KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Evet canm bugun yarin ddgerlendir derim hadi guzel haberlerle insallhh birde ovulasyon testinin markasini ogrenebilirmiyim benmkinin cizgileri bukadar belli olmuyor ya
Laboquick canım, bu arada ben 31 ekim yumurtlama 2 kasım çatlama gördüm testte. Gebelik var mi diye tekrar yapıyorum

Bugünki ovulasyon testim Koyulaşmış baya
Seninle aynı gidiyoruz bu ay o zaman ben 3 aydır tedaviyi bırakmıştım ve ilk kez bu kadar koyu bir pik gördüm, bu da benimki o yüzden bu ay için çok heyecanlandım

Eklentiler

• IMG20211114161718.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 69
Seninle aynı gidiyoruz bu ay o zaman ben 3 aydır tedaviyi bırakmıştım ve ilk kez bu kadar koyu bir pik gördüm, bu da benimki o yüzden bu ay için çok heyecanlandım
Benim yumurtlama 31 ekimde oldu canım Bu tekrardan pik oldu, gebelik mi diye heyecanlandım
Senin adına da çok sevindim, inşallah piki güzel değerlendirin miniğin haberini alın inşallah

Benim yumurtlama 31 ekimde oldu canım Bu tekrardan pik oldu, gebelik mi diye heyecanlandım
Senin adına da çok sevindim, inşallah piki güzel değerlendirin miniğin haberini alın inşallah
Aaa o zaman gebelik olabilir, baya pik bu yaa ne zaman yapacaksın HCG testi? Hadi inşallah

Kızlar benim 2 gün önce yumurtlama günümdü dün çatlama. Dişim agriyo yarın dişçiye gitcem hani olaki tutarsa şuan için röntgene girmem bı sıkıntı oluşturur mu? Gebelik yok zaten şuan yumurtlama günüm 2 gün geçtiği için tereddüt ettim

Bence yap rahatla canm hic yarını bekleme varsa zaten eminim çıkacaktır yoksada umitlenmemis olursun
Yani bende akşam 7 gibi yapmıştım silik çizgi öyle görmüştüm iki saate tualete çıkma sıvı alımını kes akşam bı yap bakalım varsa 2 hafta geçmiş zaten silikte olsa belli olur içini ferah ağzını dualı tut

Beni gaza getiriyorsunuz Zor tutuyorum zaten kendimi

Bende oğlumda sabah ilk idrarla yaptım çok silikti ve çok sonra çıktı akşama doğru yaptığım daha belirgindi ve hemen çıktı. Önemli olan gün içinde ne zaman yapıldığı değil bence yumurtlama üzerinden kaç gün geçtiği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…