Göz Makyajı Kaş şekine bi bakar mısınız ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
üstteki kavis noktası warya orayı alın cımbızla... alttaki kavis oyuntusunu dolana kadar kaş kalemi ile doldurun ve kuyrukları kısatın uçları açıkta kalsın bukadar... aslında en basit kaş...bi ben sevemedim galiba. kuaför olarak çok basit anlatmaya çalıştım umarım açıklayıcı olmuştur....

Son düzenleme:
kız bu kadar kalın kas hic sevmem ben ya :KK53: alınmamıs gibi duruyor kaş dedigin kavisli olur anacıııııııııııııım:KK52:

catherine_zeta_jones_1700708.jpg

bak bu cok dogal ve hos duruyor mesela sakın kalınlastırma he siyah saca cok kalın guzel durmuyor hem

Ben de mimik yapmadığım sürece kavissiz kaşlıyım... Ama mimik yaptığım,güldüğüm zaman kaşlarım kavisleniyor,hatta bir kaşım kalkıyor...:KK9:

Fakat Ece Gürsel in kaşlarını beğenmedim burada..Yapıştırma kaş gibi göründü bana...

Bu fazla abartı bi'kalınlıkta değil mi yahu
Benimkiler de kavissiz orta kalınlıkta seviyorum ben
Özel uğraşım olmadı şekli bu zaten
Ama denildiğinin aksine benim yüzüme sertlik değil de masumluk katıyor
Çok kalın olmadığı için sanırım ama yüzle de alakalı olabilir tabii ki
Masum,hüzünlü ve derin baktığım söylenir kaşla alakalı mı bilemiyorum ama..

Bu fazla abartı bi'kalınlıkta değil mi yahu
Benimkiler de kavissiz orta kalınlıkta seviyorum ben
Özel uğraşım olmadı şekli bu zaten
Ama denildiğinin aksine benim yüzüme sertlik değil de masumluk katıyor
Çok kalın olmadığı için sanırım ama yüzle de alakalı olabilir tabii ki
Masum,hüzünlü ve derin baktığım söylenir kaşla alakalı mı bilemiyorum ama..

Kaş yüze anlam katıyor,yüzün ifadesini anlamını çok değiştiriyor...:KK34: Çok ince kaşlar yüzdeki masumiyeti öldürüyor bence...

Son düzenleyen: Moderatör:
bende kas ektirmek istiyorum ama yaptiracagim doktora karar veremiyorum bir turlu:KK19: acaba bana tavsiye edebileceginiz birileri veya bir yer varmi gercekten cok ihtiyacim var:2: yaptirip menun kalanlar veya yaptiripta pisman olanlar da lutfen yazssinlar.Kas ekimi hakkinda herseyi duymak istiyorum

X