Karnımda ölü bebekle daha ne kadar yaşayacağım :(

Benzer bir süreci yaşadım. Ben sabırla bekledim o da bir hafta sonra düştü. Beklemeniz aslında daha iyi kürtaj daha zorlu ama siz bilirsiniz.

Allah tez zamanda bebeğinize kavuştursun sizi isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Tüpler de açıldıysa yakın zamanda gelir bebiş merak etmeyin :)

İlkinde bende 1 ay bekledim düşmesini zaten. Düşmedi enfeksiyon oluştu kürtaj ettiler en son. Beklemeye beklerim de aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamak zor
Tekrar tekrar aynı durumu yaşıyorsanız doktora bunu bir danışın derim altında başka bir sebep mi var diye

Çok üzüldüm. Bir an önce başka bir Dr a gidin hiç vakit kaybetmeyin.

Çok geçmiş olsun
Doktorunuzun ismini vermemişsiniz neden?
Bu şekilde yaymak istemedim çok fazla hastası var elbet seveni de vardır. Bana bu şekilde yol izledi diye herkese aynısını yapacak değil diye düşündüm. Bebek kendi düşer diye düşündü ama düşmedi belki başka biri olsaydı 2 gün içinde düşük yapacaktı. Ne bileyim içim elvermedi işte

işte dediğim gbi yapacak hiçbişey yok doktor kese yok dese bile 1 hafta sonra cıkabilir veya kalp atısı duyulmazsa 1-2 haftaya duyulabilir. yani sizin elinizden pek bişey gelmıyor hani ilaç kullanayım şunu bunu yapayım diye. kendinizi üzmeyin ki bebeğniz etkilenmesin. yapabileceginiz tek şey doktor değiştirmek baska gorus almak. umarım tez vakitte saglıklıca kucagınıza alırsınız. ben bebegimi doğuma diye gittigim gün kaybettim. 37. haftada. genetik testlerimizi yaptırdık. trombofili panelinde 1 gende yatkınlık cıktı onlem amaçlı ilaç kullanıcaktık zaten test te de cıkınca tedavi şemamızda değişme olmadı. yani ben sizin verdiginiz zamnda beta verip poziitfi gordugumde iğneye baslıycagım. o sebeple benim için keseyi görmeden once başlamak onemli. annelik gerçekten delilik. benim de izm,rde gorustugum doktorlar var ama henuz muayneye gitmedim hiç. tekrar gebelik yasarsam bu sefer ssvd ve normal dogum destekleyen bir doktor dsünüyorum. izmirde gerçekten iyi doktorlar var arastırmama gore

Konu başlığı sahibi arkadaşım, eğer kafanız karıştıysa bir doktora daha görünün. Neticede gebesiniz içinizi ferah tutun iyimser olmaya gayret edin. Belki de hiç düşündüğünüz gibi bir durum yoktur.

Ah ah ahh canım benim kaybın için çok çok üzüldüm. Rabbim sabrını sağlıklı bir evlatla mükafatlandırsın. Ben artık herseyi allaha bıraktım, düşünmeyi üzülmeyi bıraktım. Eğer sağlıklıysa benimle olacak, değilse de allahın takdiri diyorum. Hiç düşünmemeye çalısıyorum, cünkü bu konu başka hiçbir seye benzemiyor delirtir insanı

Vallahi tam da böyle yapıyorum artık. Düşünmüyorum, Allahın takdirine bıraktım şuan elimden gelen hiçbir sey yok doktor doktor gezsem de boş. Kötü sonuçlanırsa arastıracağım, kötü sonuclanmazsa da bana büyük mutluluk olur

Kesenin nerede olduğunu anlamaması ilginç geldi bana. Dış gebelikte genelde keseyi görmüyorlar diye biliyorum. Beta artışı olması gereken gibi değil ama belli de olmaz. Bir de dış gebelikte bir daha hamile kalamamaktan bahsetmesi farketmeyip uzun süre orda büyümesi durumunda oluyor bismillah daha yeni zaten hemen ne olacak. Eğer dış gebelikse(inşallah değildir) ve alacak olur da tüplere zarar verebiliriz vs gibi şeyler derse kesinlikle başka doktora da git riske atma.
Anne olmak gerçekten zor, daha nokta halindelerken başlıyor bizlerde stresi. Benim de ilki 9 haftalık kalbi durmuştu. Ondan 4-5 ay sonra kimyasal gebelik oldu. Şimdi oğlum yanımda yatağında yatıyor Ha o da öyle kolay olmadı 31.haftada doğdu 1 ay küvez yolu bekledik. Ama şimdi yanımda sağlıklı hepsini unuttum. Sen de sağlıkla kavuşur herşeyi unutursun inşallah

Pazar günü hastaneye yatışım verildi dış gebelik şüphesi ile. Hastanede kendi kendime düşük yaptım kimyasalmış. Şükür en azından daha kötü seyler yaşamadım. Genetik araştırma yaptırıcaz bizde yakında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…