Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

2 ve 9 mart arasi karbonhidrat diyetinde olanlar

psiqo...............................59.........................belli degil

sympathique....................57.........................56.......................1 kilo vermis

degua..............................55........................belli degil

lya..................................71.5......................belli degil

HaaNDaaN.......................62........................belli degil

vildand.............................62........................belli degil

samimikiz........................56........................53.........................3 kilo vermis

cimcime81.......................99.7.....................belli degil

fındık................................63...................... belli degil

bhtykzkylmz.....................53.5....................52.7........................800 gr vermis

aaybis..............................64.......................belli degil

bubu09.............................66.4.....................belli degil

zeynep kurubaş.................67.......................belli degil

medyumranya....................98......................belli degil

eylülce..............................83........................82.........................1 kilo vermis

ankadiyar..........................62........................belli degil

nix...................................60.6......................59.........................1.6 kilo vermis

NOT

arkadaslar ben artik listeyle ilgilenmek istemiyorum ,bir hafta boyunca bu diyeti uygulucam diyosaniz ,birisi listeyle ilgilensin duzenlesin bende varim
cunku cok kisi kilo bildirmedi ,kimi cikti ,kimi devam etmedi, kimi aldi derken olmuyo ben zaten calisiyorum fazla vaktim olmuyo aranizdan birisi yaparsa liste benide ekleyin

karbonhidratarınn miktarı pişmiş mi pişmemiş mi olarak ölçülecek arkadaşlar? 100 gr fasülye pişmemiş hali i pişmiş hali i? 1 tabak kurufaülye yedim de.. kaç puan olarak alsam acaba? başka seçenek olmadığı için yemek zorunda kaldım Çok üzgünüm çoook

bence diyet yapanlar pazartesi bildirsin verdiği kiloyu liste yapmayalım karmakarışık oluyo

arkada$lar bende bu hafta bu diyetle yalnizca 1 kg verebildim..bilginiz olsun..

ben cuma başladım tam 2 kilo verdim.verme tarafı iyide verdiklerimizi nsl koruyacağız o şimdiden stress yapıyo bende offf

Sympathique cim benim kilo hala aynı daha değişmedi gerçi kabızlık sorunuda var ama ben değişince haber vericem, ben arada 50 yi aşıyorum çünkü kaloride hesaplıyorum belki ondandır ama diyete devam a.s

kızlar neden kimse geri dönüp kilosunu bildirmemiş listenin yarısından çoğu boş .:uhm: ben altı üstü 3 gün uygulamaya çalıştım (iki katı yiyerek)yinede 1 kiloya yakın verdim(kabul yürüyüşte yaptım).
ben tüm hafta yapanlar içinde benim kilom sırıtmasın bakanlar bu ne bunun için mi bi haftamı uğraşıcaz demesin diye listeden çıktım.

çabuk yazdırın kilolarınızıklava:

canımcım sıkıldıysan ben tutarım listeyi ama böyle geri dönmeyeceklerse liste tutmanın anlamıda yok
:jeyyar:

bu arada beni listeden çıkarırsanız sevinirim..yoğun bi döneme giriyorum..puan hesabı yapacak vaktim olmayacak..zaten bende de çok etkili olmadı..normal dietimi yaparken haftada 1 kilo veriyodum...herkese çok teşekkür ederim ...hepinize kolay gelsin..

psiqo...............................59.........................belli degil

sympathique....................57.........................56.......................1 kilo vermis

degua..............................55........................53.4.....................1.6 kilo vermiş

lya..................................71.5......................71.5.................... aynı

HaaNDaaN.......................62........................belli degil

vildand.............................62........................61.........................1kg vermiş

samimikiz........................56........................53.........................3 kilo vermis

cimcime81.......................99.7.....................99.1......................600 gr vermiş

fındık................................63...................... belli degil

bhtykzkylmz.....................53.5....................52.7........................800 gr vermis

aaybis..............................64.......................belli degil

bubu09.............................66.4.....................belli degil

zeynep kurubaş.................67.......................belli degil

medyumranya....................98......................belli degil

eylülce..............................83........................82.........................1 kilo vermis

ankadiyar..........................62........................belli degil

nix....................................60.6......................59.........................1.6 kilo vermis

zemus..............................67........................65.8.......................1.2 kilo vermiş.

paresssss.........................51.2.....................50.4.......................800 gr vermiş

atladımmı kimseyi kızlar

Son düzenleme:

pişmiş canım.100gr fasulye 52 puansenağlama

paresss teşekkürler canım

tüh daha öğle yemeğinde tamamladım ben :)

neyse yarın başliim bari. zaten bugün ilk günümdü :) akşama da bezelye vardı. uygulamam imkansızmış bugün. ama dikkat edim bari bundan sonra puanlara göre evde yemek pişiriim..

bende varım kilom 84,6 dün tam uygulayamadım bugün dikkatliyim teşekkürler

ben cuma başladım tam 2 kilo verdim.verme tarafı iyide verdiklerimizi nsl koruyacağız o şimdiden stress yapıyo bende offf

benim bugün bir hafta oldu 2,5 kilo verdim 1 hafta daha bu diyete devam edip daha sonra ayda 10 kilo diyeti diye bir topic var ona benzer bir diyete geçmeyi düşünüyorum ama bu arada o zaman da 60 puanı aşmamayı düşünüyorum sizce nasıl olur yorumlarınızı bekliyorum hızlı giden bu kilolar geri dönmez belki o zaman:uhm:

bende 5 martta başladım ve 67 kg 65 .800 kg oldum ilk iki günde ...benide listeye alın ..

ekledim zemus arkadaşım. madem yeni liste oluşturulacak katılmak isteyen arkadaşlar buraya yazsın yada bana msj atsın yarın sabah tam listeyi koyarım bu geçen haftanın diyet sonucu düzeltirim arada kilolarını söyleyen olursa.

yeni liste tarihi 9 mart 16 mart arası ama sonuçları bildirecekseniz arkadaşlar. bu haftaki gibi olmasın.

valla bende geçen çarşamba başlamıştım cumaya kadar sürdü 55 kilo idim 54 oldumn yani 2 günde 1 kilo verdim bu günde dahil 3 gündür bozdum yarın tam anlemıyla başlıyorum sen bugün başlayanlardan ekle beni 55 kilo olarak çünkü tekrar aldın verdiğim kiloları tamam bende listede olmak istiyorumkaydirigubbakcemile5

Son düzenleyen: Moderatör:
son durum 53.4 :lepi:

ya arkadaşlar bende bu diyeti uygulamak istiyorum ama cesaret edemiyorum bugün sporada başlayacağım eğer denildiği gibi haftada 2-3 kilo verirsem sporada devam edersem verdiklerimi çabuk geri alır mıyım?

birde ben kendime günlük menü hazırlayamıyorum bu listeden sanki hiç puan harcamam gerekiyormuş gibi geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…