KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Buhar nasil yapiliyor canim
yarım litre süte bir bağ maydanozu elimde bölerek doğradım kapağı kapalı pörsüyene kadar kaynattım kovaya döküp belime de kalın battaniye ile buhar çıkışını engelledim 40 dk oturdum sürekli akıntım oldu. Reglden hemen sonraki gün yaptım bu arada

Kızlar ben de elendim BAT 10 kasım adet olmadım bugün çatlatma iğnesi olalı 14. Gün predictor marka erken gebelik testim vardı onu yaptım negatif çıktı. Doktor 14. Gün adet olmazsan direkt kanda beta hcg baktır dedi ama Cuma’ya kadar olmazsam kanda baktırıcam. Adet belirtilerim var memelerde hassasiyet vb ama adet olacakmışım gibi hissetmiyorum daha

yaaa ovulasyon testi ile takip edecekseniz mfk nın anlamı ne .
Ama ben yumurtladigimi somut bi sekilde gormek istiyorum yumurtlayana kadar da o gun sirasi seklinde iliski deniycem bugun dongumun 40. Gunu hala adet olmadim mesela kim bilir ne zaman yumurtladim

Bende canim hem ovulasyon hem mfk yi deniycem insallah tabi once adet olmam gerek
Ama ben yumurtladigimi somut bi sekilde gormek istiyorum yumurtlayana kadar da o gun sirasi seklinde iliski deniycem bugun dongumun 40. Gunu hala adet olmadim mesela kim bilir ne zaman yumurtladim
gebe değilseniz süt maydaoz buharına oturun çok iyi gelecek kendinizi yakmamaya çalışın yeter süt ve maydanozun alerjiniz yoksa hiç bir zararı olacağını düşünmüyorum

Anladim canim denemek lazim sik idrara cikiyorum bende belki enfeksiyon var

gebe değilseniz süt maydaoz buharına oturun çok iyi gelecek kendinizi yakmamaya çalışın yeter süt ve maydanozun alerjiniz yoksa hiç bir zararı olacağını düşünmüyorum
Bi kac gun once test yaptim negatifti daha adet olmazsam bi test daha yapicam bikac gun sonra

canım ilk ilişki 8. gün ise 4 3 4 3 olacak mış ama . maydanoz süt zararlı değil mi yaa bende duydum ama hiç yapmadım
Benimde adetimin dün 10. Günüydü abdestim aldım 3 2 3 2 devam edeceğiz bakalım ilişkiden sonra sağ tarafıma yatacağım İnşallah bu ay gebelik olur

onu biliyorum canım aylardır ovulasyon testi yapıyorum zaten. MFK yönteminde amaç ovulasyon testi yapmamak stres olmaamk yani .yoksa bir anlamı olmaz ki
Oyle de canim ben mesela 21 gun de gecti hala yumurtlamadim o zaman ne yapicam o yuzden gormek istiyorum hic denemedim cunku ovulasyon

bende balayında kaptım aylardır sürüyor denemediğim yol kalmadı en son annemi dinledim yaptım öyle bir açtı ki yolları gece ağzımda maydanoz kokusu vardı alttan üstte bütün yollar açıldı
Oo masallah yani kimyasal bisey degil sonucta bende zarar vericegini dusunmuyorum bu arada pcoluyum ben cok duzensiz dongulerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…