Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

ama o çok şanslı çünkü meyve ve sebze sevmiyo bense meyve delisiyim
nolcak bakalım.bu arada akşam sinameki içtim ıyyyyyyyama tık yok

herkeze merhaba arkadaşlar.
bende acil kilo vermesi gerekenlerdenim.enaz on kilo vermem lazım ve bunun içinde enfazla 1,5 aylık bir zamanım var.diğer diyet yöntemlerine ve destek ürünlü konularada şöyle bir göz gezdirdim en mantıklı ve kendime yakın bu diyeti buldum.üstelik burda hergün yediklerinizi yazmışsınız birbirinizi motive etmişsiniz bu çok hoşuma gitti.listede artık bende varım.şuanki kilom 74 kg. boyum 173 cm.umarım başarılı olurum ayrıca evde spor yaparak diyetimi desteklemeyi düşünüyorum.hepimize gerçekten kolay gelsin kilo vermek çok zor iş.bu arada sandaloz sakızını ve lahana suyu kürünüde bu diyetle birlikte uygulasam bir sakıncası olurmu acaba hepsi bir arada ne dersiniz arkadaşlar?

kızlar ben geçen önceki hafta 3 gün yapmıştım ve sonuz güzel olmuştu 1.5 kilodan fazla ... ve bırakmak zorunda kaldım .ve ben bol su içtim ve sabahları 2 dilim ekmegimi azaltmadım ve salatamıda .... kabız falanda olmadım bu sizin puanları neyle kullandiginiza baglı ......ve fazla kiloda almadım hatta geçen salı yaptım tek gün gine 500 gr gitmişti ....... 67 yaklaşıyodum şu an 65 im ......

ayrıca bu diyeti 2 hafta yapmayada karşıyım en fazla 3 gün ......kilonuzu tetık lilo o yüzden durmuş kilolar için süper ..............

yoktum iki gündür baya bişeyler söylenmiş.(diyette iptal tabi ondan önceki günde misafirmim vardı) bende uzun süreli yapılabilir bulmuyorum bu diyeti. arada 1 gün yapıp ödemimi atıp sonra dikkat edicem zaten bi gün başarsam yeter bana -tatlicadiarzu-
kendimi çıkardım listeden arkadaşlar çünkü koca hafta boyunca sadece 1 gün uygulayabildim iki günde uygulamaya çalıştımsenağlama ama sizin kilolarınızı bugece yada yarın sabah istiyorum bakalım kime ne olmuşşakkıdı

ya neden cumartesi pazar kendimi tutamıyorum.ne güzel 1 haftada 2 kilo vermiştim amabugün 1 kilosunu geri aldım offfff

Kızlar merhaba ben bu diyeti yapamadım malesef bazı tatsızlıklardan motivede olamadım zaten lütfen beni listeden çıkartırmısınız.

günaydın bu gün tartıldım 54 kiloyum 1 kilo verebildim.malesef doğru düzgün yapamadığımiçin 1 kilo verdim ee napalım buna şükürkaydirigubbakcemile5

kızlar günaydın. 74,5 la başladığım kilom bu sabah 73,7 çıktı bilgilerinize sunarım...

günaydın kızlar
sabah tartıda 1 kg eksik çıktım :))) ve çok dikkat edemedim
bu hafta devam edicem ve dikkat edicem,

günaydın kızlar
sabah tartıda 1 kg eksik çıktım :))) ve çok dikkat edemedim
bu hafta devam edicem ve dikkat edicem,

aynen demek dikkat etsek daha çok kilo verebiliriz bence ben hafta sonu sürekli bir şeyler yedim ama 1 haftada 1 kilo vermişim bu hafta çok dikkat edicem nisan sonuna kadar 47 olmam lazımcokacimcoook

arkadaşlar bende 84,6 ile başladım sabah 83,7 gördüm
haftasonu dikkat edemedim bir ayda 10kilo diyetini
yapıcam sonuçlarını yazarım

gunaydin nkizlar ben bugun kilomu bildirim bugun bitirdim zaten tam 2 hafta boyunca devam ettirdim felaket tatli krizim tuttu
insallah almadan normal diyetime devam ederim
kilom55.3 700 gr vermisim yinede iyi insallah almam
az once kahvalti yaptim az bal az cikolata sekerli cay

kızlar günaydın bugüm itibariyle bende bu diyete katıldım.sabah omlet ve biraz peynir yedim 2 puan sanırım ama öğlen yemekhanede fırında kıymalı patlıcan yemeği var yanındada makarma yada pilav olur büyük ihtimal ne yiycem diye düşünüyorum.acaba kıymalı patlıcanı kaç puan hesaplıycam 50 puanmı yoksa

günaydın arkadaşlar.bende bugün başladım sonunda . yeni bir liste oluşturalım bu hafta için.devam edenler ve yeni eklenenlerle..sabah 1 katı yumurta,biraz kızarmış sucuk ,4 zeytin ve bir kalın dilim beyaz peynir yedim vede şekersiz çay tabiki.şuana kadar 2 puan oldum akşama pırasa yapacağım 8 puanmış baktım ama öğlen ne yiyeceğim onu düşünüyorum şimdi..bu arada lahana kürünede başladım bir bardak lahana suyumuda içtim bakalım bir hafta sonunda ne olucak şimdilik iyi gidiyorum hepimize kolay gelsin...

bugün omlet 1puan ve 2 dilim ekmek yedim 24 yani 25 puan la duruyorum.acaba doğrumu hesapladım gerçi omlet 2 yumurtalı değildi ve oğlumla paylaştık.ekmeği cok yiyorum onu azaltarak başlamalıyım galiba işe.......74 kiloyum buarada:)))))))))))((((((((((((((((((((((((

selma kızlar şimdiye kadar 30 puanım oldu
sabah çeyrek simit - 8
öğle : tavuk şiş - 0 ekmek - 12 puan salata 10 puan

Ben bugün bu diyete ara veriyorum.Toplam 67.7kg dan 64.6kg a indimŞimdi dikkat edicem.Sonra tekrar bu diyete devam ederim herkese kolay gelsin.Sevgiler

ben geçen pazartesi başladım
yani 1 haftada 800 gr verrdm ama tam anlamıyla yaptığım söylenemez
3 gün sıkı yaptımm
snra biraz kaçırdım dozu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…