KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Selenyum açısından çok zengin bir besin var kızlar araştıra da bilirsiniz Brezilya cevizi günde iki adet yemek çok sağlıklı erkek spermi için benim eşim şehir dışında sanırım ben aralık da başlayacağım. Sadece folat bulamadım daha almak için folik asit vücuda stresi artırıyor ve emilmiyormuş o yüzden folat öneriyorlar prowomen ın içinde folat var değil mi
Doktor tavsiyesi ile Benim eşime aldım takviyenin içinde bunlar var sizce iyi mi alması gereken vitaminleri alıyor muİÇERİK1 softjelde;L-Karnitin tartarat, maltodekstrin, arı sütü, çakşırotu kökü ekstre, kırmızı kore ginsengi ekstresi, l- askorbik asit, Lepidyum ekstresi, Epimedyum sp. ekstresi, dut aroması, çinkosülfat heptahidrat, KoenzimQ10, Sitrik asit, Sukraloz, Folik asit, Sodyum selenit, Siyanokobalamin

Benim de yumurtlama zamanı aynen öyle oldu biraz da ayaklarını üşüdüysen dahada artmıştır. Ben de o sekilde zorla degerlendirdim. Ve hamile kaldım. 2 aydırbole agri olunca denemiyordum çünkü çok canım yanıyordu bu ay eziyet çektim resmen. Sen de dene ve bir daha ayaklarını üşütme 🤲🤲🤲🥰
2 aydır letu kullanıyorum geçen ay gündüz ders çalışırken olmuştu değerlendirme günümüz değildi diye anlamamıştım..Bu ay yine değerlendirme günümüze denk gelmemişti ama ben doktoru dinlemedim ayın 7 sinden beri günaşırı devam ettim tamda değerlendirdiğimiz geceye, hatta o ana denk geldi eziyetti ama insallah sonu seninki gibi güzel biter 🤲😊

Hayırlısı olsun tutanacaksa tutunur sağlığıyla inşallah yat dinlen bol bol
Bunlar iğnenin 10 günü testim tamamen geçmişti bakalım şimdi yarın sabah tekrar yapicam sonra salı günü beklicem olmazsam kan vericem hala ovulasyon ile de takip ediyorum ama ovulasyon ile hala var biraz

Eklentiler

• IMG_20211113_114904.jpg
    IMG_20211113_114904.jpg
    22,1 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20211113_114807.jpg
    IMG_20211113_114807.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 40
Bunlar iğnenin 10 günü testim tamamen geçmişti bakalım şimdi yarın sabah tekrar yapicam sonra salı günü beklicem olmazsam kan vericem hala ovulasyon ile de takip ediyorum ama ovulasyon ile hala var biraz
Bende 13. Günü böyle çıktı 14. Günde silik çizgiyi görmüştüm bekle bakalım umudunu yitirme

Öle yaptım canım burnumu tıkayıp içtim içtim icmesinede Sabah aç karnına y.çb su y.çb.da hayıt suyu karıştırıp içtim sabah akşam için bari ama ben geç başladım kimse nasıl kullanilacagini da yazmadı saolsunlar 🤔🤔 nette de herkese farklı bir şey diyor bakalım başladım bu gün normalde adet ilk gün diyorlar ama benim geçti bayağı 9 gün oldu bir şey olmaz dime sencede bilginnvar mi seninde ❤️

Benim de iğne gününü saymazsak 12 günüm ya ben yüzüstü yere düştüm canım kaldırımı öptüm resmen ön dişim kırıldı yarısı dudağım patladı bugün de bütün vücudum ağrıyor hepsi birbirine karıştı valla bende bilmiyorum adetime son 3 günüm
Ay kuzu geçmiş olsun, sayfayı gezerken denk geldim
Şimdi nasılsın iyi misin

Ay kuzu geçmiş olsun, sayfayı gezerken denk geldim
Şimdi nasılsın iyi misin
İyiyim canım ya sadece bütün vücudum ağrıyor tabii düştüğüm için umutsuzluk var bugün iğnenin 12 günü test yaptım negatif tutmadı yine

Eklentiler

• IMG_20211113_124120.jpg
    IMG_20211113_124120.jpg
    104,8 KB · Görüntüleme: 47
İyiyim canım ya sadece bütün vücudum ağrıyor tabii düştüğüm için umutsuzluk var bugün iğnenin 12 günü test yaptım negatif tutmadı yine
Çok geçmiş olsun tekrar😘
Dur bakalım bakalım daha, burda 13 ten sonra silik çizgiyle öğrenen var bir sürü
Hemen ümitsiz olma
Yoksa bilede üzülme, bigün görücez o çizgiyi bizde
Sadece bizim sürecimiz biraz daha sabır gerektiriyor, napalım🤷‍♀️
Benimde bu aksam iğneden sonraki 36. Saat ama değerlendirmicez, dün olmustu ilişki
Yarın sabah artık
Ha ırlısı bakalım insallah

Çok geçmiş olsun tekrar😘
Dur bakalım bakalım daha, burda 13 ten sonra silik çizgiyle öğrenen var bir sürü
Hemen ümitsiz olma
Yoksa bilede üzülme, bigün görücez o çizgiyi bizde
Sadece bizim sürecimiz biraz daha sabır gerektiriyor, napalım🤷‍♀️
Benimde bu aksam iğneden sonraki 36. Saat ama değerlendirmicez, dün olmustu ilişki
Yarın sabah artık
Ha ırlısı bakalım insallah
Amin canım inşallah hepimiz için hayırlısı olsun

X