KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Biz öncesini degerlendirdik hatta doktor ultrasonda görmüştü bide tam çatlama anını değerlendirmiştik sonrasında kolumu yaktım kaldı öyle..Yarında olmazsa mecbur yeniden test yapıcam 4 gün gecikiyor çunku

Geçmiş olsun canım.bende zaten yumurtlamadan iki gün önce değerlendirdik bı gün durduk yumurtlama günü ve çatlama günü değerlendirdik sonra bı gün durup bı gün şeklinde yaptık. Sen yap canım test. Ben bı senede iki kere adet gecikmem oldu ikisindede beşinci günden sonra adet oldum o yüzden beklicem Pzt gününü. Zaten hiç içimde gebelikyokk

Kız niye öyle diyosun ikinizde bi sorun yoksa hamilelik olabilir guzel günleri değerlendirmişsiniz..Gebelik testlerinin adet gunu yapılması en sağlıkli olanı erken gebelik testleri bile öyle bakma çoğu kişinin erken ögrendigine..Burda bi arkadaşimizda 3 gun once yapip negatif görmüştü listeden adıni sildircekti sildirmedim adet gününde bida yap dedim pozitif gördü sende yap..Benim olmaz deme sebebim eşim kaynaklı sorunumuz var o yüzden ihtimal vermiyorum..şimdi catlayan yumurta kiste mi dönüştü diye düşünüyorum yarında olmazsa mecbur doktor

Nasip canım hayırlısı olsun takibi.bir sorunuz yok gibi can bu ikinci çocuk olcak zaten . Benim.kistim.vardi 7.5cm onuda halletikten sonraki bu ucuncu ayımız. Sabh ver mutlaka bana olurmü. Ben beklicem Pzt.

Eğer regl olursam gidicem vala hayırlısı böyle demek sen nerde yaptırıoon inşallah pozitif sonuçla gelirsin haber et mutlaka beni etiketle kaçırırsam sonucu canim valla 3 ay 4 ay geçikenlerde varmis ben bilsem tup bebekn oncesi kendime boyle eziyet yapmazdım napalim artik bekleyelim mevla ne eyler ne eylerse guzel eyker ❤

Kizlar selam bugün adetten sonraki 14. Gün takvime göre yumurtlama gösteriyor bugün karnım aşırı şiş ve ağrıyor keyfim yok afedersiniz eşimle 4 gündür ilsiki olmadı adam depresyona girdi işsiz kaldığı için akşam erken uyuyor sabah erken kalkiyor yani bizim iş yattı galiba bu ay elendim ben ağrıma rağmen yanasiyorum resmen kaçıyor hayırlısı diyorum birde kist probelimim olduğu için acaba birkaç gün daha beklesem diyorum akıntım var dünle bugün dediğim gibi o iş olmadimida olmuyor

Sen de pcos varsa inofolic combi de adetleri düzenliyormuş canım.

Bende acilde hemşireyim bizim hastanedeki doktorlar bakıyor direk isteyince geçen sene yasaklamışlardı bakmıyorlardı. Şuan bizim yasaklama yok bakılıyor.Mesela hemen yanımızda kadın doğum acil var kesinlikle bakmaz bhcg falan. Birde 2.000 ve üstü hasta geliyor ayaktan 1 günde. Çoğu da gerçekten acil olmayan bence oda öyle ama tabi hastalarında haklılık payı şöyle olabilir poliklinik vs randevu bulunamıyor gerçekten su... uyruklu olanlar kadın doğumdan randevu hak getire. Sürekli özelde cep yakıyor: Ben çalışan olmama rağmen randevu bulamıyorum ve rica etsen de doktor pol. Kabul etmiyor. İnş diğer sefer iyi doktora denk gelirsiniz Çok başınız ağrıyorsa gebelikte en iyisi parol. Birde bayadır kasım grubuna girmiyordum siz aklıma geldiniz size bakmak için girdim içime sanki gebeymişsiniz gibi doğdu. İnş. Gebesinizdir.
Gerçekten öyle..
Eşime sağlık ocağı da yapar demişler.. Burada boş yere para vermeyin sağlık ocağına gidin demişler . Pazartesi günü sağlık ocağını deneyeceğiz..
ben kadın doğuma randevu bulamamıştım. Adetin 3. Günü bütün hormonlarıma bakmıştı. Orda da doktor neredeyse bütün tahlilleri isteyebiliyor.

Ben elendim.
Bu akşam acayip bi ağrı başladı belimde, az önce de lavaboya gidince peçeteye pembe regl başlangıcı gibi akıntı geldi. İğne sonrası 14.günümdü. Kendimi anlatmaya ve kendimi anlamaya çalışmaktan çok yoruldum.
11.ayıma veda ediyorum. Regl bitince hsg çektiricem. Hoşçakalın
MaviSasa234 Selizay M-Mavera2048

Belki yerleşmedir. Tam sökülmeden ümidi kesmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…