KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Cok erken test yapmışsın 2 gün kala yap

Kızlar selam öncelikle tüm hamile anneleri tebrik ederim.
Pkoluyum ve 45 günde bir adet görüyorum yumurtlamayıda genelde 29-33.günler arasında görüyorum. Bu ay reglin üçüncü günü dr a gittim ve hormonlarımda bi sorun olmadığını 15.gün duphastona başlamam gerektiğini söyledi 10 gün boyunca içtim. Özellikle 29-33 te yumurtlama gördüğümü belirttim ama benim 15.gün başlamam gerektiğini söyledi. şimdi sürekli lh testi yapıyorum ama yumurtlama göremiyorum. duphastondan 10 gün sonra regl olmam gerektiğini söyledi eğer olmazsan gebelik testi yap dedi. Hiç yumurtlamadan önce kullanan var mı aranızda? Ben anlamadım hiç bişey

Canım sen hiç klomen veya femara kullandın mı? Doktora yumurtlama takibi yaptırdın mı?

Kızlar dün abdest aldım abdest alırken fark ettim beyaz sünen bir akıntım oldu dün beraber olduk ama bugün ovulasyon testi yapacağım inşallah bugün yumurtlama günü müdür dua edin kızlar bu ay inşallah gebe kalırım

Baya böyle koyu yapışkan bir akıntı mıydı

Kızlar nasılsınız?
Benim 32 mm lik bir yumurtam vardı 11. Gün,LH pik mi diye bide o gün hormon testi yapmıştı doktor. Pik olmuş ama çatlamamış demişti.
Ben normalde en geç 30. Gün adet olurum, bundan önceki 2 aylık döngüm 25 günlük.
Sabah test yaptım ilk beş dk, sonraki 15-20 dk arası ve 1 saat sonrasını ekliyorum size. Biliyorum 5 dkdan sonrası doğru değil ama böyle bir kuruma çizgisi olabilir mi?Bu yumurta boyutu ile gebelik olabilir mi? Kimyasal mı? Test mi bozuk ben kafamdan çizgi mi uyduruyorum? Bu arada testin markası SURELAB
Bir de en son fotoğrafta 1 buçuk saatlik bit fotoğraf, çevresi pembe içi kurumaya beyazlaşmaya başlamış kuruma çizgisi böyle mi oluyor?

Eklentiler

• 2A4EE8E1-7AAC-49A0-A933-DE309226BBB1.jpeg
    43,3 KB · Görüntüleme: 85
  • 55885BF5-177E-42AE-8675-5092818A11C8.jpeg
    56,4 KB · Görüntüleme: 86
  • 0A2B343F-CD1E-4CD5-9BF4-6B1FB60082E1.jpeg
    57,9 KB · Görüntüleme: 89
  • 337F8EFC-357B-4E91-8FF4-00374936DCB1.jpeg
    48,7 KB · Görüntüleme: 83
  • 7F415641-54AE-406B-BC58-9E01E7531AB9.jpeg
    64,3 KB · Görüntüleme: 81
  • 24A36625-3440-4086-A88A-129ED443BFF2.jpeg
    58,6 KB · Görüntüleme: 69
  • CF6A0ED6-5F14-4725-AE6F-AEB030709224.jpeg
    54,9 KB · Görüntüleme: 74
  • 67C5A017-A7C8-4806-ADCA-C48A9D99AA29.jpeg
    32,9 KB · Görüntüleme: 87
Birde erken gebelik testi yapsana bu çok bariz belli ama surelab yalancı pozitiflik olabiliyor

Ilkinde de gözukuyor kurumasina gerenk yok erken gebelil testi dene kuzu

Kuzum bu kuruma çizgisi değil ama garanti olsun diye yine de başka bir test daha al. Laboquick hiç yanıltmadı beni mesela. İnşallah o bir minnoştur

Evet erken aslında kendimi kaptırdım bu ay imkansız 21 ekimde adet oldum 3 gün sürdü 29unda iliski oldu sonra bidahada olmadı enfeksiyon yanma olunca tedaviye basladım migdem bulanır gibi oluyodu sanırım enfeksiyondanmış dun yaptigım testtede belli belisiz cizgiyi görünce bi ümit demistim neyse takmıcam cuma günü enfeksiyon için doktora gidicem belki kan testi yapar

Baya gebemiz varmış maşallah

Evet erken aslında kendimi kaptırdım bu ay imkansız 21 ekimde adet oldum 3 gün sürdü 29unda iliski oldu sonra bidahada olmadı enfeksiyon yanma olunca tedaviye basladım migdem bulanır gibi oluyodu sanırım enfeksiyondanmış dun yaptigım testtede belli belisiz cizgiyi görünce bi ümit demistim neyse takmıcam cuma günü enfeksiyon için doktora gidicem belki kan testi yapar

Ilkinde de gözukuyor kurumasina gerenk yok erken gebelil testi dene kuzu

Kuzum bu kuruma çizgisi değil ama garanti olsun diye yine de başka bir test daha al. Laboquick hiç yanıltmadı beni mesela. İnşallah o bir minnoştur
İnşallah kızlar, şu durumumu bilmesem daha da umutlanacağım ama insan düşünmeden edemiyor
Bunun en doğru yolunun kan vermek olduğunuzda biliyorum ama insan kendi başına gelince basireti bağlanıyormuş.
Kız sen o 32 mm yumurtayi çatlatip gebe kaldıysan helal olsun valla sana kadın doğum camiası madalya vermesi gerekir
Yaa ben de ondan olmadı diyorum ama bu test niye böyle çıktı o zaman. Benim kist HCG yi mi yükseltti naptı

2 gün önce degerlendirmiştik. Bugün de ovulasyon testi yaptım ama silik çıktı. Off bu ayi da kaçırdık galiba
CANIM ADET GÜNENE KADAR DEVAM ET BAZEN GEÇ OLUYOR YUMURTLAMA BENDE BIRAAKCAKTIM SONRA DEVAM ETTİM ADETE 1 HAFTA KALA GÖRDÜM .GEEÇNLERDE Bİ KIZ 2 GÜN KALA YUMURTLAA GÖRMÜŞ VE HAMİLE KALMIŞ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…