KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Beklenen adet tarihi 16 kasım. İlk fotoğraftaki test Perşembe günü yapıldı, diğeri bugün. Kasıklarımda ara ara ağrı var göğüs ucum dokununca çok acıyor(yumurtlamadan beri hiç kesilmedi ağrı) Gebelik testi yapmaya, sonucu görmeye gücüm yok ama sanki test gittikçe koyulaşacak gibi hissediyorum. Sizce?

Eklentiler

• 951CC49C-9D5A-494D-B4A9-AB2818B018B7.jpeg
    55,7 KB · Görüntüleme: 67
  • FFE2DFF7-091E-4754-974B-93A807020358.jpeg
    145,8 KB · Görüntüleme: 67
Artık korkacak bir durum yok bence, gözün aydın sağlıkla ilerlesin inşallah. Kan testini ihmal etme ama.. bat la çok net anlaşılmıyor, herkesin döngüsü farklı. O yüzden yumurtlamadan kaç gün sonra ilk test acaba?

Canım bu ovulasyon testi Yumurtlama 31 ekimde oldu ama çatlama 2 kasım. Benim genelde çatlamadan 14 gün sonra regl oluyorum o yüzden 16 kasım

Arkadaslar ben adet oldum ama sadece lavabodayken kahverengi bi akinti geliyo pecete koyuyorum ona bile dogru duzgun gelmiyo daha once yasayan var mi ilk defa boyle oluyo

Canım bariz gebesin koş kan ver

Ya beni heyecanlandırmayın ovulasyon testi bu
Benimde koyulaşmaya başladı ama gebelik yoktu. Bazen hormonlardan kaynaklı kötülük vs olabiliyor. gebelik olmayabilir gebelik testi daha doğru sonuç verecektir.

Evet cnm cidden ben de aynı senin anlattığım şeyleri yaşadım bu ay ve yine de değerlendirdim. Inşallah senin de hayırlısı olur
Eşimin değerleri yükselmişse eğer bende o günden umutluyum ama bakalım artık Allahın takdirine kaldık hayirlisiysa nasip etsin değilse bekleriz

Sanmıyorum normali 1 ay kesintisiz ama ben tadina dayanamadıgim için birakiyordum yumurtlama zamanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…