KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Benim bak 21-22 kasım. Dün doktor yumurtan 17 mm olmuş dedi. Sizinki çatlamış olabilir. Benim ilk korunmayı bıraktıktan sonra düzenim bozulmuştu ama artık sabitlendi. O yüzden net söyledim size..
Çok teşekkür ederim normalde ovi testi kullanıyorum çünkü benim hiç akıntım olmaz bakıncada anlayamıyorum sanırım eşimde sayı ve hız da sıkıntı olunca her gün değerlendiremiyoruz umarım tutmuştur bu ay

Benim arkadaşın 14.ğünü testte yine görünüyordu kan verdi negatif çıktı
Pazartesi 11 gün olacak sağlık ocağında kan vericem 14. Gün hastaneye randevu almıştım bi de o zaman bakarım kandan belli olur heralde iğneden 15 gün sonra normalde adet olunması gerekiyomuş benim normelde de düzenliydi hiç gecikmem olmazdı bakalım inşallah müjdeli haber veririm bi daha gerek kalmaz klomene iğneye

Tekrsr yumurtlama olabilir

İnsallah iste duzensiz olmasi cok sıkıntı belki yumurtlamadim bile hala en iyisi ovulasyonu da bi deneyeyim
Sunu soyliyim bende bir ay ovulasyon ile takip ettim gelecek ay doktoruma gittiğimde sende polikistik över olunca ovulasyon doğru göstermez onu yapma dedi

Yaa ee peki biz nasil ogrenicez yumurtladigimizi
Adetin 4 günü doktoruma gidiyorum bı hafta femera kullanıyorum bı hafta sonrası kontrole gittiğimde doktor yumurtanın kaç mm olduğunu tahmini hangi gün de catlayacagini söylüyor.biz o şekilde takip ediyoruz

Üroloji miydi bu gittiğiniz Kadın doğum doktorumuydu

Adetin 4 günü doktoruma gidiyorum bı hafta femera kullanıyorum bı hafta sonrası kontrole gittiğimde doktor yumurtanın kaç mm olduğunu tahmini hangi gün de catlayacagini söylüyor.biz o şekilde takip ediyoruz
Ben henuz bi tedaviye baslamadim bu 4. Ayimizdi bakalim ben ovulasyonu yine de bi deneyecegim neyin vesile olacagi belli olmaz

Benimde geldi bu gün kizlar bakalım önümüzdeki aya insAllah hayırla kısmet değilmiş bu ay ovu testlerimde geldi artık onunla başlarım ilk defa kullanacağım bu arada adetin kaçıncı gününden başlayacağım yani adet bitiminden kizlar yardımcı olur musunuz Mavigrill

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…