeki testler hala pozitifti ama bugün doktor kontrolüm var ama adet oluyorum heralde siyah kahverengi leke geldi ve 2 3 gündür adet sancılarım başladı
Hayırlısı olsun canım 14 güne kadar beklemek lazım bazen iğne vücuddan çok geç atılıyor

X