KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ya çok sevindim hadi bakalım kolay gelsin İnşallah hayırlı haberlerle 14 gün verirsin

30.ncu hamiş haberine son 5

Sabaha kadar kasık ağrımdan uyuyamadım yumurta çatlayınca mı oluyor bu yoksa çatlama aşamasına gelirken mi büyüdüğü için ? Sağa sola bile dönerken inliyodum bugun hafifledi
Ben yumurtlama takibi yapıyordum kuzum ovulasyon testi ile.. pik gördüğüm gün ağrım olmuştu.. Ertesi gün ise yoğun süt beyaz akıntım..

Sabaha kadar kasık ağrımdan uyuyamadım yumurta çatlayınca mı oluyor bu yoksa çatlama aşamasına gelirken mi büyüdüğü için ? Sağa sola bile dönerken inliyodum bugun hafifledi
Yumurta çatlamasında kasık ağrıları olur. Benim yumurtlama 14 gün önceydi 10 Kasım da sağlık ocağında kanda gebelik testi yaptım sonuç 1.6 Sizce bu testi tekrarlatmam gerekir mi Ballgrill hanım zira adet olmadım daha. 10 gün önce kahverengi ve açık pembe lekelenmelerim olmuştu doktoruma instagram dan sorduğumda Yumurtlama kanaması olabilir demişti. Kafam çok karışık.

Canım adet gününde test yap yada kan ver

Çok iyi kuzum.. Normal dediğinde ileri hız morfoloji ile ilgili kısımda ne yazıyor..
Doktorların ileri hız düşük olsada doğrusal hız sınır içinde ise normal diyor..

Hadi bakalım bu ay artık kafanda herşey çok net inş olacaktır

Oh bari es kaynaklı sorun yok canim sevindim ya insallah guzel haberler gelir artık bizlerinde

Kızlarr hayırlı cumalar öncelikle
Adetim bu ay karşıtı bnm 17 sinde e göre bakarsam 5 gün var 21 ine göre bakarsam 9 gün ikisinin ortası bi tarihte yapmayı planliyorm testi yüzümde aşırı bi sivilcelenme oldu bu ay sadece bundan çok rahatsizim ara ara sağ raf kaşıgima ağrı giriyor ve sanki boylr böcek isirir gibi batmazlar oluyor inşallah hamisimdir

Ben yumurtlama takibi yapıyordum kuzum ovulasyon testi ile.. pik gördüğüm gün ağrım olmuştu.. Ertesi gün ise yoğun süt beyaz akıntım..
1 gün öncesi doktora gittiğim gün su gibi akıntım oldu afedersin altıma yapmış gibi doktor bugün yarın çatlar demişti..Dün o akıntı tamamen kesildi gece 11 de lavabodan sonra bıçak sapladılar sanki ne yurüyebildim ne kımıldayabildim o halde bide değerlendirmemiz lazımdı sabaha kadar ağrıdan uyuyamadım..Bugun solda hala devam ediyor ama geceki gibi değil hafif bi akıntı başladı yine...acaba yumurta çatladı mı yoksa çatlayacak mı pek anladığım bişey değil testte yapmadım takip edeyim ne olduğunu anlayayım ondan sormak istedim...Geçen ay sağda olmustu ağrı bu ay solda mahvetti bu ağrılar

Anladım canım eğer dayanılmaz olursa doktora git bence başka birşey olmasın allah korusun dikkat et canım

Rahim filmi cektireniniz var mi kayseride gökalp hoca ile çakışmaya başlayacağız ücret icin 3250 tl dedi. Sizce de pahalı degilmi?
Ben cektirdim ataşehir memorial da, 1750 ödedim. Anestesisizdi ve sonradan grubu okudugumda cok daha uyguna cektirenler okudum. Bana size söylenen tutar cook geldi

Adet döneminde testi tekrarla canım ya da adetin 3 gün geçerse muhakkak test yaptır

Ben cektirdim ataşehir memorial da, 1750 ödedim. Anestesisizdi ve sonradan grubu okudugumda cok daha uyguna cektirenler okudum. Bana size söylenen tutar cook geldi
Gercekden çok pahalı bu fiyatlar bende Haziran ayında çektirdim Fatih de colormed görüntüleme merkezinde 400 TL ye çok büyük fiyatlar bunlar insan soyuyor bazı yerler.hemde c kollu cihazdi yani.

Anladım canım eğer dayanılmaz olursa doktora git bence başka birşey olmasın allah korusun dikkat et canım
Bugun hafifledi daha dogrusu dün geceki gibi değil gece resmen sabaha kadar inletti apandistim felan patladı herhalde diye dusundum, bide doktorun degerlendirmemizi istediği geceydi ağrinin üzerine tam oldu ama şuan o kadar değil engel olmuyor fazla...acaba eczaneden ovulasyon testi mi alsam diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…