Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

öyle cok istiyorumki nisanimda 75 olmayi........... bugün ayin 14dü...... tam 5 ay var nisanimiza. 14 kasim...
ama 5 haftasini cikaralim cünkü nisanlik secilcek.... secildiginde ben 75 olmak istiyorum, veya 78... ama 8i görmek bile istemiyorumm artikk..... 9 dan yeni kurtuldum :sinifsinif: mafoldumben

4 ay var diyelim..... 50 karbonhidrat alsam, kac kilo veririm acaba???

Aylin tartıldın mı hiç son günlerde, sanırım iki üç gündür tam yapmaya çalışıyorsun değil mi?

Guide, bir örnek daha vermek istiyorum, bu diyeti yine başka bir tanıdığım deniyor şu an. Onun sıkıntısı hiçbir diyette devamlılık gösterememek, çünkü diyetisyenlerin verdiği listelerle doymuyordu sonra bozunca da tam bozup saldırıyordu herşeye haliyle. Ben konuştum uzun uzun, sıkıntısının aç kalamamak olduğunu öğrenince bu diyeti önerdim ve bir haftada beş kilo verdi tam. Sabah konuştum hatta bana teşekkür etti, acıkmadığını söyledi, acıkırsan korkma ye bişeyler dedim. Sanırım bu diyet en çok aç kalamayanlar için uygun.

Tatlım, eğer vazgeçmez de tam yaparsan bu diyetle 65'in altına düşersin nişanına kadar. Bence nişan elbisen bol gelecek, ama lütfen bırakma ve sonuna kadar devam et. Bıraktın daldın yemeye diyelim, bir gün olsun, iki gün olsun sonra tekrar devam et, arada kaçamak yapmaktan çekinme sakın.

Aylin tartıldın mı hiç son günlerde, sanırım iki üç gündür tam yapmaya çalışıyorsun değil mi?

bu sabah 89,4 gösterdi sanirim yanlis hatirlamiyorsam... cuma günü 89,7 ydim

insallah ablamm....... vazgecmicem.... ama 65 olmak istemem simdilik.... 75 yeterli nisana... dügüne kadar 60 olabilir

merhaba, ya ben çok tatlı yedim birde baştan progestan vermişti doktor düşük önleyici o da şişirdi. tabi ilaç bahanede olabilir ama günde bir kutu nutellayı yiyordum yalansız. tatlılar beni yaktı kafamçokkarıştı kocaman olmuştum valla... ama dikkat edersen almazsın. almayan ve doğumdan sonra hemen kilolarını veren çok arkadaşım var. ben neden o kadar yedim bilemiyorum diyetlerin acısını çıkardım galiba..:icecream:

bu sabah 89,4 gösterdi sanirim yanlis hatirlamiyorsam... cuma günü 89,7 ydim

insallah ablamm....... vazgecmicem.... ama 65 olmak istemem simdilik.... 75 yeterli nisana... dügüne kadar 60 olabilir

İlginç çünkü senin daha çok vermen gerekiyor, bişey söylüycem. İki günlük bir deneme yapabilir misin? Öğlen ve akşam yemeklerinde sadece et ürünleri ve yumurta, bir de yanında sadece yoğurt ye, Hatun gibi yap yani.

ablam hatun rejime yeni baslamis... o su an su atiyor gibime geliyor... ben 4 haftadir rejimdeyim, su an bu rejime basladim, vücut durakladi bence

2 gün deneyemem carsamba - cuma calisicam.
anca hafta sonu olur

dün ve bugün daha tam yaptim bu rejimi... 300gr gitmis... iyi bence...

Canısı, bu diyette ben senin kilolarındayken 2 günde 3 kilo verdiğimi bilirim, sende ters giden bişeyler var, tamam hafta sonu bi dene bakalım cidden.

:gitme: ohaoldumsmile 4 haftadir rejimdeyim o yüzden böyledirr belkii....
ay bilemiyorum ufff
sadece etle beslenememki ben
sebzede yerim...

eyvahedigeldismile ne ters gidebilirki yaa
spor yok su an...
yapamicamda cünkü yaniyorummm solaryumda yanmisim... terlicek sansim yok

yediklerimi takip et hep olurmu ablam
ne ters gidiyormus bakalim

yediklerimi takip et hep olurmu ablam
ne ters gidiyormus bakalim

şu an sadece günlük takip edebiliyorum, ama cuma günü yarışma başlıyor biliyorsun, orda tüm yediklerinize bakacağım sanırım diğerleriyle de kıyaslayınca neyin ters gittiğini bulabiliriz. günde kaç litre su içiyorsun bu arada?

bu gün ilk günüm yediklerimi yaziyim bende...

sabah
2 haşlanmış yumurta birinin sarısı
üzerinde baharatla 0 kb
100 gr. beyaz peynir 1 kb
1 fincan şekersiz çay 0 kb

ara

şekersiz türk kahvesi 0 kb
öğlen

5 tane tavuk sosis küçüklerden haşlama 0 kb
3 yemek kaşığı patlıcan salatası 6 kb

ara
2 ince dilim karpuz 3 kb

akşam
60 gr ton balığı 0 kb
3 tane sosis haşlama 0 kb
1 yemek kaşığı patlıcan salata 2 kb
1 küçük dilim karpuz 2 kb

ara

1 bardak süt 4 kb

toplam 18 galiba

ama sütte biraz kararsızım listede 1 lt de 20 kb yazıyor ama kutuda 100 gr da 4,5 yazıyordu...

ya ben bi hesapladım 71 çıkardım yanlış mı yaptım acep.

3 dilim karpuz

2 bardak limonata (1 bardağı 0.5 karbon)

2 yumurta

1 domates

1 salatalık

1 dilim ekmek( 7.5 karbon)

2 kibrit kutusu peynir

5 zyetin

2 yaprak marul

ton balığı

1 tabak mercimek çorbası

2 kayısı

20 kiraz

anammm ne çok yemişim demicem bu da bi gelişme benim için:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…