Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

Waaw, cidden harikasın bugün, sen yarışmanın favorilerindensin :) Herkesin boy ve kilosuna göre verdiği kilolar farklı değerlendirilecek sonuçta, çünkü çok kilosu olan çok kilo verir, diğerlerine haksızlık olur. onun hesaplamasını yaparız.

Cuma sabahından itibaren başlıyoruz arkadaşlar .Cuma sabahı herkes kilosunu boyunu ve kendisini görmek istediği kiloyu yazsın. Cuma akşamı ya da Cumartesi sabahı da Cuma günü ne yediğinizi tam olarak yazın. Ertesi Cuma sabahına kadar her gün yazmayı unutmayın ne yediğinizi.

Şimdi sayfada gördüm de aklıma geldi, şu müthiş lahana çorbası diyeti var ya hani, o diyetle bunu kombine etsek, ortaya nasıl bir sonuç çıkar acaba? Sınırsız çorba, sınırsız et, var mı denemek için gönüllü biri:))) Çorbanın karbonhidrat değeri kaç acep, bi hesaplayayım bi ara. Acayip yağ yakan bi çorba çünkü.

Kuru kaysı 6 puan, bi tane alsan yetmez iki tanesi değeri yükseltir, bana kalırsa bir iki kaşık yoğurta 1 tatlı kaşığı çörek otu karıştır ve sabah akşam ye.

cörek otu yokki :sinifsinif:

Her markette var çörekotu bi ara al yarın. Baharat reyonlarında olur, vardır kız sen bilmiyorsundur. Annene bi sor, annenlerle birlikte yaşıyorsun değil mi, her evde çörekotu olur.

selincim menümü yazmıştım ama göremedin sanırım... karpuz olmasaydı iyiydi yaaa keşke karpuz ve yoğurt 0 olsa en çok onlarda zorlanıyorum...

Her markette var çörekotu bi ara al yarın. Baharat reyonlarında olur, vardır kız sen bilmiyorsundur. Annene bi sor, annenlerle birlikte yaşıyorsun değil mi, her evde çörekotu olur.

otlari pek bilmiyorum, tabi annemle yasiyorum daha telli tuvakli gitmedim evden 1 sene var
sorarim anneme

bende bugün

çörekotu denedim bugün bakalım 1 çay kaşığı çörekotu 2 bardak ılık su hazım için

1 yumurta 0
domates 6
salatalık 4
yarım dilim ekmek 6
4 sosis 4
şekersiz çay
1kk kadar peynir 1

3yemek kaşığı yoğurtla yumurta haşlama bunada 3 diyelim yoğurt azdı çünkü

şekersiz türk kahvesi

akşamda tonbalığı yemek istiyorum 0 salata 3 diyelim...

sütlü nescafe 2 diyelim

az cacık 2 karnıyarık küçücük 3diyelim

200gr kadar karpuz 8

3lt su 1 saat yürüyüşüm olucak
bakalım son gaz devam...

41 oluyor sanırım yanlışım varsa düzeltelim kızlar daha yeni alışıyorum şu hesap işine

Darkolive, internet çok yavaş o yüzden sorulara yarın bakayım diyorum, sadece hızlı cevap hızlı çalışıyo, alıntı yaptığımda iki üç dakika bekliyorum, şimdi yazabilirsen burdan hızlı yanıtla değerlendireyim.

Guide, masumm nasıl gidiyo kızlar?

canım bu beslenme şeklimizde benim için en önemli olan devam edebilmek.ben diyete başladığım anda depresyona giriyordum .şimdi ise 11. gün geride kaldı çok şükür rabbime .bu yüzden umutlu ve mutluyum.gün içinde sosis tavuk ve tavuk çıtır yedim.arada peynir karpuz ve kiraz vardı.
sen daha önce bu diyeti yakınında olan çok kişinin yaptığını yazmıştın.onların deneyimleri nasıl dı.ne kadar zamanda kaç kilo verdiler.

Guide, bu diyeti çok yakın bir arkadaşım da yaptı, o benden daha zayıftı başladığında iki ay kadar devam edip 15 kilo civarı verdi hatırladığım kadarıyla. Kilosunu hala koruyor. Bir de sürekli bu tarz beslenip ince belli kalan bir arkadaşım daha var. Acıktığı zaman kesinlikle karbonhidrat türü bişey almaz, özellikle ara öğünlerde hep peynir ya da et türü şeyler alır, pilav makarnadan uzak durur yediği zaman iki kaşıkta doyar zaten vücudu alışmış anlayacağın o yıllardır hiç kilo almaz. O da toplamda 20 kilo vermişti sanırım ilk verdiği dönem, uzun bir süre geçti onu unuttum biraz, ama sistemi aynı şuan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…