Karnımda ölü bebekle daha ne kadar yaşayacağım :(

Rabbimin verecek nefesi rızkı varsa her şekilde gönderiyor yaradan size bağışlamış ne mutlu. bende ikizimin birini kaybetmişim kontrole gitmesem haberim yok ikizlerde hareket sıkıntısı var bide anlasilmio bile tuvaletini yapmış ve yutmuş ex olmuş bile hemen doğuma alındım oğlum cennette kızım 4 yasnda şükr şimdide tekrar oğluma hamileyim sagsalim versin rabbim annelik zor süreç anne karnında başlıyor macera başına gelmeyen anlamıyor o kaybetme duygusu yıllarca oturuyo kalbe acısı hiç mi hiç dinmeyen bir mevzu ztn o tartışmaya kapalı işte o yüzden ki hicbi anne evladını kaybetmesin acısını cekmesin benim tek duam bu bunu bı yaşayan bilir oyuzden kimse yaşamasın herkes taşıdığını evladını beklerken 4 gözle kucağına alıp çıksın

Amin inşallah herkes sağlıkla büyütsün bebeğini İlk hamileliğimde 9.haftada kalbi durmuştu daha çok erken olmasına rağmen çok ağlamıştım, senin için çok zordur Şu an çok yeni anneyim 40 yeni çıktı , prematüre olduğu için hep bi korku içindeyim ya birşey olursa diye. Allah hepimizin evlatlarına uzun sağlıklı güzel ömürler versin. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Allahım ne zor bisey ya ben daha minicikken, tam bi bebeğe bile dönüşmemişken bu kadar yıprandım üzüldüm. Siz nasıl başa çıkabildiniz bu dırımla? Allah bir daha yaşatmasın. Sağlıklı huzurlu bir gebelik ve sağlıklı evlat nasip etsin size

Bu son dakika çıkan sorunlardan çok korkuyorum ya anne olmak kadın olmak ne kadar zor bisey. Eskiden kadınlar doğum zamanı mağaralarda kendi kendine doğum yapıyormuş bizim neslimiz neden bu kadar sağlıksız ve sorunlu ben anlamıyorum ya

Aynen canım bende onu düşünüyorum...

İlk gebeliğimde çok rahattım son aya kadar her işimi kendim yapardım..
şuan tekrar gebe kalınca bu korku endişe nasıl olucak düşünmeden durduramıyorum kendimi.. Allahım herkesin yardımcısı olsun...

bazen başa çıkamadığımı düşünüyorum. sanki bu dunyada yaşamıyormuşum gibi. yani günler başa çıkmaya çalışmakla gecıyor genelde.

Hiç korkma endişeye kapılma. Annenin moral durumu bütün süreci etkiliyor. Allahın izniyle sağlıkla alırsın bebeğini kucağına

Geçmiş olsun. Neden başka bi doktora gitmedinki?

bazen başa çıkamadığımı düşünüyorum. sanki bu dunyada yaşamıyormuşum gibi. yani günler başa çıkmaya çalışmakla gecıyor genelde.
allah yardımcın olsun acını içimde hissettim inan. Şu mübarek kandil gününde Allah tez zamanda çektiğin bu acıyı sağlıklı bir bebekle mükâfatlandırsın diye dua etmek istedim sana

Geçmiş olsun. Neden başka bi doktora gitmedinki?
Bugün bende bunu düşündüm. Basiretim bağlandı heralde. Aynı seyleri tekrar tekrar duymaktan korktum belkide. Bi travmaydı benim için ve sadece o doktorun muayenehanesinde kalsın istedim belki. Tecrübesizlikten oldu belki. Bende bilmiyorum ama böyle oldu işte. Şimdi başıöa ufacık bisey gelse doktor doktor gezerim

allah yardımcın olsun acını içimde hissettim inan. Şu mübarek kandil gününde Allah tez zamanda çektiğin bu acıyı sağlıklı bir bebekle mükâfatlandırsın diye dua etmek istedim sana
teşekkür ederim. Allah razı olsun :). böyle dusunceler sayesinde günümüz anlamlı ve katlanılabilir oluyor.

Bende diyorum köylerde falan da öyle doğup büyüyorlar. Sağlıklı beslenmiyoruz,herşey katkılı. Aşılar için hiç bi fikrimiz yok zorunlu tutulduk yaptırdık. Yakın takip edip sık sık doktora gitmen lazım hamile kalınca. Doktor 1 ay mı dedi git 2 haftada. Ben öyleydim ve 2 dr ile gidiyordum. Doktorun gel dediği tarihe daha 1 hafta olmasına rağmen kendim gittim öylesine. Gitmesem belki daha kötü sonuçlar doğacaktı. İnşallah kısa zamanda sorunsuz bir hamileliğin olur

O daha güzel toparlar kendini gürbüz bı evlat olur emin olun rabbim saglicakla büyütsün inşallah

Rabbim sabrini veriyor ama 1 yıl ama 3 yıl sonra endişe korku panik kalıyor ama tekrar bir evlada kavuşunca yarası hafifliyor o evlat unutturan oluyor , derler ya hayat devam ediyor iyisiyle sancisiyla kötüsüyle

Ya annelik serüveninin bu kadar zor olmasına hayret ediyorum açıkçası hiç böyle ummamıştım. Kürtajfan sonra üç kez regl oldum ve bugün cesaretimi toplayarak doktora gitmeye karar verdim. Önümüzdeki haftaiçi iyi bir kadın doğumcuya gidip bütün kontrollerimi yaptırıcam, tahlil tetkik ne lazımsa. Sonra da yeniden denemek istiyorum. Rabbim aynı şeyleri yaşatmasın ama içimdeki anne olma isteğini susturamıyorum denemek zorundayım

Canım tabi ki bir kere olunca hep olmak zorunda değil, benimde bir tane karnmda kalp durdu 7 ay sonra hamile kaldım umudunu kaybetme inşallah sağlıklı bebişin olur

Rabbim yine nasip etsin tüm serüvenler aynı gitmez elbet bz şuan 26 haftalık olduk şükr ilk oğlumu 36 da kaybettim illaki aklımın kalbimin köşesinde hep o yaşadıklarım var aslada gitmicek biliyorum nasıl ameliyata grdigim nasıl ızdırap çektiğim kızımı kucağıma almstm ama işte ikiz oldklari için o eksiklik acı anneye yetio.kucagin boş cikmiosun deselerde yaşayan bilir. ama 4 sene oldu artık hafifledi biseyler düşünmemeye çalışıyorum düşündükçe yıpranıyorm aglamiyormuyum evet ağlıyorum korku endişe hep oluyor ama takdir ilahi nasibi varsa rabbim birsekilde yaşatıp kucağımıza veriyor kızımda 2 kilo doğmuştu ikiz oldukları için şuan 4 yasnda binsukr tombism die sevioz sizede anneliği yasattrsn rabbim tez zamanda

Şuan evladiniz yaninizdadir inşallah 31 haftalıkken nasıl anladınız sancı mi oldu sizde yoksa bebekten dolayı mı sezeryan doğum fln mi oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…