Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

ha bu arada boyum 166 kilom şu an 64,7 ideal kilom 58 bana destek olun lütfen aranıza yeni katıldım.bağırsaklarım çalışsa sanırım fark olacak.activia falan mı yesem onun puanı kaç acaba

tatlım kayısılı form çayı var onu deneyebilirsin hem bitki çayları 0 puanyerimseniben

cokacimcoookgünaydınnnnn
sabah:sucuk:1 p
1 tane yumurta:0 p
1dilim ekmek:12 p

toplam:13 p
şu pazartesi gelsede bir tartılsammmmmmCADIARZU

kızlar bende varım benide listeye ekleyin 58.800 kilom geçen haftada yaptım ama tam yapamamıştım oğluşum hastalanmıştı ve düzensizlik oldu ama 400 gram verdim ve bugüne kadar da almadım sabah 2 dilim kepek ekmeği ve menemen yedim

teşekkür ederim tavsiyen için.bakalım bu küçücük ilçede kayısılı form çayı bulabilecekmiyim:)neyse moralimi bozmadan devam edicem inşallah.
sabah:1 yumurta,1 dilim kızarmış tost ekmeği,peynir çay,yarım havuç=12p
öğle:tavuk,domates=6
şimdilik 18p iyi.daha çok var.yalnız benim en büyük zaafım meyve.eskiden 3-4 meyveyi aynı anda yerdim.şimdi çok özlüyorum.yemekten kısıp mutlaka 1 meyve yiyorum.

kizlar buraya en son yazdigimda kilo vermem duruldu yni kilodayim demistim
2 gundur moralim cok kotu canim bisey istemiyo tabi bide rejim derken bugun bi tartildimki 1 kilo vermisim ,nasil oldu anlamadim
bugun sabahta
9 puanlik kahvalti yaptim
ekmek yemedim canim acayip sekerli cay istedi yarim seker attim
sucuklu omlet ve peyniz 9 puan oldu

oglende tavuk hasladim 0 p
ve canim acayip meyva istiyodu bu diyette yiyemiyodum elmayi fazla seven birisi degildim ama cani acayip istedi simdi 1 tne elma yedim od 16 puan
yani 25 puan oldu 25 kaldi bu fazlkasiyla yeterde kalir bile
insallah pazrtesiye birazcik daha verebilirim

ben bu diyetten bişi anlamadım bu hafta bozmadım dün hariç tartıda 56 yı bile gördüm çok sevindim fln derken dün gece tatlı yedim sölemesi ayıp misafirim vardı e sen bişi yemiyon diyince yedim bu sabh tekrar 57- 57.5 arası tartı
şimdi bende mi sorun dkontrol hapı kullanıyom diyemi göbeğim fln şiş nası anlayabiliyom
artı şöyle bişide düşündüm ben 56 olunca azcık kemik gibi oluyom yani o kilo az geliyoda bünye hemn bu kiloya atlıyo
kafayı yiycem biri bana cevap yazsın bgn sinirdebn hiç yazmadım buraya dvmda ediyom hala

ilk yaptığımda nasıl 1.5 kilo verdim iki günde sevindim fln erken sevinmişi bu haftada farketmezse yapmıycam bi daha verdiklerimi hemen alıyosam değmez dengesiz beslendiğimle kalırım

ben bu diyetten bişi anlamadım bu hafta bozmadım dün hariç tartıda 56 yı bile gördüm çok sevindim fln derken dün gece tatlı yedim sölemesi ayıp misafirim vardı e sen bişi yemiyon diyince yedim bu sabh tekrar 57- 57.5 arası tartı
şimdi bende mi sorun dkontrol hapı kullanıyom diyemi göbeğim fln şiş nası anlayabiliyom
artı şöyle bişide düşündüm ben 56 olunca azcık kemik gibi oluyom yani o kilo az geliyoda bünye hemn bu kiloya atlıyo
kafayı yiycem biri bana cevap yazsın bgn sinirdebn hiç yazmadım buraya dvmda ediyom hala
bu tarz diyetlerde ...... birden yenilen tatlılar direk aldırır canım . bendede öyle olur yanlız degilsin .... daha öncede montıgnaç diyeti yapmıştım ordanda biliyorum .... 1 dilim tatlı bile o diyeti bozuyo ....sengözlerimebaksanab

ve şunuda yazayım bugün abarmadıysan yarına tartın inmiş olur büyük ihtimal a.s ama dedigim gibi bugün abartmadıysan ......:jeyyar:

kızlar bende regli oldum ve bozmadan tam gaz devam ediyorum kaç gündür yazamadım buraya ama hala devam ediyorum regli olmam biraz moralimi bodu sanki kilo veremicem gibi geliyo ama ben pes etmeden devam ediyorum..

