KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben kullanmıştım canım ama klomen kullanırken çatlatma iğnesinden 3 gün sonra falan başlatıyordu. 15.gün gibi doğrudur. Umarım güzel haberler verirsin

şimdiden ağrı varsa iyi bir şey o zaman ben hatırlamıyorum çünkü yumurtlama ağrısı falan olduğunu hadi bakalım hayırlısı olsun

çatlatma iğnesi vuruldum 13.günüm ama dün hafif kanama oldu bakalım devamı gelecek mi normalde Adet tarihim 1 kasım
Ya şey seni hiç üzmek istemem umarım çok çok amin diyerek umarım arkası gelmezse yerleşme kanamasıdır ama şey çatlatma iğnesi vurundum 3 ay önce da benimde ilk pembe leke geldi sonra arkası geldi 4 gün önce adet olmuştum

Ay inşallah ya çok sevinirim inşallah pozitif tir ağrın falan var mı ya benim ağrım oluyo arada çatladı benimki ama bakalım tutacak mı benim ki
Yumurtlama günümün uzerinden 3 gün gectikten sonra sağ kasığımda batma ağrî basladi sonra hafifledi ama o ağri ve baskı hep vardı adetime yakın mide bulantım başladı (adetten önce hep olur bende ) , göguslerime ilk kez el değdiremiyorum uçları koyulaştı (bende adet öncesi olmayan bişeydi ilk kez oluyor ), 2 3 gündur su gibi akıntim var gün içinde 3 defa iç çamaşırı degistiriyorum. (Bu da olmazdi genellikle adet öncesi 2 3 gun once hafiften lekelenmem olurdu muhakkak ama olmadı ) Gece terlemezdim hiç hatta ciddi anlamda üşüyen biriyim 1 haftadır sabah su içinde uyanıyorum.Afedersin iç camasırima kadar su içinde kalıyorum.. Fazla Su icmedigim zamanlarda bile çok sık idrara çıkıyorum. Aşırı halsizlik var, uyku hali var..( bunlarda adet öncesi olurdu hep ) Olmasi gereken adet tarihimin uzerinden 2 gün geçti belki gecikmedir diye düşünüyorum çünkü bu ay 2 defa enfeksiyon icin antibiyotik kullandım ilaclarin etkisi olmuş olabilir..Pek gebelik beklentim yok o yüzden

kız bu ne okuyunca sonunda ve bugün test yaptım hamileyim diyeceksin zannettim

İnşaAllah hamilesindir beklentim olmaması güzel alsında. Kafaya takmayınca oluyor diyirlar

ben 6 ay kullandım canım benim adet döngüm 24 güne düşmüştü onu düzenlemesi için vermişti ben adetin 11. günü başlayıp 15 gün kullanıp bıraktığımda 4 gün sonra adet oluyordum birde bebek olursa tutunmasını kolaylaştırıyor demişti tek yan etkisi benim biraz kilo almama neden oldu

kız bu ne okuyunca sonunda ve bugün test yaptım hamileyim diyeceksin zannettim
Akskdldkk ben bu ay perişan oldum ya, normalde adet olmadan 4 gun once baslayan belirtiler yumurtlamadan 3 4 gun sonra basladi uzerine bide enfeksiyon geldi 16 gündür boyleyim nerdeyse bak dün geceden beridirde mide bulantisi var hatta bugün daha da artti, sanirim adetim sokulecek ama sökulemiyor anlamadım gitti sonuç çıksa da rahatlasam e nabiza erisim sorunu varmış şimdide bakamıyorum

Bende devlette çektirdim bence anesteziye gerek yok max 1 dakika düren ağrı. Kasıklarına adet ağrısı gibi ağrı ve baskı oluyor sonra gün içinde hiç olmadı. Karın içine sıvı geçtiği için hafif bulantı vs olabilir. Sonrasında ağrı kesici ve antibiyotik verdi.

Sağol canım, bu ay mutlaka yaptırmayı düşünüyorum eşime de
Bence sizde yaptırın hsg hepsi bir aradan çıksın en azından sorun varmı hsg de yaptırsaydım demezsiniz öyle bir süreçti her şeyde strese girmeye hazırız

Gebelik düşünüyorsan adetin geçtiyse bi test yap derim bende de halsizlik sık idrar gebelik belirtisi ama benim çatlama gebelik oluştu mu 1 kasımda öğrencim ama bende de halsizlik uyku hali kaşık ağrısı bel ağrısı göğsümü de şiş hissediyorum bakalım nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…