KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Darısı bize canimm.ben ilacda kullandım.

Merhaba maşallah çok güzel artmış
benim
29 kasımda 76.38
01 aralıkta 209.04
inşallah seninki gibi güzel yükselirde ikiz bebişim olur ben çok istiyorum

Merhaba maşallah çok güzel artmış
benim
29 kasımda 76.38
01 aralıkta 209.04
inşallah seninki gibi güzel yükselirde ikiz bebişim olur ben çok istiyorum
İnşallah canım bende çok istiyordum ama yani ihtimal düşük geliyor bir de doktor böyle diyince insan tedirgin oluyor.

İnşallah vardır senin de ya ben de iki gün sonra yine baktırayım. Hamile olduğuma inanmayıp üstüne ikiz bebek istiyorum
Valla 1 hafta sonra tekrar baktıracağım sanırım betaya o zaman ki çıkacak değeri düşünemiyorum hayırlısı olsun inşallah nasip kısmet Allah gönlünüze göre versin

Evet malesef aynı durumdayım Haziran da ameliyat oldum şimdi yine oluşmuş dedi doktor
Ben hiç ameliyat olmadım . Olmamda.gazi ünv. Kadın dogum Ana bilim dalı başkanı prof. Gittim ben kistim için kesinlikle ameliyatı onermedi . İlaç tedavisi dedi. Uzun sürede ilaçla tedavi edecez dedi. Ameliyatta en iyi doktorda yapsa yumurtalıkların zarar verebilir ihtimal dahilinde demişti.

Bende ki 7 cm, doktor ne öneriyor size?
Seninki baya büyükmüş cnm. Valla hiçbise önermedi bende onu anlamadım geçen ay rahim filmi çekildim şubata kadar bekleyelim olmassa aşılama yapalım dedi ama ben yaptırmayı düşünmüyorum. Bu ay kendim burdan duyduğum kadarıyla inofolic combi aldım başladım içmeye iyi geliyomus denedin mi hiç

Bana ilaç vermedi çocuk düşündüğüm için. Yapışıklık yapıyomus çikolata kisti. Ama rahim filminde yapışıklık yok dedi bana doktorum tek taraflı küçük bı kist nasıl bu kadar engel olur anlamıyorum

Banada ilk vermedi zaten çocuk istiyorum deyince dene bakslim ona göre devam edelim dedi ama malesef olmadı aksine büyümüştü. Adetliyken kekik çayı soğan suyu falan iç canım adet dökülmesini sağlıyormuş böylece atılır belki kistin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…