KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Öyle doğru bi söz de 1.5 yıl olunca insan üzülüyor ister istemez kafaya takıyo

Geçen ay bütün gebelik belirtilerini yaşadım.
Göğüs hassasiyeti, kasıklarda agrı, gaz sancısı, sık idrara çıkma, iştah artması yemedgm seylere karşı bi düşkünlük,uyku hali, halsizlik, kendini hamile hissetme vs.
Adet olunca anladm ki ilk gebelgmde yasadgm belirtileri kendı kendıme psıkolojk olarak yasatmsm bu ay kafa tertemiz 3 gun değerlendrebldm. Şehır dsndaym. Hiç umidim yok ya o yuzden belırtının b si bile yok psıkojık olarak da yok

Zaten ikinci gebeliklerde hep ilk belirtileri arıyosun ama o öyle olmuyo canım. Diyorlardı da inanmıyordum gerçekten her gebelik aynı kişide bile farklı belirtiler veriyor. Hiç arama belki de anlamadan hamile kalacaksın

Sanmam canım midem sürekli ağzıma geliyo benim daha çok yeni olmasına rağmen tam bulantı da diyemem ama ilerleyen zamanlarda kesin bulantı oluyodur
Ben de de yumurtlamadan 3-4 gün sonra öğürme oldu. Ama merak etme herkes de bulantı olmuyo. İlk üç ay sadece sabahları zorlamıştı, bulantı gibi de değildi ama aç kalamıyordum. Onun haricinde ne bulantı ne koku hassasiyeti ne de tiksinme oldu ki kız bebek de bulantı olur derler. Tam aksine erkeğe hamile arkadaşlarımın hepsinin zor geçti. Olacak diye birşey yok yani

Evet bende de öğürme oluyor rahatlamak için kusmaya çalışıyorum

kızlar yumurtlamadan 1 hafta geçti ama sanki regli olucam gbi kasıklarım ağrıyor bata da 1 haftadan fazla var sizde de öyle oluyor mu

Kesinlikle öyle. 2.ay bu ay suan normal hayatın akışını yaşıyorum olursa olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…