KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

İşte bende çektirdim bu ay yarın adet günüm ama adet belirtilerim var tamamen öyle mide bulantım kusmam falan sıfır yani hamilelik belirtim yok :KK43:
Ayy hep mi geriden geliyorum ayol 😁😁 mide bulantısı kusma hemen olmuyor zaten kırmızıları görmeden umudumuzu kaybetmek yok

Şimdi benim gittiğimden daha lüks ve kurumsal olarak nitelendirebileceğim bir hastaneyi aradım.
Anestezili 1500
Anestezisiz 1000 TL dedi hsg için
Spermiogram için ise 250 TL.

Şu 10 ayda hiç gebelik oluşmadı canım. Ya tüplerimde sıkıntı var ya da eşimin spermlerinde 🤦🏻‍♀️
2 yildir olmuyor tuplerde de spermiogram testinde de hic bir sorun yok şükür ki bu kadar olumsuz olma kuzum biz napalım bak bekliyoruz 🤗

Kızlar benim her adetim den önce mide bulantım baş ağrım ishalim oluyor kendi kendime vücudum belirti yaratıyor sinir oluyorum hayır o değil bigun gerçekten hamile kalsam inanmicam belirtilere🤣

Instagram'da takip ediyorum ben ama sanırım facebook ve twitter da da var. Doktorun ismi Doçent Doktor Mehmet Fatih Karslı. Yani söylediklerinden bir deneyimim olmadı benim, yeni takibe başladım bende. Ama yönteminizle hamile kaldım diye dönüş yapanların mesajlarını paylaşıyor.
Teşekkür ederim) bir göz atarım bende, ilgimi çektii😇

Bu bahtsızlikla ben gidene kadar adet olurum kesin 😁😁

Sen inşallah hamilesindir. Ama benim de sinir olduğum durum bu.
Bekler bekler sen test yaptırırsın regl sökülüp geliverir.
Hep önceden belli olurdu geçen ay gününü bekledi belki gebeliktir dedim. Ertesi gün regl başladı. Bari heves ettirme dimi? :kızgın:

Son düzenleme:
Instagram'da takip ediyorum ben ama sanırım facebook ve twitter da da var. Doktorun ismi Doçent Doktor Mehmet Fatih Karslı. Yani söylediklerinden bir deneyimim olmadı benim, yeni takibe başladım bende. Ama yönteminizle hamile kaldım diye dönüş yapanların mesajlarını paylaşıyor.
instagram kullanıcı adını yazarmısınız ben baktım ama bulamadım

Oh ne güzel o zaman sizde rahîm filmi çekilin temiz çıkarsa bı kaç ay öyle deneyip aşılama yaptırin . Benim tutmadı ben yaptırdım ama çok iyi bı yer değildi eşimin işi gereği pahalı ama yetersiz bı klinikte yaptırmak zorunda kaldım şimdi yine olmazsa Mayıs Haziran gibi düşünüyorum iyi bir hastanede
Aşılama deneyecegiz bu ay bizde hatta basladik bile eşime keciboynuzu macunu yedirmeye başladim bu ay ben yine takviyelere devam kızlar dua edin 🤲🤲🤲🤲

Sen inşallah hamilesindir. Ama benim de sinir olduğum durum bu.
Bekler bekler sen test yaptırırsın regl sökülüp geliverir.
Hep önceden belli olurdu geçen ay gününü bekledi belki gebeliktir dedim. Ertesi gün regl başladı. Bari heves ettirme dimi? :kızgın:
Akdkdlfl aynısı olacağina yemin edebilirim şuan bu anlattigin durumu bekliyorum 😁😁

Ayy hep mi geriden geliyorum ayol 😁😁 mide bulantısı kusma hemen olmuyor zaten kırmızıları görmeden umudumuzu kaybetmek yok
Bilemedim canım ya bakıyorum millete yumurtlama günü sonrası koku hassasiyeti mide bulantısı tiksinme metal tat bilmem ne 50 tane belirtileri oluyor bende tamamen adet belirtileri :)

Bilemedim canım ya bakıyorum millete yumurtlama günü sonrası koku hassasiyeti mide bulantısı tiksinme metal tat bilmem ne 50 tane belirtileri oluyor bende tamamen adet belirtileri :)
Onlar hep psikolojik oluyor kendinde ne kadar çok belirti ararsan o kadar çok belirti oluyor malesef benimde öyle bu ay aşırı karın kasık ağrısı yaşadım göğüs hassasiyeti var başka bişi yok malesef

X