KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Yok zaten sabah aç karnına ve gece yatmadan önce içiyorum Bende yumurtlamaya kadar içim o zaman 3ay böyle deneyim bakım ne olacak.meryem ana otunu duydunuz mu hic
Hiç duymadım kuzum onuda içersen 2 saat ara birak ikisinin arasına Allah korusun tehlikeli olur etkileşime girer

Canım benim yumurtalarda ve çatlamada sıkıntı yok eşim kaynaklı sorun var ondan aşılamaya gidilecek

bende çok femara kullandım hep kendi çatladı yumurtam

Hım e vitamini de öneriyorlar evicap sade yumuşak kapsül sperme iyi geliyormuş bi süre eşim kullandı sonra hafif kalitesi ve hareketsizlik olduğunu öğrenince başka vitamin yazdı
Benimki de bunları kullanıyor. Sorun olduğu için değil. Destekleyici olduğu için.

Eklentiler

• 540984.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 36
  • 540985.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 33
  • 540983.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 30
Benimki de bunları kullanıyor. Sorun olduğu için değil. Destekleyici olduğu için.
Eşime 1700 mg bi takviye verdi canim 3 ay süre verdi bize doğal yolla olabilmesi için olmazsa aşılamaya geçecek

Aynen devam etsin kalitesini v.s iyi geliyormuş bana evicap kadın doğum hemşiresi arkadaşım önerdi çok az bi kalitede harekette çok az bi hareketsizlik vardı ferula plus men kullanıyor içinde arı sütü çakşır kökü ekstresi C vitamini falan var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…