Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

tabiki sende haklısın arkadaşım.. ama ben oldum bittim tek tip yemeyi severim.. yani bir masaya oturdugumda 10 çeşit bile olsa ben birini yerdim... aldığım kilolar tatlı ve hamur işlerini aşırı yemektendi.. bu konuda biraz daha dayanabilirim sanıyorum..ancak beyini birazda yönlendirmek gerekiyor... 2 sene evvel geçirdiğim bir rahatsızlık sonucu 32 gün sadece süt ve bisküvi yemiştim ..su bile yasaktı..inan insanoğlu herşeye alışıyor..biraz beyinde bitiyor sanırım... kolay gelsin canım

ARKADAŞLAR ben sabahları yediğim ekmeği de kaldırmayı düşünüyrum sonuçta 12 ouan az değil...ama emin diilim..

canım merhaba, ben 3 ayda hemen hemen 45 kilo vermiştim. bu gün başladım.
sabahı yazmıştım öğlen tavuk sosis, közlenmiş patlıcan salatası yoğurtlu 2 yemek kaşığı 1 tane salatalık yedim. ii başladım ama benim kilom çok bakalım sabah tartıldım haftaya kaç olucam. şu kilo çizelgesini de bir türlü başaramadım ya bilmiyorumkismile

ekmeğin daha düşük k.b. lı olanını bulup yarım dilim yiyebilirsin ben öyle yapıcam. bugün unx kepek ekmeği aldım 1 dilimde 8.75 var...

aklım hala almıyo valla 45 kg haakannehir.şaka gibi:1shokeki spor yapmışmıydın.aslında neler yapmıştın kısa bi özet geçsen geçmediysen tabi

Kızlar merhaba eğer iptal edilmediyse ben de yarışmaya katılmak istiyorum. Bu arada bu diyete başlarken 62,5 tim, bu sabah 61,8 çıktım boyum 1,63 ama haftasonu mevyeyi biraz fazla kaçırdım. Bugün yediklerim sabah 1 yumurta 0 p, beyaz peynir 1 p, karpuz 4p. Öğle 4 ad köfte 8p, 1 domates 6p. Bu arada ben etleri teflon tavada yapıyorum yağ koymadan pişiriyorum karbonhidratı ne kadar oluyor ki, listede tavada 8 yazıyordu (tavuk ve köfte için) Neyse akşam da taze fasulye yapmayı düşünüyorum, bir de meyve yerim. Bize bu diyeti öğreten Seline tekrar teşekkürler. Bu arada anlatmadan geçemicem, bir komşumuz ekmek, pilav ve makarnayı hayatından çıkararak 20 kilodan fazla vermişti, tabii o zaman bilmiyorduk bu diyeti. Bence zararlı bir şey yok diyette, ekmeği sabahları yedikten sonra B vitaminini de almış oluyoruz. Sadece bir uyarı yapmak istiyorum, yumurtayı günde 1-2 den fazla yemek karaciğeri yorabilir. Forumda bir sağlıkçı varsa bilgilendirirse bizi çok iyi olur.

ya bi sey sormak istiyorum sosis, salam,jambon, hazır köfteler bunların içeriğini okudum ve hepsinde mısır unu var yani karbonhirat yanlış mıyım. emin olamadığım için hiç tüketmedim diyet süresince bilmiyorumkismile

nasıl yani yarışma iptal mi edildi? ben nereyi kaçırdımmm:dilcikar:

bende şöyle 3-4 kilo vermek istiyorum ama nasıl verebilirm (( bana da yardımcı olur musunuz kızlar ağustosa nişanım var ...birazcık incelmem lazım ((eyvahedigeldismile

Sarizciğim hayır iptal edilmedi yani vazgeçilmediyse demek istiyorum, konu epeydir konuşulmadı çünkü.
ahh korkuttun beni delikafadulden çok istiyorum yarışmayı hatta bugün 1 saat spor yaptım, 1 saat plates yapcam yarım saat de yürüyeceğim. çok hırslandım çokkkkguclubacismile

ya biri bana 1 zeytinin karbonhidrat değerini sölesin.nette çok fazla die buldum ben ama yanlıştır inş yaa

bende şöyle 3-4 kilo vermek istiyorum ama nasıl verebilirm (( bana da yardımcı olur musunuz kızlar ağustosa nişanım var ...birazcık incelmem lazım ((eyvahedigeldismile

benim de temmuzda nişanım var bu diyeti 2 haftadır yapıyorum ve iki kilo verdim.kaydirigubbakcemile2

fazla bişi yokum aramızda cnm sen 3-4 kg ben 13-14 kgkaydirigubbakcemile3

benim de temmuzda nişanım var bu diyeti 2 haftadır yapıyorum ve iki kilo verdim.kaydirigubbakcemile2

ben evliyim acaba ondan mı sizin kadar gaza gelmedim kaydirigubbakcemile3nası olsa evlendim die kaydirigubbakcemile3ama bebek istiyom ben hamilelikte alacağım 13-14 kg verip öle hamile kalmam lazım.yani daha bi gaza gelmem lazım amaakaydirigubbakcemile

:):) yine de diyet listelerinde önermiyorlar diye biliyorum sengözlerimebaksanab

onu ben de biliyorum cnm:dilcikar:ama yedim işte 5 tane bu sabah nette bi baktım da 100 gr na bi yer 207 karbon diyo bi yer bi başka diyo.acaba 5 zeytin kaç gr kikaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…