KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Yumurtlamaya kadar ictiniz yoksa 3ay kesintisizmi
Yumurtlamaya kadar içtim canım ben normalde 1 ay yapıp 1 hafta ara vermek gerekiyor ama o şekilde yapmadım. Yumurtlamaya kadar içip sonra bıraktım adet dòngum duzene girmişti. Bide iki farkli bitki çayı arasına muhakkak 2 saat ara bırak aynı anda tüketme zararlı

Yumurtlamaya kadar içtim canım ben normalde 1 ay yapıp 1 hafta ara vermek gerekiyor ama o şekilde yapmadım. Yumurtlamaya kadar içip sonra bıraktım adet dòngum duzene girmişti. Bide iki farkli bitki çayı arasına muhakkak 2 saat ara bırak aynı anda tüketme zararlı
Yok zaten sabah aç karnına ve gece yatmadan önce içiyorum Bende yumurtlamaya kadar içim o zaman 3ay böyle deneyim bakım ne olacak.meryem ana otunu duydunuz mu hic

Kızlar bnm bu ay dengem bozuldu bat tarihim 16 ekim di 16 sında lekelenmem oldu bugün sabah a kadar kahverengi umut ettm aceba yerleşme mi diye çünkü çok az geliyodu bugün sabah da adetm başladı çok sancılı bi şekilde şimdi bat günümü 16 sına göre mi baz alicam yoksa 21 inr göre mi kafam karisti🙄

Regl tam olarak şimdi başladıysa 21 baz almak daha mantıklı

Merhaba herkese. Ben adetimin 5. Günü Dr kontrolüne gittim ve femare 2,5 mg 1*1 kullanmaya başladım. Doktorum beş gün kullan ilacı, ilaç bittikten 3 gün sonra kontrole gel dedi. İlk defa femare kullanıyorum. Sorum şu femare kullanınca çatlatma iğnesi vurulmaya gerek kalmadan yumurta kendi çatlatabilir mi? Bir de çok yumurta mı oluşması iyi az sayıda yumurta oluşması mı? Picos um bu arada

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
@Feyzaakncc1 KASIM
@Mavera20481 KASIM
@gulayseT1 KASIM
@Ebruszrr1 KASIM
@burcuu111 KASIM
@Bulut3471 KASIM
@hummy1 KASIM
@vaveylaaaaaa2 KASIM
@Hcrkn2 KASIM
@SevimliKedii2 KASIM
@mavibeyazzz2 KASIM
esergry esergry 3 KASIM
@Mavissss14 KASIM
@- Janna -4 KASIM
@Hayalimvarr4 KASIM
Yusra-61 Yusra-61 5 KASIM
@tgceeee8 KASIM
@misscheekbone8 KASIM
@Sedose8 KASIM
@Manoly349 KASIM
@Ruogasci9 KASIM
@dk-ck10 KASIM
E Esen6363 10 KASIM
@HaticeK0610 KASIM
@Lalalala110 KASIM
@Linalya10 KASIM
E L B A E L B A 10 KASIM
Z Zennep 11 KASIM
@Fatma mehdi12 KASIM
@zeynepmuratselo12 KASIM
@yeshll13 KASIM
@cerenay00013 KASIM
MaviliGizem MaviliGizem 13 KASIM
@Hedossss13 KASIM
@Hadibakalimdemetakalin13 KASIM
@ladymiracle14 KASIM
@Gazel211014 KASIM
@maviss_3414 KASIM
@Queenkbr15 KASIM
@ejce16 KASIM
@Sadglozgrr17 KASIM
@Gokce679217 KASIM
@HTCNM17 KASIM
@ESMA198717 KASIM
M mucizeanne20 17 KASIM
@ASD190517 KASIM
@YarenSultan9218 KASIM
@Asi kedi18 KASIM
@Selin n20 KASIM
@Asya29221 KASIM
@Sadglozgrr21 KASIM
@RabiaIslam23 KASIM
@cileklipapatya24 KASIM
@papatyamveben24 KASIM
@kivircikkuala25 KASIM
Mavigrill Mavigrill 25 KASIM
D defne45866 25 KASIM
@Beklemekyordu26 KASIM
Miniminimoy Miniminimoy 27 KASIM
Merhaba benim bat tarihim değişti 7 kasım olarak değiştirirsen sevinirim😊

Kuzu eşinde sorun yoksa sendede önemli bişey yoksa niye tüp bebek yapıyorsun çok uzun senedir denemiyorsanız eğer doğal yolla kalmayı dene bence..Amh içinde muhakkak bi takviye, bitkisel bişeyler vardır bence..Kadın olmak çok zor, şu zamanda çocuk dünyaya getirmek çok zor..Olanlar kıymetlerini bilsin..Bizimde büyuk ihtimal aşılamaya gider eşime verdiği takviyenin bi anda mucize yaratacağını düşünmüyorum açıkçası kendimi aşılamaya odakladım biraz 🙄
Bence hiç o kadar emin olma bu ayın 19 da bende aşılama olacaktım onun için femera kullanıyordum Kİ doktor aşılama öncesi ultrason dan baktı yumurtan çatlamış senin dedi aşılama iptal oldu 1 kasımı bekliyorum ama umarım bu sefer tutar inşallah ya rabbim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 1 yıl + 4 ay sonra ilk defa çatladı çok şükür

Merhaba herkese. Ben adetimin 5. Günü Dr kontrolüne gittim ve femare 2,5 mg 1*1 kullanmaya başladım. Doktorum beş gün kullan ilacı, ilaç bittikten 3 gün sonra kontrole gel dedi. İlk defa femare kullanıyorum. Sorum şu femare kullanınca çatlatma iğnesi vurulmaya gerek kalmadan yumurta kendi çatlatabilir mi? Bir de çok yumurta mı oluşması iyi az sayıda yumurta oluşması mı? Picos um bu arada
Bende letrol 2.5mg kullanıyorum bugün bitti 3 gün sonra kontrolüm var doktor bakacak daha ama catlamsa kendiliğinden yumurta iğne yine şart olucak

X