KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ayy Allahımmm bu nasıl güzel bir mucize çoook sevindim çoook . Hayırlı uğurlu olsun canım Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğin sana sımsıkııı tutunsun

BAT tarihi 1 - 2 - 3 - 4 KASIM olup test yapıp bildirmeyen arkadaşlar sonuçlarınızı öğrenebilir miyim ? Listeye giriş yapacağım

Henuz cok erken canim kendine 6 ay ile 8 ay arası zaman ver vücudun ancak hazırlanır. Yaşın kaç ve kaç yıllık evlisin

Merhaba hanımlar, ovulasyon testimi yorumlar mısınız? Görüşleriniz çok önemli özellikle ovulasyon testi ile yumurtlama takibi yapanlar ve yapıp, gebe kalan arkadaşlar.

Eklentiler

• IMG_20211025_120717.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20211025_120711.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 49
Ayy Allahımmm bu nasıl güzel bir mucize çoook sevindim çoook . Hayırlı uğurlu olsun canım Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğin sana sımsıkııı tutunsun
Allah senden razı olsun canım belkide senin onerdigin vitaminler fayda etti ben buna çok inandım amin inşallah hepimize sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun

29 yaşındayım 3 yıldır evliyiz ama daha önce hiç düşünmedik doğum kontrol hapı kullanmadım ama korunurken. Bu korunmasız ikinci ayım ama ovulasyon testi yaptırdım . Yumurtlama günü doktor baktı yumurtam gayet büyümüştü ve çatladı

Korunmasiz 2.nci aysa erken daha 4 ay en azindan bekleyin sonra eşinle birlikte gidin semen analizi yapılsın dediğin gibiyse sende sorun gözukmuyor eşin kaynakli olabilir..4 ay bekleyemem derseniz eşinle hemende gidebilirsin ona bakıldıktan sonra hormon değerlerine bakılsın..Fazlada stres yapma hormonlar stresten çok etkileniyor

Allah senden razı olsun canım belkide senin onerdigin vitaminler fayda etti ben buna çok inandım amin inşallah hepimize sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun
Canım benim minicik bir vesile olduysam ne mutlu bana şükürler olsun,
O kadar sevindimki bu mucizeye .

Merhaba hanımlar, ovulasyon testimi yorumlar mısınız? Görüşleriniz çok önemli özellikle ovulasyon testi ile yumurtlama takibi yapanlar ve yapıp, gebe kalan arkadaşlar.
Her ay yapıyoruz canım henüz kalamadık hamile ama bu pik. perşembe cuma cumartesi değerlendir. eşinde sperm sorunu varsa bir gün ara ile değerlendirin. yarın testi yine yap çatlamış mı bakarsın. bol şans :)

Asıl pko lar yapar canım çünkü ne zaman yumurtlayacağını bilmez. düzenli olarak adet bitince yumurtlama görene kadar yap her gün aynı saatte 12-16 saatleri arası uygun. testi yapmadan önce en az 2 saat sıvı alımını kesmen lazım. idrarını tutmana gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…