Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

özür dilerim kızlar geç uyandım şimdi hazırlıyorum listeyi

selam kızlar ben bugün ne yedim bakın;
sabah:1 yumurta,peynir,5 zeytin,çay=2p
öğle:tavuk,iki kaşık yoğurt=5p veriyorum
arada:5 tane fıstık yedim=3p verdim
akşam:et sote (içinde soğan biber var),domates=12p
TOPLAM:22P NASIL sizce akşam 1 meyveyi hakettim dimi

9-15 mart arası k. diyeti yapanlar

1- sympathique-----başlangıç kilosu--------- 56--------- 700 gr vermiş

2-18-zemus----------------------------------------- 65.8

3-myocean76--------------------------------------- 57--------- 1kg vermiş

4-lya---------------------------------------------------- 70.5

5-minni----------------------------------------------- 74.5-----800gr vermiş

6-editoryal------------------------------------------- 59--------1kg vermiş

7-yağmur9303------------------------------------- 84.6-----900gr vermiş

8-sude_tolga--------------------------------------- 55--------1kg vermiş

9-bhtykzkylmz------------------------------------ 52.7

10-qwert---------------------------------------------- 63.5

11-nix------------------------------------------------- 59

12-life_city------------------------------------------ 70--------800gr vermiş

13-26lilyum35------------------------------------- 67.8

14-serince---------------------------------------- 66-

15-eylülce----------------------------------------- 82

16-bubu-------------------------------------------- 67.7------- 3.1kg vermiş

bubu tebrik ederim en çok sen vermişsin

Son düzenleme:
16-23 mart arası k. diyeti yapanlar listesi

1-elifçe----------------başlangıç kilosu--------- 64.5

2-editoryal-------------------------------------------- 58

3-karakedibu---------------------------------------- 74

4-sude_tolga---------------------------------------- 54

5-sedag----------------------------------------------- 74

6-kararsız-------------------------------------------- 58.8

7-löliz------------------------------------------------- 58.5

adını ekletmek çıkarmak isteyen arkadaşlar bana msj atsın kilolarını yazarak. herkese kolay gelsin

Son düzenleme:
Selam kızlar ben geçen hafta bu diyeti kendi kendime yaptım ve 900 gr verdim.Bu hafta bende sizinle yarışmaya katılmak istiyorum

birbirimize yediklerimizi anlatırsak kontrollü oluruz ve daha kolay kilo veririz bence.ne yazıkki arkadaş çevremde kilolu kimse yok.çoğu yiyipde kilo alamayanlardan.eşimde dahil .hergün önümde neler yiyo bi bilseniz:)siz destek olursanız başarırım

16-23 mart arası k. diyeti yapanlar listesi

1-sympathique-----başlangıç kilosu--------- 55.3

2-editoryal-------------------------------------------- 58

3-karakedibu---------------------------------------- 74

4-sude_tolga---------------------------------------- 54

5-sedag----------------------------------------------- 74

6-kararsız-------------------------------------------- 58.8

7-löliz------------------------------------------------- 58.5

8-elifçe----------------------------------------------- 64.5

adını ekletmek çıkarmak isteyen arkadaşlar bana msj atsın kilolarını yazarak. herkese kolay gelsin

canim listeden beni cikar cunku ben bu diyeti tam 2 hafta yaptim istemiyorum zaten bugunden itibaren normal diyetteyim
aa kilo vermem duruldugu zaman uygulucam bu diyeti

kızlar kilo verenleri tbrik ediyom ben bu diyetle 1 kilo vermiştim hafta içi 1 pasta yüzünden geri aldım başım çok sıkışırsa uygulıycam artık devam ednlere kolay gelsin takipteyim sizi

günaydınnnnnnn
dünü:39 p kapattım
bugün sabah:1kalın dilim peynir :1 p
lahana suyu:1 p
toplam:2 p
acayip iştahım kesildi.işte bu kadarşutarafagitti

günaydınnnnnnn
dünü:39 p kapattım
bugün sabah:1kalın dilim peynir :1 p
lahana suyu:1 p
toplam:2 p
acayip iştahım kesildi.işte bu kadarşutarafagitti

öğle:1 paket ülker altınbaşak yulaflı bisküvü yedim:30 p

toplam:32 pgamyoncuiremsu

günaydın arkadaşlar.yeni listemiz hayırlı olsun..
ben dünü 45 puanla kapattım.sabah ve akşam lahana suyumu içtim.bu sabah tartıda 1 kg. eksik çıktım ve kendimi hafiflemiş hissediyorum özellikle karın bölgem.inşallah hafta sonuna kadar aynen devam edicem.
bugün sabah bir dilim peynir=1 puan , bir katı yumurta=0 puan, şekersiz çay=0 , bir bardak lahana suyu=1 toplamda 2 puandayım.
ben sabahları özellikle yumurta yiyorum tok tuttuğu için puanlı şeyleri öğlen tüketeyim diyorum.akşamada çok az puanlı yada hiç puansız olanları saklıyorum.böyle bir strateji belirledim bakalım.inşallah güzel sonuçlar alırız...