yok abartmadım çok bişi yemedim bi bakalım cvp için tşkr
o zaman bu diyeti bırakınca verilenleri geri alcaz bu sonuç çıkıyo öyle değilmi

yok abartmadım çok bişi yemedim bi bakalım cvp için tşkr
o zaman bu diyeti bırakınca verilenleri geri alcaz bu sonuç çıkıyo öyle değilmi
her diyet bırakılınca kio alınır canım .....:1no2:aslında dengeyi saglayıp herşeyden ama az yiyerek ve sporla bu iş kalıcı oluyo ....:1ninca:kızlar denerseniz bi öerim var . bakın normal şekilde diyet yapın kilonuzu koruyun haftada 1 günde bu diyeti yapın haftada yarım kilo en az daha ne ....:teytey:

aeben bence haklısın kızlar ben bu diyeti bırakıyom zaten bu hafta kilo verdim ve geri aldım 1 tek güncük pasta yiyerek aldım hemde yarın okulum var yokum bgnden kilomu bildireyim yine 57 kiloyum ben bildiğim eski yöntemime döncem spor artı akşam yemeği yememe bakalım önnümüzdeki hafta etkili olcak mı
sizlere kolay gelsin
kilo verenleri tbrk ederim şimdiden ve bu diyeti 2 haftadan fazla sürdürmemeniz gerekiyounutmayın
başka diyete geçincede epey süre hamurişi yemeyinki verdiğinizi geri almayın mucksss herkese

bende bıraktım arkadaşlar çünkü kabız oldum ve hala bağırsaklarım kendine gelemedi o kadar bitki çayı içmeme rağmen kilom 63 size kolay gelsin

qwert aynı sorun bendende oldu yeni yeni düzene sokmuştum çünki ilk yaptığımda mucize gibi gelmişti 2 günde 1.5 kilo vermiştim çünki bu hafta 1 kilo verdim sonra söylemesi ayıptır 2 gün boyunca çıkamadım wcyw o zamn tartılmadım sonra verdiğim 1 kilo cup geri geldi

bende kabızlık sadece bende oldu sanıyordum kilo verince yazıcaktım ama bende 72 de takıldım kaldım kızlar

merakımdan bu diyeti arastrdm googleda .. 2 hafta dııl maxımum 4 gunluk bı dıyetmıs bu.. cunku vucut cok fazla su kaybederms.. karbonhıdratlarms vucudumzda suyu tutmamızı saglayan.. tabı ekmek falan yemeyınce otomatık olarak su kaybı oluyorms ve halıyle 2 gunde 2 kg kaybı sadece su.. sonuc olarak bobreklerde uzun surelı bu rejımı yapmak ısteyenlerde hasar gorecek.. bu arada kabızlıgın sebebi de su kaybı arkaslar..
bu arada onemlı bırsey daha karbonhıdratlardan alıyoruz arkadslar B vıtamınını.. o yuzden bu rejımı yapanlar yanında mutlaka B vıtamını alsınlar ..

**bu rejımın sadece soyle bı artısı varmıs.. normalda spor yaparken once vucuddakı karbonhıdratlar enerjıye cevrılırms yanı harcanırms sora vucuddakı yaglara gecermısız.. bu rejım sayesınde spor yapıldgnda vucudda halıyle karbonhıdrat olmadgndan dırek yag yakmaya baslarms vucut.. fakat işte fazla enerjiniz olmadıgı içinde ne derece dayanabilirsinz yogun bi spora bilemiyorum..

kizlarrrrrr hepicinize gunaydin
ve bu diyet onaylandiki en fazla 2 hafta yapilmasi gerekmis
ve bide gercekten kabizlik problemi oluyo
bendede ayni sorun oldu demkki tesaduf degil u diyetten dolayi boyle
ben gecen hafta 1 kilo verdim
bu haftada dun 1 kilo verdim zannediyodum bugun 500 gr geri almisim
zaten yarin kilomu bildirdikten sonra bende birakiorumcunku 2 haftami tam doldurmus olcam yarin
valla meyva ve sebzeye hasret kaldim
yumurta ve et yemekten biktim
size tavsiyem kilo veremeyim takilip kaldiysaniz bir hafta bu diyeti uygulayin sonra tekrar yine normal diyetinize gecin ,bu diyet en azindan insani motive ediyo
ne kadr cok yapilirsa okadr sonuc alinmiyo
neyse yarin baklim kimler ne kadr kilo vermis

merakımdan bu diyeti arastrdm googleda .. 2 hafta dııl maxımum 4 gunluk bı dıyetmıs bu.. cunku vucut cok fazla su kaybederms.. karbonhıdratlarms vucudumzda suyu tutmamızı saglayan.. tabı ekmek falan yemeyınce otomatık olarak su kaybı oluyorms ve halıyle 2 gunde 2 kg kaybı sadece su.. sonuc olarak bobreklerde uzun surelı bu rejımı yapmak ısteyenlerde hasar gorecek.. bu arada kabızlıgın sebebi de su kaybı arkaslar..
bu arada onemlı bırsey daha karbonhıdratlardan alıyoruz arkadslar B vıtamınını.. o yuzden bu rejımı yapanlar yanında mutlaka B vıtamını alsınlar ..

**bu rejımın sadece soyle bı artısı varmıs.. normalda spor yaparken once vucuddakı karbonhıdratlar enerjıye cevrılırms yanı harcanırms sora vucuddakı yaglara gecermısız.. bu rejım sayesınde spor yapıldgnda vucudda halıyle karbonhıdrat olmadgndan dırek yag yakmaya baslarms vucut.. fakat işte fazla enerjiniz olmadıgı içinde ne derece dayanabilirsinz yogun bi spora bilemiyorum..

bilgin icin tesekkur ederim canim
bu diyete baslicak arkadaslar bunu mutlaka okurlar ona gore baslarlar insallah
ben fazla kilo veremedim ormal diyet yaptigimdda en fazla 1 klo veriyodum bu diyettede bir haftada 1 kilo vrdim ama sebze e meyva ya hasret kaldim
2 hafta bitirdim yetiyo benim icin sadece insani motive ediyo

ya kız<lar kafam karıştı yav.bende kabızlık çekiyorum.diyeti bırakmakta istemiyorum.okuldan öğretmen arkadaşım 45 günde 10 kilo verdi

X