KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ne? Benim bu mesajdan tek anladığım hadsiz olduğun. Ne gibi bir psikopat olabilirim, nasil bir ima bu? Yanlis taşa balta sallıyorsun. Hicbir açıklama borçlu değilim. Sadece okuyan diğer arkadaşlarım bilsin diye yazıyorum. Bu konuları konuşacağım başka kimse yok bu forumdakiler disinda. Beni anne olmak için gönlünü vermiş olan arkadaşlarımla vuramazsin. Mesajlari okurken yeri geliyor bir bebek mujdesiyle mutluluktan yeri geliyor hayal kırıklığı yaşamış birinin mesajı gozlerimi doluyor. En içten duam her zaman tüm isteyenlerin bebeklerine kavusmasidir. Cani gönülden dua ediyorum Allah her isteyene nasip etsin insallah diye. Ki kaldi ki başlıktan anlaşılacağı gibi gebelik planlayanlarin buluştuğu bir başlık. Bu ay 2. Cocuk dusuncesi basladigi için dahil oldum. Da bunlar seni neden ilgilendiriyor?

R Random3 benim muthis agriyor belim. Regl olucam sanirim. Hem de erkenden. Bu aydan pek umudum kalmadı. Insallah senin icin her sey yolunda gider. Iyi haberlerini aliriz

Tartışma şeklinde sohbet değil zaten amacım ama bu Kasım grubuna diğer aylardan takviye ola ola geldik hatta ben 2018 de başladım mesela sizin için söylüyorum Allah istediğiniz zamanda size nasip ediyor bu çok güzel bişey ama grupta bildiğim kadarıyla bayadir ugrasana insanlar var sizinde takviminiz görünce özellikle sordum tedavi falan mı diye sizde planlı dediğiniz için size yazdım tesadüf sizin mesai gördüğüm için emek istediğim zaten bı sorun yok sizin sevincinize belki diğer ay atacağınız pozitif testle ortak olur en az sizin kadar mutlu oluruz...ama benim.bildigim burda biz birbirimize tesselli olan insanlarız benzer durumu yaşayanlar olarak.. kırıcı olmamak adına nasıl yazacağım bilemedigim için devam yazmiyorum gönlünüze göre olsun...

Sizde ne tür bir sorun vardı canim tüp bebek yaptiriyorsunuz bende aşılama olmadan direk tüp bebek mi yapsam diye düşünüyorumda

R Random3 benim muthis agriyor belim. Regl olucam sanirim. Hem de erkenden. Bu aydan pek umudum kalmadı. Insallah senin icin her sey yolunda gider. Iyi haberlerini aliriz
Dur bakalım canım yaa daha erken regl beklemek için. Bel ağrısı ikisine de işaret olabilir. Çok umutlanmıyoruz ama sabrediyoruz tamam mı?

Ben kimsenin özellikle can acıtmak istediğini düşünmüyorum, sizin de... Burada herkes kendine uygun başlığın altında buluşuyor ve istediğini paylaşabilir. Burada 3.çocuğunu isteyen de var, hala birincisi için çabalayan da hatta ve hatta olmuş ama kürtaj olmak isteyen de var. 3 oğlu olup kız bebek nasıl yapabilirim diye uğraşan da... Örneğin benim 8 yaşında bir çocuğum var ve tek ilişkiyle oldu. Bu, ikinci çocuğuma da hemen hamile kalabileceğim anlamına gelmiyor. Belki de hiç nasip olmayacak. Bak 1,5 yıldır tedavi oluyorum 2 kayıp yaşadım. Demek ki bir kere olması yeterli değilmiş. Biz bu forumda daha neler paylaşıyoruz... Kimsenin kimseyi yargılama, dışlama gibi bir hakkı yok. Bu başlık kasım ayında hamilelik düşünenler grubu. İlk bebeğini isteyenler ya da uzun zamandır tedavi görenler grubu falan değil. Lütfen birbirinizi yok yere kırmayın. Sevgiler

Ben buna inanmıyorum her kadında aynı belirtiler olmuyor. Ve her kadında illa şu hafta bu belirti başlayacak diye Bir kurala yok. Mesela hiç mide bulantısı aşerme yaşamayan da tanıyorum daha ilk haftalarda mide bulantısı ve aleme yaşayanda. Bu kişiye ve bünyeye göre değişiyor bence kendinizi bu şekilde şartları üzmeyin. Her bünye vücut aynı değil ne de olsa. Hayırlısı olur inşallah

Kızlar doktora beni gel bakalım dedi ama daha 3. Haftaya yeni girdik neye bakacak ultrasyonda görünür mi ki geldim bende doktora bekliyorum anlamadım neden cagirdi

Kızlar doktora beni gel bakalım dedi ama daha 3. Haftaya yeni girdik neye bakacak ultrasyonda görünür mi ki geldim bende doktora bekliyorum anlamadım neden cagirdi
Özele mi gidiyorsun? Belki takviye ilaç falan verecektir tutunması için ...

Yoks 3 haftalık bebeğin ultrasonda görüneceğini sanmıyorum. Kesenin görünmesi bile 2.500-3.500 beta da görünüyordu sanırım, hamile kızlar öyle yazmıştı yanlış bilgi vermiyim yine de

Bakayım canım inşallah anlamadım bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…