günaydın arkadaşlar.yeni listemiz hayırlı olsun..
ben dünü 45 puanla kapattım.sabah ve akşam lahana suyumu içtim.bu sabah tartıda 1 kg. eksik çıktım ve kendimi hafiflemiş hissediyorum özellikle karın bölgem.inşallah hafta sonuna kadar aynen devam edicem.
bugün sabah bir dilim peynir=1 puan , bir katı yumurta=0 puan, şekersiz çay=0 , bir bardak lahana suyu=1 toplamda 2 puandayım.
ben sabahları özellikle yumurta yiyorum tok tuttuğu için puanlı şeyleri öğlen tüketeyim diyorum.akşamada çok az puanlı yada hiç puansız olanları saklıyorum.böyle bir strateji belirledim bakalım.inşallah güzel sonuçlar alırız...

zaten bir hafta hiç kaçamak yapmadınmı güzel kilo veriyorsun
bu arada lahana suyuna yenimi başladın inan bana çok faydasını göreceksin.2 aydır içiyorum incelmeme çok yardımcı oldu.
ben hafta sonu hep bırakıyorum kendimi :1no2:bırakmasam daha çok kilo verebilirim belki
sizce hanımlar ben nisan sonuna kadar 47 kiloya düşebilirmiyim kisenağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
bilgin icin tesekkur ederim canim
bu diyete baslicak arkadaslar bunu mutlaka okurlar ona gore baslarlar insallah
ben fazla kilo veremedim ormal diyet yaptigimdda en fazla 1 klo veriyodum bu diyettede bir haftada 1 kilo vrdim ama sebze e meyva ya hasret kaldim
2 hafta bitirdim yetiyo benim icin sadece insani motive ediyo

ya işte bende baslamak ıstıyodum aslında ama 1 kek bıle yıyınce kılo alan arkadsları da okuyunca sıtede gerı cekıldım acıkcası.. acaba metabolızmayı da mı yavaslatıo bu rejım?.. sora 1 parca kek yesen bıle 1 kg al.. cok fena... =(

selam kızlar 2gündür rahatsızım puan falan yok valla ama yarın sabahtan itibaren başlıyorum

evet arkadaşım ben lahana suyuna ilk defa başladım.7 haftalık bir kür okudum burda onu uygulayacağım.sen neşekilde içmiştin? inşallah bana da faydası olur.bu arada benim iştahım da acaip kesildi lahana suyundanmı rejimdenmi anlamadım hiç bukadar iradeli olamıyordum iştahım kesildiği için sanırım bukadar iradeli olabildim.inşallah böyle devam eder iştah olayım.bu arada ben bu gün bir parça kek yedim zoraki arkadaşıma gitmiştim mecbur kaldım ama puanımıda ona göre ayarladım sonrasında

merhaba arkadaşlar.ben bugün 50 puanla bitirdim
hergün 50 puanı tamamlıyorum hemen hemen .çünkü çok kısınca ters tepiyo bıkmak istemiyorum.bu arada bugün bağırsaklarım çalıştı.inanamazsınız ama 400 g daha verdim:):)bu arada adet dönemim yaklaşıyor.canım çok tatlı istiyor.kutu sakız aldım.içinde tatlandırıcı var şeker yokmuş.acaba onun karbonhidrat değeri nedir?bugün 3 tane çiğnedim tatlı isteğimi bastırıyor bilgisi olan varsa yazabilir mi.biraz komik bir soru ama idare edin:)

lahana suyu içen arkadaşlar gaz yapmıyo mu
birde günde kaç defa içiyonuz.işe yarıyomu????

lahana suyu içen arkadaşlar gaz yapmıyo mu
birde günde kaç defa içiyonuz.işe yarıyomu????

ben diyet yöntemlerindeki lahana suyu konulu sayfadan 7 haftalık kür okudum onu uygulamaya başladım.bugün 2. günümdü bende hiç gaz yapmadı fakat kokusu çok fena içerken burnumu sıkıp bir dikişte bitiriyorum .idare edeceğiz artık gittikçe azalıyor allahtan miktarı...

günaydın kızlar 2 gündür rahatsızdım ve yapamadım diyeti çok şükür bugün toplandım ve başladım
sabah yarım simit - 16 puan biraz peynir - 1 puan

Son düzenleme:
X