Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

ooooooo masallah canim ne guzel bir hafta yapmisolsan rekor kirmis olursun desene ben valla daha 1 kilodan fazla verdigimi bilmme bir haftada
aman pes etme

sağol canım..ben nerdeyse kasım ayından beri diyeti bıraktım ,tartıyı ortadan kaldırdım :jeyyar:çünki artık diyet yapmaktan bıkmış tükenmiştim hergün tartılmaktan bıkmıştım..senağlama

okadar yorulmuştumki yeter artık diyet miyet yok dedim önceleri çok zor oldu ama alıştım çünki pskolojim bozulmuştu canım.delikafadulden.sonra işte bu aya kadar öğle geçti okadar geniş davranmadım ama kiilo almak kaçınılmaz oldu bana vucudun alıştığı düzen bozuldu ..
ama şimdi dinlenmiş bir vucudla ve aylardır diyet yapmadığım için vucud pek direnmeden belirli kiloya kadar iner diyorum inşallah böğle devam eder ve bu sefer 50 kg ulaşırım..
bu diyet bana iyi geldi devam edebilirim inşallah ..ben iki sene önce 76kg dan 60 kg düştüm hemde iki ayda..

2 ayda o kadar kiloyu verebildiysen hiç de zor değiL canım gene başarırsın :)

aynen canim bende ,oyle diyet yaparim azcik veirm kacamak yapinca alirim ,al ver omrum diyetle geciyo
bu iste sayesinde yarisalarla
62den 57 ye kadr dustum
ve 57 de takildim kaldim bu diyetle 56 oldum regl olmama ragmen gercekten bu diyet insani cok motive ediyo ,vede cok zevkli oluyo
2 ayda okadar kiloyu asil verdin ,ayni diyeti simdi uygulasan vermiyomuusn peki

evet canım hakketen bu diyet insanı mative ediyo..kiloları nasıl verdime gelince canım ozaman çalışmıyordum evdeydim bol bol bazen çok abartarak günde en az 1 saat spor yapıyordum + yürüyüş ve evde kendime uygun yemekler yapıyordum ama en önemlisi canım şimdi okadar azmlimli değilim azmiliyim ama 2 sene önce hergün aynı azmimim kilo verme sevincim yani nasıl anlatım hergece heyecanla yatardım güne kilom eksik olarak uyanacağım tartıda bu göreceğim için aylarca içim hep kıpır kıpır içim içime sığmıyodu ...şimdi çalışıyorum spor yapma imkanım pek yok akşam eve gidiyorum çocuklarla uğraş ev işi falanla geçiyo..ama inşallah pes etmem gene bu kiloları def ederim..

canim seni liteden bugunmu cikarim haftayami katilmak istemezsin
hic kilo veremedinmi peki
pazartesi geldi herkes kaciyo valla

canım hayatımda hiç diyet yapmadımki zor geldi bana 1 dilim ekmek yiyorum hop 12 puan makarna yok pilav yok meyve yersen puanı tutturamıyosunÇok üzgünüm çoook

verdim canım vermezmiyim 3 günde 700 gram gibi bişi oda hiç 50 olmadı yani hep 80 üztüydü. ama aynı gün yürüyüşede başlamıştım.

ne bulduysam yedim iki saattir ne gerginlik yapmış bu diyet bende yav kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

yarın devam ediyomusunuz siz
başlarsam bidaha kesin tavuk alıcam böle olmuyokaydirigubbakcemile

bu arada kandiliniz mübarek 8martınız kutlu olsun canlarıma.s.

oda wc hiç çıkmadım 4gündür eklim dedim bi arkadaş ondan verdiniz sanıyosunuz yazmış:jeyyar:

canım benide yeni haftaya eklermisin ben dün başladım 500gr gitti devam edicem 84.6 kg ile başladım bana uygun bir diyet

bugünde geçti kızlar biraz sınırı aşmış olabilirim ama 5 puan falan kadar senağlama
bişey olmaz heralde ayrıca kızlar ben bu diyete 84,5 la başlamıştım çizelgem yanlıştı yani listeyi yarın ona göre düzenleriz örnek olur herkeşe:icecream:

canım bugün sana kıyak geçelim 5 p için yerimsenibenbundan sonra dikkat edersin olurmu azimle hep beraber def edicez bu kiloları inşallah...:teytey::teytey:
----------------------------
bende bugünü 40 p ile kapadım ...

selam kızlar sabahtan sonra ikindi gibi çeyrek domates 2p,1 dilim salam ve kibrit kutusundan az peynir bunlara puan vermiyorum çünkü puanlamaları 100 gram üzerinden ben ikisindende okadar yemedim sabah puan vermiştim gerçi vermemiz gerekiyorsa vereyim bende.akşam marullu maydanozlu ve havuçlu salata yedim bir tanede balıklı köfte durun bi puanlara bakayım

kızlar birde kuru incir yedim 6p da o hesapladım tam 46 puanım olmuş artık bişey yemicem yasak

ben biliyodum diyeti bırakmanın akıllıca bi fikir olduğunu dün tıkındım tıkındım bugün çıktım wc ye demekki nemiş 3 gün diyet bi gün mola kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar...diyete tam gaz devam ediyorum..

ama diyete başlıyalı ben hala tartılmadımkaydirigubbakcemile3..sadece 1 kere tartıldım kayınvalidemde ,,oda baskül bozukmuş...

evimede urayamıyorum ki kendi baskülü mü alıp anneme götürüyüm:ecrin_bebek:

ben annemde kalıyorum da...eşim asker de (((

kızlar ben 5 mart perşembe günü 60.6 ile başladım 7 mart c.tesi sabah ac karnıma tartıldım tam 59 kiloydum..
.ama dün cok fena kacırdım kandil olduğu için annem helva yapmıstı ondan yedım 1 tanede kandil simiti yedim..ama bu hafta full yapıcam hiç aksatmıcam...
bu sabah şunları yedim:
1 salatalık...................4p
kaşar (çok az).............1p
beyaz peynir (çok az)...1p
maydanoz.(5 gr kadar)..1p
1 haşlanmış yumurta....0p

günaydınnnnnnnn
2 gündür diyeti bozdum:roflol:ama verdiğim 1 kiloyu geri almadım:jeyyar:
bugün tekrar başladım bu sefer bozmayacağım 45 e kadar düşesiye devammmmmm
sabah:1 dilim ekmek;12 p
bıraz peynir;1 p
1 tane yumurta;0 p
lahana suyu ;1 p
toplam:14 p:içelim::içelim:

günaydın kızlar 1 haftadır takipcinizdim ama bir türlü kısmet olupta başlayamadım bu sabahtan itibaren başladım

sabah: çeyrek simit ve 1 kupa şekersiz çay - 6 p

bu arada 59 kiloyum

Son düzenleme:

merhaba canım

bildiğim kadarıyla ekmek diyeti sana uygun.bir araştır istersen ekmek diyetini günlük yemen gerek miktarı koymuşlar ve sadece ekmekte yiyebilirsin yada ekmek yerine tercih edebileceğin yiyecekler var.

canım benide yeni haftaya eklermisin ben dün başladım 500gr gitti devam edicem 84.6 kg ile başladım bana uygun bir diyet

tamam canim bugun ne kadar kilo vermisiz onu bildirelim
tekrardan liste duzenlicem yeniden bu diyeti yapmak isteyenler icin senide eklerim listeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…