KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar bana bı akıl verin ya benim testim 3 Kasımda akşam 9.30 dan ertesi gün akşama kadar pikti yani 3 4 Kasım arası 4 Kasım'da 21.30 gibi çatlamaya başladı bu ay femara falan hiç birşey kullanmadım erken aslında ama bu sabah miratech erken gebelik testi yaptım 4.- 5. Dakikalarda gölge gibi bişey vardı dikkatli bakınca hâlâ görüyorum ama resmini çekemedim acaba bu akşam gidip kan versem mi yoksa beklemeli mi negatif çıkmasından da korkuyorum daha önce bir kez düşük yaptım ve bir senedir uğraşıyoruz gebelik olmadı

Adetiniz gecikti mi
Belirtileriniz var mı?

Adetiniz gecikti mi
Belirtileriniz var mı?
Takvime göre adetime daha 9 gün var canım bu ay erken yumurtlama gördüm 10 gün pikti testim belirti olarak aşırı göğüs ağrım var kasık ağrım az yumurtlamanın 6 7 günude çok bel ağrısı çektim bu kadar

9 gün az bi süre değil
Önerim en az 4 gün kala kana baktır
Çünkü 9 gün öncesinde beta çıkmayabiliyor
Son 4 gün en net sonucu verir
Sabretmesi zor ama negatif görüp üzülmenden iyidir bence

Fotoda zor görünüyor gölge gibi birşey var dünde yaptım aynı testi ama hiç bişey çıkmamıştı bu marka nasıl bilmiyorum da görebilen var mı

Eklentiler

• IMG_20211114_080324.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 79
25 kasim

Beni de alın 25 KASIM

Herkese merhaba bende pcos hastası olarak bu ay adetin 3. Gününden beri hayıt tohumu aslan pençesi kürü yapıyorum eş zamanlı olarak da ovulasyon testi yapıyorum dün sanki pik yapmış gibi geldi bana bugün yaptım silikleşmiş yumurtlama olmuş olabilir mi birde adetin 8. Günü bugün yani bu kadar erken yumurtlama olurmu yada kürün etkisi ile mi erken yumurtlama oldu acaba fotoları atıyorum çok teşekkürler

Eklentiler

• IMG20211113135600.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_20211114_135547.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 71
Dünkü testin pik olmamış canım pcos olduğundan lh da böyle dalgalanmaların olabilir yapamaya devam et bence hayırlısı olsun hakkında

Bence bekleyin bı iiki gün sonra tekrar test yapın koyulasirsa gidin kan testine

Dünkü testin pik olmamış canım pcos olduğundan lh da böyle dalgalanmaların olabilir yapamaya devam et bence hayırlısı olsun hakkında
Aynen bana da öyle geldi ama bu testin beklemiş hali. İlk etapta daha koyuydu en iyisi yapmaya devam edeyim şu pcos ne inatçı Bir şey ya

Kizlar merhaba bende adetimin 10. Gununde yapmaya basladim 11.gunu aksamda yaptim biraz koyulu oldu ama bugunki acik oldu sizde daha olmamistir deilmi yumurtlama cevaplarsaniz sevinirim tesekkurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…