Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar ne güzel yardım ediyosunuz birbirinize böyle :) ben bu diyeti ilk defa gördüm burda.ve gerçekten yapmayı istiyorum.bi kaç sorum olucak size.bunu bir haftadan fazla yapmayın demiş başka sitelerde ama bikaç sayfada bir ay yapıp kilo verenler var.nasıl olucak öyle ? vitamin eksikliği olmazmı? bide benim için çalışan arkadaşlar örnek sabah kahvaltısında ve öğlen yediklerini yazabilirlermi acaba ? öğlenleri genelde sebze yemeği çıkıyor bizde ama burayı okuduktan sonra puanların yarısını götüreceğini anladım nasıl yapıcam kızlar yardımcı olurmusunuz ?

canım topiğin başlarında örnek listeler var arkadaşlarda yediklerini yazıyo çoğunlukla puan değerleriyle birlikte. uzun süre uygulamayı bende onaylamıyorum. sadece protein ağırlıklı beslenmek doğru değil ama çoğumuz meyvemizi salatamızı yoğurdumuzu yiyoruz zaten 1 porsiyon. aburcuburdan uzak tutuyo insanı bu diyet ve şekerden. ben çok uygulayamıyorum ama 1 haftada 3kilo veren arkadaşımızda var daha çok verdiğini söyleyenlerde var benim gibi çok özen göstermeyim 500 gr verende var. sen incele konuyu hayatım başka sorun olursa cevaplarız a.s.

bu gün toplam:27 puanım oldu ve yediklerime bakın
3 tane etimek
2 tane etiform
bu kadar şu saate kadar bunları yedim ve 27 puan oldu:1no2:

akşam:ıspanak yemeği:8 p
1 bardak lahana suyu:1 p
biraz peynir:1 p
bugünkü toplam:37 p
ilk defa 50 inin altında bir sayı yaptım:teytey::dance:

kızlar slm ben bgn puan hesaplayamadım az yedim ama yediklerim değişikti
ve çok kabızlık çekiyom azcık rahatlarım diye düşündüm yersem ama tık yok
kaç gündür kendi suçum saat 2lere 4lere kadr aç kalıyom
kendi hazin sonumu yazdım sanırım form çayı bile fayda etmiyo düşünün yani
bgn 60 p diyelim yediklerime

akşamdan sonra tası kaybettim ben arkadaşlar misafirlik zaiyatıyım. umudumuz yine yarına kaydirigubbakcemile3

günaydın fıstıklar , kızlar kabızlık çekenler için danone activyayı öneririm bana çok iyi geliryor ve puanı düşük
dün akşam tavuk haşlama yiyerek günü kapattım
sabahda çeyrek simit yedim

günaydın kızlar
bugün:1 dilim ekmek:12 p
biraz peynir:1 p
1 bardak lahana suyu:1 p
toplam:14 p
akşama mantı yapacakmış annem nasıl kurtulurum kim bilir.:1no2:
ama yemicem karalıyım süprizzzzz

canim ya bana manti denildigi zaman hayyatta dayanamam valla sen dayanabilirsen iyi
ben gecenlerde dolma manti yedim bir tabak kadr 34 puanim vardi hepsini ona verdim degilse tam puanini bilmiyorum gerci cok oldugunda biliyorum

kizlarrrr gunaydin ya benim kilo vermem yine duruldu pazrtesi ne kaldi urda hala ayni kilodayim ,bi veriyorum bi takilip kaliyorum ,ama gecen hafta cok dikkat ettim 1 kilo verdim bu hafta yarim kiloyada raziyim
bugun sabah 12 puanlik kahvaltimi yaptim
simdie oglen icin 3 tane yumurta hasliyorum oglen salata yaip yicem biraz puanim dusuk olsun hep 50 oluyo
eeeee sizler nasilsiniz sayfa pek ilerlememis normalde baya bi ilerliyodu

canım sen mantıdan bende tosttan vazgeçemiyorum ne geldiyse bu tosttan geldi.
bu gün 50 puanla kapatcam günü haftada bir böyle yapıcam.diğre günler 40 puan yapıcam
sabah puanın:17 diydi
ara öğün:2 tane etiform:8 p
öğlende 1 tost yedim:20 p
toplam:45 yaptı malesef akşamada patlıcan kebabı yiyem
6 puanda o toplam:48 p olcan inş....
şurada pazartesiye ne kaldı ki
kilo korumak için 70-75 arası olması lazımdi değilmi yanlışlık olmasından

Son düzenleyen: Moderatör:
KIZLAR HEPıNıZE KOLAY GELSıN UZUN SUREDıR FORUMU TAKıP EDıYORUM AMA BıŞEY YAZAMAMIŞTIM.3 MART SALI GUNUNDEN BERı BU DıYETı UYGULUYORUM. 77.600 olarak başladım bu sabah itibariyle 74.400 gözülüyorum tartıda ve inanın çok mutluyum gerçi daha vermem geren çok var ama inanın verebilmek beni çok mutlu etti. hepinize kolay gelsin.

Herkese selam Bugün sabah 1elma 16p öğle 1dilim etimek 8p ve 2 dilim peynir 1p toplam 9p
akşam karnıyarık 8p toplam da 33p oluyor.ıştahım müthiş azaldı.Diyet şimdilik iyi gidiyor.
Herkese kolay gelsin sevgiler

selam kızlar
sabah çeyrek simit - 8 p
öğle tavuk şiş - 0 puan + 1 dilim ekmek 12 puan biraz salata 8 puan
akşamada karnıyarık yapmıştım közleyerek yaptım 8 p
toplamda 36 ediyor birde activya yerim günü kapatırım

58 kiloyum sandalozsakızı kullanıyorum.bu yöntemlede 2 kilo versem oo daha ne isterim.

arkadaşlar burda 2-3 kilo verdim diyorsunuz bu vücudunuzda belli oluyor mu peki?

MALESEF BUNA UYMADIIII
akşam:döner:0 p
pilav: 10 p
salata:6 p
günü toplam:58 p kapattım neyse fazla uçmamışımmmmsırnaşık şey

merhaba arkadaşlar bu diyete bende başladım bugün 5.günüm ve sadece yarım kilo verebilmişim.bu normalmi.yazıları okudum ve hep 2-3 kilo verildiği yazıyor.50 puanı geçmiyorum haftanın 4 günü az da olsa spor yapıyoorum sorun ne olabilir acaba benim durumumda olan var mı.ha birde bağırsaklarım yeteri kadar çalışmıyor.önceden 4 kayısı yerdim onun puanı da çok yüksek
oluyo

ha bu arada boyum 166 kilom şu an 64,7 ideal kilom 58 bana destek olun lütfen aranıza yeni katıldım.bağırsaklarım çalışsa sanırım fark olacak.activia falan mı yesem onun puanı kaç acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…