KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Baktım çıkmamış hala, eşim 9 dogurucak iş yerinde dakka başı soruyor 🤣🤣

Hayirlisi kuzum nasip kısmet işleri vardır bi vakit zamani beklicez
Bugün test mi yaptırdın inşallah olumlu sonuç alırsın ya 🙏🏻Benide ekler misiniz yumurtam çatladığı için 1 kasım gebelik testi yapcam ama adet günüm 6 kasım

Bugün test mi yaptırdın inşallah olumlu sonuç alırsın ya 🙏🏻Benide ekler misiniz yumurtam çatladığı için 1 kasım gebelik testi yapcam ama adet günüm 6 kasım
Listede ismin var canım 6 Kasım herkesi ekliyorum 😊 Hayirlisi bakalim yaptirdik pek bişey beklemesemde bi ihtimal 😊

Onlar hep psikolojik oluyor kendinde ne kadar çok belirti ararsan o kadar çok belirti oluyor malesef benimde öyle bu ay aşırı karın kasık ağrısı yaşadım göğüs hassasiyeti var başka bişi yok malesef
neyse yarın adet olursam 10 kasım yumurtlama günü 24 kasımda adet günüm bütün özel günlerde doluyum maşallah :)

Bilemedim canım ya bakıyorum millete yumurtlama günü sonrası koku hassasiyeti mide bulantısı tiksinme metal tat bilmem ne 50 tane belirtileri oluyor bende tamamen adet belirtileri :)
Onlar abartıyor bence benim yumurtam çatlak şimdilik ağrım oluyo sürekli ara da bi çıkaracak gibi tuhaf bi şey oluyo ama çıkarmıyorum tabi psikolojik değilse

Kızlar selam benimde bugün reglimin 15.günü duphastona başlattı doktor inşallah güzel haberler verebilirim burada. Daha yumurtlama görmedim bu ay ama doktor 15. gün başla dedi ilk defa progestoron içerikli bi hap kullanıyorum. Daha önce kullanan var mı aranızda? Birde yumurtlamadan sonra mı kullanıdınız?

Onlar abartıyor bence benim yumurtam çatlak şimdilik ağrım oluyo sürekli ara da bi çıkaracak gibi tuhaf bi şey oluyo ama çıkarmıyorum tabi psikolojik değilse
bende öyle düşünüyorum çoğu kişi 6-7. haftalarda başlıyor tam belirtileri diyorlar hayırlısı bakalım yarın kopacak dananın kuyruğu :)

Ay inşallah ya çok sevinirim inşallah pozitif tir ağrın falan var mı ya benim ağrım oluyo arada çatladı benimki ama bakalım tutacak mı benim ki
bir de belirti olarak değil de vajinam da ağrı var böyle bir belirtisi var mııııı üşüttüm mü?

bende öyle düşünüyorum çoğu kişi 6-7. haftalarda başlıyor tam belirtileri diyorlar hayırlısı bakalım yarın kopacak dananın kuyruğu :)
Aynen umarım pozitif çıkar 🙏🏻🙏🏻ağrın oluyo mu çok merak ediyorum tutup tutmadığını çatladı yumurtam ultrasonda gördük 1 kasımda test yap dedi ama bakalım

Aynen umarım pozitif çıkar 🙏🏻🙏🏻ağrın oluyo mu çok merak ediyorum tutup tutmadığını çatladı yumurtam ultrasonda gördük 1 kasımda test yap dedi ama bakalım
o da çok enteresan oluyor arada ağrı giriyor heh tamam adet olmak üzereyim birazdan sökülürüm diyorum 10 dakika sonra sanki hiç bir şey yok gibi oluyor vücudum anlamıyorum yani adet gelecek sanırsam...

o da çok enteresan oluyor arada ağrı giriyor heh tamam adet olmak üzereyim birazdan sökülürüm diyorum 10 dakika sonra sanki hiç bir şey yok gibi oluyor vücudum anlamıyorum yani adet gelecek sanırsam...
Benim kaşık ağrısı ve bel ağrısı aynı anda giriyo çoğunlukla bazen de sadece kaşık ağrısı 2 gündür ağrı hissediyorum ama nasip adet sancısı değil benimki daha çok 6 kasımda adet günüm ilk çatladığı gün çok fena ağrıdı ama şimdiki ağrılarım o kadar değil

çatlatma iğnesi vuruldum 13.günüm ama dün hafif kanama oldu bakalım devamı gelecek mi normalde Adet tarihim 1 kasım:KK47::KK47::KK47::KK14::KK14::KK14:

X