KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

İlk fotoğrafta da görüyorum ben çizgiyi ya hem de tam kurumamış şerit biraz kırmızı MaviSasa234 baksana bi kuzum

ben başlıyorum 11.11.21 adetin 8. günü olacak. 3-2-3-2 olarak devam edicem. Bakalım aralığa kadar neler başarıyoruz. Bu arada enfeksiyon varsa içim temizlensin diye süt maydanoz buharına oturdum.
canım ilk ilişki 8. gün ise 4 3 4 3 olacak mış ama . maydanoz süt zararlı değil mi yaa bende duydum ama hiç yapmadım

canım ilk ilişki 8. gün ise 4 3 4 3 olacak mış ama . maydanoz süt zararlı değil mi yaa bende duydum ama hiç yapmadım
4 çok ertelemiş gibi olacak yumurtlamayı da kaçırmak istemedim. süt buharına oturdum 4 aydır süren kasık ağrılarım bile kesildi. Annem aylardır ısrar ediyordu deneyeyim dedim. 40 dk içinde içim resmen yumuşayıp aktı gibi söylemesi ayıp 2 defa idrarımı yaptım.

bana da arası uzun geliyor . bende 3 2 3 2 deniycem ama aklıma takılan tek soru 7-10-12-15-17 mi olmalı yoksa 7-11-14-18-21 şeklinde mi olacak. 3. gün mü 3 gün sonra mı yani anlatabildim mi bilmiyorum. herkes bunu karıştırıyor

hem 8. güne kadar da ilişki olsun dedim.
''yoookkkk çok sevişmenin hiiiçç zarı yok
Aştan ölen var mı söyleeee
tabiki yok ama mfk da sperm kalitesini de düşünerek bu günleri hesaplıyorlar . bende ilk defa deniycem. sen ne kadardır çabalıyorsun . kaç yaşındasın sağlık sorunu var mı

Eşinizin sperm sayısında proble yoksa 3.gün olsun 3 gün sonra da çok ertelenmiş olur. Bu arada 8. gün ovülasyon testiniz de yapıp yumurtlama görünce 3 gün üst üste yapıcam. Artık bundan sonrası da bedenime kalıyor keyfi isterse döllenir

tabiki yok ama mfk da sperm kalitesini de düşünerek bu günleri hesaplıyorlar . bende ilk defa deniycem. sen ne kadardır çabalıyorsun . kaç yaşındasın sağlık sorunu var mı
2 günde bir sperm yeniden aynı sayıya ulaşmış oluyor o yüzden gün aşırı sorunsuz diyorlar canım. bu arada bu 3. ayımız olacak geçen ay ovülasyon kullandım istedim olmadı. ondan önceki ay sallamasyon geçti bu ay dirayetli çalışıyorum. Yaşım 25 ve eşim bu ara aşırı bebek istiyor.

ooo siz daha yolun başındasınız. bi sağlık sorunu yoksa en kısa zamanda olur canım inşallah. stres yapmayın.

MFK denerken birde ovulasyon yapmana gerek yok canım . ovulasyon takip edip strese girmemek adına doktor bu yöntemi tavsiye ediyor. bende test almıştım ama bu ay denemiycem. bu zaman kadar denedim olmadı zaten

Zaten tek günle gerceklesen bisey iliski sayısina takilma fazla ama bu kadar erkende yapma moralman çökersin hormonlarini etkilersin

Canım kuruma cizgisine gerek yok ilk fotoğraftada gayet net belli 2.çizgin:)) hayırlı olsun tebrik ederimm

ben başlıyorum 11.11.21 adetin 8. günü olacak. 3-2-3-2 olarak devam edicem. Bakalım aralığa kadar neler başarıyoruz. Bu arada enfeksiyon varsa içim temizlensin diye süt maydanoz buharına oturdum.
Buhar nasil yapiliyor canim

MFK denerken birde ovulasyon yapmana gerek yok canım . ovulasyon takip edip strese girmemek adına doktor bu yöntemi tavsiye ediyor. bende test almıştım ama bu ay denemiycem. bu zaman kadar denedim olmadı zaten
Her yolu deneyip bu ay olmasını istiyorum. Yoksa belirlenmiş bir sağlık sorunumuz yok çok şükür
Uzun süredir isteyenlere allah nasip etsin inşallah

Canım kuruma cizgisine gerek yok ilk fotoğraftada gayet net belli 2.çizgin:)) hayırlı olsun tebrik ederimm
Canım benim teşekkür ederim ama ben olumsuz adet olacakmışım gibi hazırladım kendimi, çünkü 32 mm’lik yumurta nereye gitti bilimsel verilere aykırı. Tıp dünyası şok olur böyle bir şey olursa

Kızım kadın vücudunu anlamak cok zorrr:))) tıp malesef bence bu konuyu hala tam cözememiş belli başlı standartları baz alıyolar

Her yolu deneyip bu ay olmasını istiyorum. Yoksa belirlenmiş bir sağlık sorunumuz yok çok şükür
Uzun süredir isteyenlere allah nasip etsin inşallah
Bende canim hem ovulasyon hem mfk yi deniycem insallah tabi once adet olmam gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…