KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

1 tane gebelik testim olacaktı Sıvı kısıtlaması yapayım bari

Laboquick canım, bu arada ben 31 ekim yumurtlama 2 kasım çatlama gördüm testte. Gebelik var mi diye tekrar yapıyorum
Aaaa ozaman kesin var gbi duruyor burdaki okdugum yazilardan ovulasyon testi bata yakin ppzitif ccikanlarda gebelik pozitif oluyormus genelde insallh sende kavusursun bebegine guzel haberler beklioruz

Canım aylardır hem vitamin hem karışımı kullandın mı ve günlere dikkat ederek ?

Sahi Rukis26 ne yaptın canim son durum ne?

Benim bat 4 kasım gibi fakat son birkaç aydır bir ileri bir geri adet düzenim bozulmuştu normalde 28 günde birdi . Ekim sonu şöyle bir şey oldu yumurtlama akıntısı gibi bir ıslaklık farkettim ,yumurtlamam geçmiştir ama yine de degerlendireyim dedim . 4 5 gün önce kan testi 1.4 çıktı adet olmadım doktor tekrar yapalım olmazsan dedi . Belirtilerin ise ; kuyruk sokumunda arada batma sızlama, kasıkta sık olmayan batma hafif ağrı, ateş basması arada, kaburgada iğneleme , bacakta hafif ağrı nadiren vs .. geç döllenme şüphemiz var acaba böyle bir şey yaşayan var mı ?

Adetin ne zaman

kizlar benim adetim günü de gelmedi yumurtlama kanaması yasadim adet olacagim tarihlerde iliski yasadik o sira.
eğer gebelik varsa tahminen 5 - 6 günlük olacak çarsamba gününe randevu aldik dr dan adet olamadim diye varsa kan testinde cikar mi 5 - 6 günlük bebek ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…