Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

bu günkü menüm

kahvaltı:
1 kepekli lavaş (5p)
7-8 yeşil zeytin (2p)
yarım domates (3p)
1 biber (3p)
maydanoz (1p)
dere otu (1p)

ara: 2 kupa yeşil çay

öğle:
tavuk suyu çorba ( 0p)
2-3 çatal patlıcan (2p)

ara: 2kupa y.çay - haşlanmış tavuk göğsü parçaları

akşam:
fırında pişmiş 2 t. budu (0p)
1 bardak light kola (0p)

biraz sonra 1 kupa yesil çay

TOPLAM :17 PUAN
suyu da çok içerim günlük 4 lt ye yakın

45 dk spor yaptım akşam 1 saat de plates yapacam

SELıNıMMMM yarışma için beni de takip et. her gün yazacam ben menülerimi böle

aklım hala almıyo valla 45 kg haakannehir.şaka gibi:1shokeki spor yapmışmıydın.aslında neler yapmıştın kısa bi özet geçsen geçmediysen tabi

merhabalar, bende vermeye başladığım zaman çok şaşırmıştım. karbonhidrat değerimi çok düşük tuttum. haftanın en az 3 4 gününü 0 ya da 5 k.b. la bitirdim. Ayrıca günde 1 saat yürüyüş yapmaya çalışıyordum ama çokta düzenli değildi. ve de genellikle kırmızı et yerine tavuk hindi ve balık tercih ettim. marketlerde satılan tavuk burgerlerden 4 5 tane fırında pişirip yanına mayonez ya da 2 kaşık yoğurtla yedim. meyve olarak ta taze incirin k.b. ı 4 olduğu için arada ondan yedim. doğadan form çay içtim. bol su tabi ki... bunları yaptım şimdi tekrar başladım hamileyken 30 kilo aldım ben malesef aradada depresyon ilacı kullandım çok kilo aldırdı oda. şimdi bu diyetle atıcam bu yükü üstümden inşallah.

tek çeşit beslenmek ne güzel, ben hepsinin tadına bakardım az az şimdi çok dikkatliyim... guclubacismile

canım ne güzel vermişsin gene verirsin, kilo verdiğin zamanlarda sıfır k.b ile nasıl bitirdin merak ediyorum bi örnek menü yazarmısın... bilmiyorumkismile

selinciğim, sanırım gene gece giriceksin tatlım inşallah denk geliriz... menümü yarumlarsan çok sevinirim canım :kedi:

• sabah 1 tost uno denge light ve betez peynirle yapılmış 1 domates 1 salatalık 3 adet siyah zeytin ara yeşilçay öğlen haşlanmış tavuk incik yoğurt ara 1 bardak süt ara semizotu salatası akşam köz patlıcanla yapılmış karnıyarık
    gece acıkırsam 5 adet kiraz üzerine 2 bardak su kızlar enişteniz de bu diyete başladı???????sözümona....onun gibi hominigırtlak birinin verebileceğini sanmıyorum...7/24 yiyo ...arkadaş bu kıskançlık ne menem bi duygu yaaa! derdimden ölüyo adam....yuh , pes....

selin birkaç hafta sonra iştahın azaldığını söylemişti bende iştahımın azalmasını bekliyorum,benim11. günümdü sanırım hatunun da 13. günü nasıl gidiyor hayatım.ben az önce 3 parça tavuk yedim.öğle arası çıtır tavuk .

teşekkür ederim canım çok istiyorum tekrar ince günlerime dönmeyi. İnşallah hepimiz başaralım.

örnek olarak dersen,

sabah omlet peynirli
şekersiz çay

öğlen
tavuk burger 4 5 adet fırında yanında mayonezle
1 bardak diet kola

akşam
tavuk haşlama istediğim kadar
diet kola

açlık hissetmedim bunu yaparken çünkü burgerler çok tok tutuyor.

hatta gece acıkınca 1 2 burger yapıp yiyordum :kedi:

kahvaltim:

1 yesil cay
1 domates 6p
maydonoz 2p
dereotu
1 yumurta
peynir 1p
2 tavuk salami 2p

=11 puan

öglen:

kabak yemegi ( 1 kabak, kiyma, 1 sogan, 1 yk zeytinyagi) 4 p
150gr. yogurt 7 p

=11 puan

3 tatli kasigi dondurma (bayginlik geciriodum) kac puan?
1 kuru kayisi (kac puan)??

aksam:

tavuk gögüsü tavuk baharatiyla, tavada 8p
Karisik Salata 8p

=16 p

ehh bugün 40 puan civari kapatmisimdir insallah, selin abla ne dersin? yorum yaparsan seviniim

Son düzenleme:
anam bi ben veremedim bu diyetli hayret halen ayn sayidayim aklim almiyo

solaryumaa gitmistim sabah
yanmisimmmmmmmmmmmm anammmmmmmm
popom sirtim kipkirmiziiiiiiiiii
oooffffffff

dusa girip rahatliyimmm gelirim

30 kilo mu aldın hamilelikte akannehir ay sen 30 aldıysan bende kesin 30 alırımkafamçokkarıştınasıl dı boğaz durumları yemen iyimiydi hamileyken mi arttı yoksa.ben 30 kilo alsam 100 olurumkafamçokkarıştıakannehiroff off.bu arada bende antidepresan kullandım hala da kullanıyorum ondan aldım kg ları bide hamileyken alırsam ALLAHHHHakannehir

Canısı 50 civarı almışsın ki, kilona göre harika bir sonuç, çok iyi gidiyorsun, tartıldığın gün yaz muhakkak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…